Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 10 Lite

Da, kad izlazim iz aplikacije animacija ne bude cista, i recimo u flashscore idem back i bas zakoci
Juce sam to primetio pa sam ga resetovao, od tad sve ok.
Namestio sam da se sam gasi dva puta nedeljno u 3 ujutru i upali u 3:30.



Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Ako je sad fluidan onda nije ništa bitno.

Sad je samo bitno da MIUI 12 legne kako valja, nadam se da neću morati da mu radim fabrički reda radi.
 
Prvo da ga dočekam da stigne, lako cemo ga doterivati :)
 
Mislim da bi mogao da krene pre kraja meseca.
Prosto računam ako su pre koji dan pustili za Mi Note 10 onda mi naš telefon deluje kao logičan sled.
 
Zašto MIUI odbija da postavi izabrani wallpaper iz druge aplikacije na zaključani ekran?

Konkretno, kada želim da postavim wallpaper preko Google Wallpapers i izaberem da postavi na početni i na zaključani ekran, postavi samo na početni, dok postavka preko sistemskog podešavanja radi kako bi trebalo.

Jel postoji možda neka caka ili opcija da nekako dodam wallpaper iz Google Wallpapers u sistemski izbornik pa da odatle postavim?
 
Ta futrola ima veliki zahvat sa gornje i donje strane, a teško da možeš da nađeš za toliko kraće staklo.

Možda bi jedino moglo neko staklo pa preko kada staviš futrolu da ga poklopi, samo je pitanje da li bi ga poklopilo ili podizalo. Ili da kupiš Nillkin Frosted Shield pošto ona ne obuhvata telefon dalje od metalnog okvira.
 
Је л' неко пробао неко планирано укљ./искљ?
Код мене искључи телефон али никако неће да га укључи.
 
Kod mene ista situacija...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Вероватно неки баг ј*бем ли га, а чини ми се да је у старту када сам га купио било ок.
 
Poslednja izmena:
Ja i ne koristim tu opciju, nego sam sada probao baš da vidim dal radi i neće. Probao sam i da namestim samo da se pali a da ga ručno ugasim, takodje neće...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Ма ни ја, али овде је један члан форума написао да користи ту опцију за гашење преко ноћи рекох и ја да пробам, у принципу не треба ми телефон преко ноћи ионако увек укључујем режим авиона јер ми телефон стоји поред главе због аларма.
 
Poslednja izmena:
Da, hvata dosta ka unutra futrola, ali lepo mu stoji pa je ne bih menjao. Eventualno da probam onu foliju jacu ili nesto od P30 Pro. Hvala na savetu svakako ;).
 
И код клинца на Redmi note 7 исто, пронашао сам шта је проблем. Пошто сам само хтео да пробам опцију, а да би ми се што пре укључио телефон ставио сам нпр да се искључи у 16:44, а да се укључи у 16:45, значи после минут, међутим потребно је више од минута ставити размак између искључивања и укључивања. Пробао сам код клинца размак од 5 минута и ради. Ето, глупост[emoji846]
 
Hahahaha jel mi veruješ da sam pomislio na to ali me mrzelo da stavim i čekam više minuta... [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Хаха и мене, зато сам пробао код клинца на телефону. Сад сам пробао и код мене, најмањи размак је 4 минута, која је логика немам појма бар да су ставили неко искачуће обавештење приликом подешавања времена.
 
Ta futrola ima veliki zahvat sa gornje i donje strane, a teško da možeš da nađeš za toliko kraće staklo.

Možda bi jedino moglo neko staklo pa preko kada staviš futrolu da ga poklopi, samo je pitanje da li bi ga poklopilo ili podizalo. Ili da kupiš Nillkin Frosted Shield pošto ona ne obuhvata telefon dalje od metalnog okvira.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Ta futrola ima veliki zahvat sa gornje i donje strane, a teško da možeš da nađeš za toliko kraće staklo.

Možda bi jedino moglo neko staklo pa preko kada staviš futrolu da ga poklopi, samo je pitanje da li bi ga poklopilo ili podizalo. Ili da kupiš Nillkin Frosted Shield pošto ona ne obuhvata telefon dalje od metalnog okvira.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
Pogrešan post

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Zašto MIUI odbija da postavi izabrani wallpaper iz druge aplikacije na zaključani ekran?

Konkretno, kada želim da postavim wallpaper preko Google Wallpapers i izaberem da postavi na početni i na zaključani ekran, postavi samo na početni, dok postavka preko sistemskog podešavanja radi kako bi trebalo.

Jel postoji možda neka caka ili opcija da nekako dodam wallpaper iz Google Wallpapers u sistemski izbornik pa da odatle postavim?
Misliš na super wallpaper???

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Jel realno da dok snimam dodje poruka na fb i u videu se cuje zvuk?
I pokvari mi jedinstven snimak....
 
^^ Sredio sam.

Hteo sam da stavim onaj portovani live wallpaper sa Pixela 4a pa nije hteo da ga postavi preko Google Wallpapers-a na zaključani ekran, samo na početni.
MIUI ne dozvoljava live pozadine na zaključanom ekranu ako već neka nije postavljena preko sistemskog odabira, pa moraš prvo da postaviš bilo šta za live pozadinu preko sistemskog odabira pa tek onda možeš željenu preko neke aplikacije.
 
Prelistao sam temu da vidim utiske posto sam preskocio da kupim Pocophone F1 pa isto MI 9t sad bih kupio ovaj. Gledam da ga kupim u Telekomu uz Zmaj tarifu kosta oko 26000 rsd uz UO 24m dal je to mnogo ? Moze li neko da mi kaze koja je lepsa boja ova Ljubicasta ili Bela posto nema crne za koju se nebi dvoumio ?
 
Imam ga u ljubicastoj boji, odlicna boja, meni vuce malo na plavo i nije uopste zenstvena sto bi neki rekli. Vidi na KP kako se krecu cene pa se preracunaj sta ti je bolje, u sustini je to ok cena. Ja sam preso sa Poco f1, i zadovoljan sam svime, jedino je kamera slabija u odnosu na Poco ma da verujem da ce tu jos da se pegla i da se izvlace bolji rezultati. Baterija je fenomenalna.
 
Ja sam se dvoumio izmedju crne i ljubicaste i prelomio na ljubicastu koja stvarno vuce na plavu. Mozda je bolja opcija kes vatijanta sa kp ako si u mogucnosti cene su malo pale tako da 8/128 imas za 310/315€

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Hvala na odgovoru za utiske. Cekao sam da se pojavi Xiaomi Mi 10 Lite Zoom / Xiaomi Mi 10 Youth 5G. Kad se pojavio na prolece bila je okvirna cena 270e imao je zanimljivu kameru i zoom, ali iz nekog razloga nije izasao u prodaju. Nord me razlocarao sa kamerom. Jedino 90hz i sd 765g sto ima da kazem bolje, ali neigram igrice na telefonu sd 730g je sasvim dobar na Mi Note 10 Lite.
 
Poslednja izmena:
Imam zanimljiv problem: Ne ćuje se zvuk sms poruke kada dođe. Imam melodiju, jačina zvuka zvuka na sredini... Možda je problem što je svega 1,5 sec dugačka...?
 
Ako sam razumeo ubacio si neku svoju melodiju za notifikacije?

Ne bi duzina trebalo da bude problem jer su i sistemske notifikacije od 1s, jedino mozda format ne odgovara...
 
Čuje se ona kada odem u Sound & Notifications > All ringtones, pa je nađem, ali ovako ne.
 
Јеси ли му дозволио звук у обавештењима, глупо питање али провери подешавање>обавештења>messages>дозволи звук, јер ако га подесиш горе из нотификације неће да звони.
 
He-he, bravo! To je bilo to. U Notifications > Textra (nju koristim) > Allow sounds je bilo isključeno.
Hvala puno druže :)
 
Nazad
Vrh Dno