Šta je novo?

Konfiguracija za destop

zaree

Cenjen
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruke
851
Poena
180
Molim pomoć članova oko konfiguracije za destop koji bi služio za kućnu upotrebu, društvene mreže, you tube...
Otprilike oko 50.000 dinara
Nov, ne bih polovan
 
Pakuj sam.Jeftinu b450 ploču,tipa gigu s2h,8 rama na 3200mhz(pošto ne igraš igre pa da ideš na dual chanel),r5 2400,i neko napajanje sa kp kršteno od 400tinak w,bequiet system power 9,pure power,corsair cx i slično.
Ako ti ne paše ploča,onda par k skuplji asrock pro4.Isto i ram dal oćeš dual chanel il jok.
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pakuj sam.Jeftinu b450 ploču,tipa gigu s2h,8 rama na 3200mhz(pošto ne igraš igre pa da ideš na dual chanel),r5 2400,i neko napajanje sa kp kršteno od 400tinak w,bequiet system power 9,pure power,corsair cx i slično.
Ako ti ne paše ploča,onda par k skuplji asrock pro4.Isto i ram dal oćeš dual chanel il jok.
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Jedino da mi neko pomogne, ne razumem se oko komponenti
I moj glas ide za 2400G/3400G, sklopiće ti neko pristojnu kombinaciju, nemoj da uzimaš gotove konfiguracije.
okej
 
Pokupuj komponente gde šta nadješ najpovoljnije i odnesi u servis da ti sklope..
Šta nema kod nas ima kod madjara npr psu,gde je velika razlika u ceni kupuješ na kp.Gde su približne cene kupi kod nas.


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno