Šta je novo?

Assassin's Creed: Valhalla

Lose lose.. Facijalne animacije opet *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam, ono sljastenje kod protivnika kad napadne mi jako glupavo i kao za decu da je igra, ne znam cemu to
 
Ma dobro ocekivano, samo na isti kalup sve ide, sve je spremno samo promjeni lokaciju i pricu :D
Meni cak i ne smeta, odigrati cunje sigurni, Odyseya mi je bila fantazija

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ubisoft reskin. Klasika. Očekivano.
 
Blah, baš me oladio ovaj snimak... Vidim da je konj i dalje beskonačno glup tokom jahanja... ma generalno mi deluje da nijednu mehaniku nisu takli. Lepo kaže čovek, reskin.
 
Drago mi je sad sto sam ovo video..zaobilazim igru u sirokom luku..ne mogu te Ubi reskin igre da igram... Ajde sto je Odiseja bila reskin Origina ali opet i ovo da je isto sve...previse
 
Ja od morednih igrao samo Odiseju i spucao sam brdo sati i uživao ali valjda baš zato što sam spucao previše sati mu zvuči *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no da sad upumpam još ko zna koliko sati u ovo čudo.
 
Liči mi na Witcher 3.
Da, def nema dovoljno unapređenja u odnosu na prethodna dva dela, čim sam čuo da ovo nije next gen naslov, već cross gen, oladio sam se od očekivanja.
 
Fora je što meni ne treba upgrade enginea niti vizuelnih stvari u o odnosu na odiseju, već mehanike i gameplay-a pre svega.
 
Samo da pricu vrate na pravi put, sve ostalo mi nebitno.
 
Jednom ShitSoft, uvek ShitSoft! :D
 
@DeRadicii
Prica,kakva prica? Odavno ovo nema veze sa assasinima , templarima i ostalo... Da me pitas sad sta je prica u Odiseji jedva se secam a spucao 70 sati u nju..toliko koliko me je zanimala :)
 
Znam, znam, nema glavne price vec 5+ godina. Samo sto ne kukam.

Nada ipak ne umire.
 
Sto rece neko, nisam je ni preorderovao, a vec bih da je prodam. Smece.
 
Mislim da prebrzo osudjujete igru koja jos nije izasla. Onaj gameplay koji je procureo pre ove prezentacije je ocigledno bio od nekog ranije bulida. Ni meni se nije bas previse svidelo, ali ovo novo sto su prikazali na eventu je bilo OK. U sustini, dosta toga jos ima da se vidi u igri i o igri, tako da bolje da sacekamo jos malo, da vidimo jos, pre nego sto se krene s paljbom. I daleko od toga da je igra deluje kao smece. Kad izadje, kad ljudi krenu da igraju, pa cemo onda da vidimo kakva je igra.
 
 
Poslednja izmena:
E taj je super to je valjda dvojka. Negde oko 2010 se pikalo.
 
Poslednja dva dela su sve samo ne najkvalitetnije Assassin's Creed iskustvo. A igre pre njih su sve samo ne krs neopevani (pogotovo ne prve 4).

Cisto da covek ne dodje u neku pogresnu nedoumicu. ;)
 
Evo ja sam ih odigrao sve i AC, AC II, AC Brotherhood i AC Revelations jesu pravi Assassin's Creed i igre su odlične! AC III se još tu može uključiti jer je povezana priča, ali je meni bio dosta slabiji od prethodnih delova. I tu se generalno AC završava.

Dalje je već hit and miss sa poigravanjem naslovom. Meni je tu Black Flag bio najbolji i Syndicate mi je držao pažnju.

Origins i Odyssey (a naročito Odyssey) su meni zaista odlični, ali to jednostavno više nije Assassin's Creed. Bukvalno, kao što sam već pisao ranije, to su meni spin-off igre koje su samo smeštene u AC univerzum i smatram da je Ubisoft tako i trebao da ih izbaci. [emoji846]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno