Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 10 Lite

Preporuka da staviš bilo šta, kod mene posle par meseci od čega je u preklopnoj futroli bio dugo, pojavila jedna povelika i par manjih ogrebotina. GG5 [emoji107]. A čuvao sam ga.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Ne postoji provereni brend UV stakla za ovaj telefon, kao što recimo Whitedome ima za ostale... Imaš koliko hoćeš kineskih verzija tog UV stakla koja uglavnom nisu baš nekog kvaliteta, doduše možeš da isprobavaš.

Moj je savet da ideš na siguricu i uzmeš Nillkinovo staklo jer je provereno i kvalitetno.
 
Ako ces foliju, ova je dobra.

US $2.31 26%OFF | 100d curved full cover Soft protective glass on the for mi10 pro xiaomi mi note10 Hydrogel Film mi note 10 lite screen protector
https://a.aliexpress.com/_mNQeNJf
 
Ako ces foliju, ova je dobra.

US $2.31 26%OFF | 100d curved full cover Soft protective glass on the for mi10 pro xiaomi mi note10 Hydrogel Film mi note 10 lite screen protector
https://a.aliexpress.com/_mNQeNJf

Meni treba nesto slicno samo za poco f2 pro.Nasao sam na istom sajtu koji si ti preporucio pa ne znam da li je ta dobra?
https://www.aliexpress.com/item/4001237784391.html?spm=2114.12010615.8148356.5.6d4016a8Sqs4YY

Vidim da je isto 100d samo ne znam da li je kvalitet isti kao za ovu sto si ti naveo za mi note 10 lite?

Ne bih isao na kaljeno staklo vec bih samo stavio zastitnu foliju.
Pa ako ova nije dobra koju sam naveo na linku ako moze neka preporuka za neku drugu foliju.
 
Lepa ko voli da stoji u redu satima sa sve maskom, i da se rve sa masom ljudi da bude među tih 30 prvih kupaca...

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Jel ima ovaj telefon praćenje predjenih koraka tokom dana?
 
Fabrički nema tu aplikaciju, pun ih je PlayStore.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Neka stable proverena aplikacija GCAM ? Tipa da iole poboljsa onako polu losi night mode, kao i portrait mode ? Budite ljubazni pa mi dajte link? Hvala
 
Od pre par dana gboard je počela da podvlaci reci cevenom bojom i otezava mi biranje reči kad ukucam pogrešnu
Jel moze to da se ugasi?
Uglavnom ranije kad omasim neko slovo dovoljno mi je bilo samo iznad da kliknem jednom na rec i on je ubaci
c0afc827cae959d7da37e85a821473f7.jpg
91530034829ff94a5f09ea7c62094e9c.jpg
 
Може, ја сам полудео и једва нашао јер на прошлом телефону ми је било у подешавању саме тастатуре. Нема у подешавању Gboard-а већ телефона. Иди на подешавања>додатна подешавања> језици и унос>провера правописа>искључено
f322c772f3b16c7244f7091525fd1b5f.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li neko koristi gcam za ovaj telefon, i ako koristi koja verzija mu se pokazala kao najpristojnije rešenje?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Ja koristim ovu, night mode je bolji nego na stock aplikaciji i slike po danu mi deluju za nijansu bolje, ali nije neka razlika...
fb9eab905b93033954755b12b55bbc0e.jpg


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Ne mogu da se konektujem na WiFi na poslu, unesem odgovarajuci pass ali nece da me poveze, ostalim kolegama, 20ak njih, se povezuje normalno. Kuci mi se povezuje bez problema, sta bi mogao biti problem, da li neko ima ideju?
 
Mozda da u wifi asistentu odcekiras automatsko povezivanje?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Ako koristiš private DNS, isključi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Probacu sutra da iskljucim auto povezivanje, ne koristim private DNS.
 
stigao novi update
418478b358fd9f35b38545bcff7ee16c.jpg
1fa698e6490c1122279d41dbc2004bbe.jpg


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Za sada kod mene sve kako treba... [emoji4]

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Koja je to aplijacija?
Ne nalazim je
 
Jel moze da se skine alternativnim putem :)
 
U cemu moze biti problem da mi ne radi update preko wifia a preko mobilnog neta sve sljaka kao sat...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Pojma nemam, ali znam 3 osobe da su imale taj problem sa 3 različita telefona kada je stigao MIUI 12.
 
Nazad
Vrh Dno