Šta je novo?

Streets of Rage 4

danilo989

Čuven
Učlanjen(a)
31.10.2006
Poruke
3,807
Poena
625
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 5800X3D, Scythe Fuma 2 rev. B Noctua NF-A12x25 Edition
Matična ploča
MSI MPG B550I Gaming Edge Wi-Fi ITX
RAM
2x16GiB G.Skill TridentZ DDR4 3200Mb/s CL14 F4-3200C14D-32GTZKW
GPU
PowerColor Radeon RX7800 XT Hellhound 16GiB
Storage
Western Digital Black SN850 WDS100T1X0E-00AFY0 1TiB, Western Digital Blue 3D WDS200T2B0A 2TiB
Zvuk
Altec Lansing 220, HyperX Cloud II
PSU
Corsair SF750 Platinum 750W SFX
Kućište
Cooler Master NR200P ITX
Monitor
Dell G2724D 27" IPS 1440P 165Hz, ASUS VG259QM 25” IPS 1080P 240Hz
Miš & tastatura
HyperX Pulsefire Haste 2, HyperX Alloy Origins Aqua
Ostale periferije
APC BX1400U-GR
Izasao je nastavak legendarne trilogije.

 
Jel probao neko, kakvi su utisci?

Ako valja bas bi mi legao za arcade stick sto sam napravio.
 
Poslednja izmena:
Ja presao, meni odlicna. Solidan broj levela, taman dugacka koliko i treba, dal 14-15 tako nesto ih ima
 
ja je shvatio olako, pa dobio batine :)
Ubise me panduri sa stitovima.
 
Nimalo laka igra, na normal me je namucila
 
Da, i mene isto. Mislim da je coop preporučljiv zbog toga.
Onaj level sa samurajima i nindžama, kad se uđe u dojo pa budu naleti neprijatelja sa noževima me je najviše namučio

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Simpaticna igra, ali nece svakom da legne... Meni licno smetaju "sekvence" koje ne mogu da se prekinu. Ako neprijatelj resi da te napadne i da te udari, udarice te. Mozes da probas da izbegnes hodanjem gore ili dole, ali ako si i ti usao u "sekvencu" udaraca gde udaras nekog drugog, onda neces moci da izbegnes. Nema block, nema dodge... Takodje je problem kod razlicitih neprijatelja kod kojih ti treba razliciti lik da bi ih lakse probio. Te pandure sa stitovima lakse bije Floyd metalnim rukama, dok se recimo Blaze muci s njima, sto znaci da je los balans ako igra samo jedan igrac. Moraju da igraju dvoje, da unapred znaju sta ih ceka, da odaberu likove koji se dopunjuju pa tek onda da krenu u tucu da bi to sve imalo smisla...
Kao sto napisah na pocetku, simpa ali nije za svakog.
 
Mislim da je nedostatak standardnog bloka bio u duhu prethodnika, ali se slazem da bi poboljsao iskustvo. Trenutno resenje sa nazovi "break" na Y/trougao nije bas najsrecnije.
 
Zato je nadam se tu easy [emoji4] za casual gamere kao moja malenkost. Vise se ni sa pesom ne patim na iznad profesional prosto me ta nervoza sto me komp dobija nenormalno frustrira [emoji26]
 
Streets of Rage su uvek bili inferiorna zamena za Capcom tabačine i ništa se nije promenilo, grafika 10/10, gameplay 2/10.
 
Samo sto su fajteri i beat em up igre dve razlicite stvari.
 
Poslednja izmena:
Streets of Rage su uvek bili inferiorna zamena za Capcom tabačine i ništa se nije promenilo, grafika 10/10, gameplay 2/10.

Bogohulniče!

Streets of Rage su bile dobre igre, sa nekim svojim šmekom. Ne kažem da su mi ostale u boljem sećanju nego Final Fight ili Captain Commando, ali ih se rado sećam. Naravno, u današnje vreme osim nostalgije nema ni jednog razloga zašto bih poželeo da igram ovako nešto. To su bila druga vremena.
 
Mislio je na Final Fight serijal i ostatak verovatno.

Tako je, Capcom je krenuo od vrlo prostog Final Fighta i poboljšavao koncept i dodavao ponešto novo u svakoj sledećoj igri da bi došao do klasika kakvi su The Punisher, Cadillacs and Dinosaurs, Captain Commando, Knights of the Round i verovatno najbolji beat em up svih vremena Alien vs Predator. Za to vreme SEGA je samo uspela da bezobrazno kopira Final Fight i njegovu vrlo prostu mehaniku i nisu napredovali dalje od toga.
 
Kad sam uzeo mame od tebe navukao sam se pa sam nabacio posle i attract mode i boga oca sistema i igrica. Nasao za 25 usd komplet na aliju za 2 analog stika imao neke kutije od kataloga(ispostavilo se odlicne za ovo) i napravio 2 analog sticka.

Bas smo klinac i ja skoro presli kadilaka, sjajna zabava.

Pikao sam malo streets of rage 4 i stvarno nije lagana. Ali mi je legla samo tako za samaranje dugmića [emoji16]
 
Nazad
Vrh Dno