Šta je novo?

Prelazak sa androida na ios

dekiman

Slavan
Učlanjen(a)
11.02.2006
Poruke
405
Poena
330
Sta kupiti za prvi prelazak sa androida na ios ...imam tri dileme se 2020 vs xs vs 11 svi sa 64 gb...naravno bitna mi je cena znam da je noviji bolji ali bitna mi je i baterija .
Treba neka zlatna sredina

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
iP11 ima ubedljivo najbolju bateriju od sva 3, bolju kameru vidno, najjači je... Prednosti XS su bolji ekran i kvalitet izrade.

Ja bih ipak birao 11


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ip11 i se2020 nisu za poređenje, ip11 mnogo bolji, se2020 je model telefona star 5 generacija.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Se 2020 je u kućištu modela starog 5 godina, displej veći, kamera prednja i zadnja bolja, ip11 ima detekciju lica, duplo veća baterija više ram memorije.

Kad uživo vidiš oba telefona shvatiš da nisu uporediva.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jako je tesko dati pravi savet. Pogotovo sto prelazis sa androida na ios.
mozda je bolje dati vise para za prvi ios, i noviji model. Sve zavisi koje android telefone si koristio ranije. jer npr ako ti se ne svidja ios a dao si za nov tel 700evra taj nov par dana koriscen ces prodati za skoro iste te novce, pa ces moci kupiti neki od flagship androida (novi) .
 
Zlatna sredina je iphone xr s kojim ces biti prezadovoljan. Jedina razlika izmedju njega i 11 je malo bolja kamera ali i na xr je odlicna. Razlika u ceni velika. Brzina rada na oba izuzetna i tu neces videti razliku.
 
Ako već hoćeš da osetiš i uživaš u iOS iskustvu zaboravi ove modele sa home tasterom, to je zastarelo par godina. Idi minimum na Xr ili X. Xr i 11 imaju LCD ekran, X, Xs imaju amoled. Pa napravi matematiku, da li manje star Xr ili matori X.
 
Sta kupiti za prvi prelazak sa androida na ios ...imam tri dileme se 2020 vs xs vs 11 svi sa 64 gb...naravno bitna mi je cena znam da je noviji bolji ali bitna mi je i baterija .
Treba neka zlatna sredina

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

se2020 ima ocajnu bateriju. Mozda ispeglaju sa softwarom malo ali tesko da nesto mnogo bolje imas da dobijes.

iP11 je najbolju bateriju ima.
 
Po drugi put obrisah ceo post :(. Na Realme x2pro 12/256 sam trenutno imao OP6 i MI9 pre toga, sve je to ok ali ima trzavica i trokiranja kad se najmanje nadas i sve to pripisujem androidu a ne ui ili miui ili oxygen koji su dobro ispeglani. Probao bi i vuce me nesto na ios za koji citam da je najispeglaniji, fluidniji i ispeglaniji a koji nisam imao prilike da probam i cackam nikad. Koritim 2 sim kartice, yt, vb, 2 mejla sinhronizovana za posao i 2 licna, 2 sata price dnevno i naravno kamera jer imam klinca i bez ois nista ne ispadne kako valja jer je ukljucen u struju. XR, XS max ili 11ka pitanje je sad? Hvala unapred i izvinjavam se na brisanju posta prethodnog slucajno sam :(
 
Pa iskreno citam gledam mozda ici na XR nije velika lova u pitanju ako mi se ne svidi vracanje na android uz gubitak od 20-30 e manje ce boli, za razliku od 11ke :)
 
Sve su cene tu negde već je rečeno dosta puta xr i 11 baterija bolja, xs izrada i displej bolji. Najbolje da pogledaš, ako imaš gde uživo i uporediš. Jedno je šta je logično, a opet možda se tebi to i ne svidi.
Na primer xs je dosta uži od predhodno pomenuta dva i to može da znači baš dosta kod korišćenja jednom rukom.



Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Nemam nikog da pogledam i drndam malo, poslednji sam drndao 4s :D. Uporedjivao malo xs nema smisla preteranog onda bolje na x sve osim proca i rama za jednu generaciju isto. Bojim se da ce biti mali displey.
 
Xr je pun pogodak. Najbolje uzmes star nesto sitno i neces izgubiti ni 1euro kroz mesec-dva ako ga budes cuvao, taman dok se ne naviknes. U pocetku ce ti nedostajati svemoguce zafrkancije sa androida, ali nakon nedelju dana ces shvatiti da ti ni ne trebaju, i da si zarad toga dobio mnogo lepsi rad celokupno.
 
Xr je pun pogodak. Najbolje uzmes star nesto sitno i neces izgubiti ni 1euro kroz mesec-dva ako ga budes cuvao, taman dok se ne naviknes. U pocetku ce ti nedostajati svemoguce zafrkancije sa androida, ali nakon nedelju dana ces shvatiti da ti ni ne trebaju, i da si zarad toga dobio mnogo lepsi rad celokupno.
Ali zato kad bude trebao da prebaci slike, muziku, filmove, klipove i ostalo sa telefona na pc i obrnuto ima da se vratiš na android momentalno [emoji16]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno