Šta je novo?

Xiaomi mi surface display 34-inch

maric62985

Slavan
Učlanjen(a)
25.07.2008
Poruke
1,064
Poena
360
Moja oprema  
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S22 Ultra
Pametni uređaji
Xiaomi Mi Robot
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Да ли неко има идеју како овај монитор добавити код нас? Све продавце на које сам наишао онлајн не раде доставу за Србију? Да ли се исплати уопште?
 
neće uopšte biti za evropsko,kamoli za naše tržište,u prevodu uvek će biti jedina varijanta da se uveze,a to se po pravilu nikad ne isplati.ako hoćeš uwd 34ku LG ti je jedini logičan izbor ako želiš dobar dil,jer oni jedini manje više i prave te panele (pravi šljamsung,ali VA varijantu,i generalno ne zamara se sa budžetskim varijantama).AOC i Acer umeju da izbace random model kad se malo prelije proizvodnja tih panela,ali većma to su gejmerske varijante na koje plaćaš premium zbog marketinga i tehnologija (freesync,gsync).

dakle jedino oglasi ako juriš svaki dinar ali retko ko ide sa 34ke jer troškovi pravog apgrejda rastu super eksponencijalno i idemo u hiljade evra.a ako te zanima samo veliki displej i dobar dil juri 40'' 4k 16:9 monitor/TV,to ćeš mnogo pre da nađeš.koristio sam obe varijante,i iako i sam preferiram uwd čak i slabije rezolucije kao monitor za produktivnost i komfor 40'' 4k i kao generalno displej jeste udobniji,bar meni,samo je stvar prilagođavanja i stvarima za koje bi služio.
 
40" ми је некако већ превелико а и ултра вајд ми ради посао због посла. На које конкретне ЛГ моделе циљаш?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno