Šta je novo?

Deezer premium

daxy

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2006
Poruke
81
Poena
320
Има ли чланова који су заинтересовани да поделимо Deezer premium налог ? Може нас бити 6 и цена по члану би била 1,75€ месечно. Молим заинтересоване да ми се јаве!


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Pazi samo, Deezer premium nema mogućnost kreiranja 6 usera, to je Deezer family.

Ukoliko ne uspeš da nađeš ljude probaj naći nekoga sa Telenor paketom ko bi ti ustupio Deezer nalog (jedna od premium aplikacija uz određene pakete) uz neku nadoknadu.

Sent from my Galaxy Note10+
 
Jel' Deezer Premium ima ikakve veze sa 360 by Deezer?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Telenor može na tri uredjaja, ali ne dozvoljava slušanje u isto vreme. Ja moj nalog delim sa burazerom i često nam iskače poruka da se već sluša na drugom uređaju.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ja moj iso delim sa burazerom, nismo primetili tj ja nisam dobio nikad takvu poruku. Mozda ne slusamo u isto vreme.
 
Ja već imam Spotify i Google music, Tidal mi isteko, a Deezer sam imao na Telenoru. Ne verujem da ima varijanta za 1,75€...
 
Jel probao neko Deezer HiFi? Ja sam vise za tu varijantu, pa ako nekoga zanima...

Edit:
Bedak, HiFi nalog podrzava samo jednog usera [emoji849]
Ja sam onda i za Family [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dam ti ja , imam premijum pa ako moze nezavisno da se slusa.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo, sad sam probao, pošto imam nalog na službenom i privatnom telefonu. Izlazi sledeća poruka kad pustim na oba uredjaja.

6a276ffb0c4b82d04f93b2917a3b6d9c.jpg



Samo da ponovim još jednom - ovo je Deezer Premium preko Telenora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozemo probati na pp, ja inace placam Apple Music, ali mi treba neko prelazno resenje dok ne popune biblioteku za nas store.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tidal family može biti tidal hifi, bolje je ići na tu varijantu. Ja trenutno imam još vremena od promocije 4 meseca 4 dolara, inače bih se rado pridružio. Pritom Tidal ima i MQA kvalitet, koji bbaaaš lepo zvuči.
 
Mozemo probati na pp, ja inace placam Apple Music, ali mi treba neko prelazno resenje dok ne popune biblioteku za nas store.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nije problem ali i ja imam Telenor. Moguce da nema mogucnost slusanja u isto vreme. Doduse ja ga slusam mozda jednom dnevno po 40 minuta dok setam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni su zanimljivi lossless fajlovi, zato je interesantan ovaj Deezer HiFi, a imam i Sony WH 1000XM3 pa bih se poigrao sa 360 RA i strimovao na druge uredjaje.
Ali preterase sa cenom, 13-14€ za jednog korisnika [emoji849]

@DGoran, ako se ne organizujemo za Family, iscimacu te [emoji1][emoji1365]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ok . Ovaj HiFi je ozbiljna stvar i to je samo za ozbiljne uredjaje, greota slusati na glupostima ali jesu malo preterali sa cenom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ја се извињавам до неба, мислио сам на Deezer family план...
e60791520f49024bfcf5c03d4ab809bf.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ko hoce FLAC da skuplja, dve reci:
DeezLoader Remix (nece vise raditi update, hint Telegram app ;) )
SmLoader (engin koji gornji koristi, tezi za rad ali skida i region locked muziku).
 
Uuu nisam znao za ovaj Deezloader, brutalan je. Hvala za info

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da, odlican je. Ja sam tako obnovio fonoteku, bio nekad DJ pa imam preko 1000 audio cd-ova ali mi je sa ovim lakse bilo da prebacim u mp3. Deezloader rekose da je ovo zadnja verzija, obicno neko drugi preuzme razvoj. SmLoader radi uvek, postoji GUI za njega da bude laksi za rad.
 
Probao si sa prenium nalogom? Ako nisi free je ograničen na 128kb.
 
Ja isto skidam u flac, nisam reinstalirao deezloader.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno