Šta je novo?

Assassin's Creed: Valhalla

Ja sam posle x god uzeo da igram i krenuo Origins. Sve je to lepo uradjeno ali nije onaj klasicni ac. Vrlo brzo me smorilo, sve je nekako isto i u krug.
 
Mnogo je tu copy-paste radio pogotovo u Odyssey. Ja sam igrao jedno desetak sati i odustao. Pogotovo kad je krenuo onaj level grind. Ali Ubi i dalje gura isto. Gledam sad koliko je Sucker Punch dobro odradio Ghost of Tsushima a skoro da im je prva igra u open world okruženju.
 
Isto sam i ja razmisljao (odigrao sam jedno 20tak sati GoT do sada).
GoT dosta toga radi bolje, ali je ocigledno da je igru radio manji studio.
Bilo bi lepo da se Ubi ugleda na tu igru, ali sada je verujem prekasno.
 
Poslednja dva dela su sve samo ne najkvalitetnije Assassin's Creed iskustvo. A igre pre njih su sve samo ne krs neopevani (pogotovo ne prve 4).

Cisto da covek ne dodje u neku pogresnu nedoumicu. ;)

Pa čovek je lepo rekao da nikad nije igrao nijedan AC, kako onda da zna šta je pravo AC iskustvo? Možda baš želi ono što zadnja dva dela nude. Ima ih poput mene koji nisu mogli da smisle AC pre Origins-a.
Svakako neka proba najbolji deo pre Originsa, i Origins/ Oddysey, pa nek vidi gde se više pronalazi :)
 
Jasno ti je da to nije Assassin's Creed. Samim ti nije ni najkvalitetnije Assassin's Creed iskustvo.
 
Za nas koji nismo igrali niti jedan Assassin's Creed koji bi deo bi preporučili kao najkvalitetnije AC iskustvo?

AC prvi deo pod obavezno. AC 2, Brotherhood i Revelations su mi verovatno i bolji od prvog dela. Sve posle toga meni bar nije drzalo paznju nikako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno govoreći, meni nijedan AC nije bio dobro iskustvo. Repetitivno, bez priče, šunjaj se-ubij misije 90%, gejmplej nikakav, i to je to. Zanimljive lokacije i istorijska povezanost, ali to nije opravdanje za igranje.

U ovo ne ubrajam Origins i Odyssey, nisam igrao.
 
AC prvi deo pod obavezno. AC 2, Brotherhood i Revelations su mi verovatno i bolji od prvog dela. Sve posle toga meni bar nije drzalo paznju nikako


Sent from my iPhone using Tapatalk
AC Ezio kolekcija tj. Ta tri nakon prvog dijela su meni najbolje igre

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Iskreno govoreći, meni nijedan AC nije bio dobro iskustvo. Repetitivno, bez priče, šunjaj se-ubij misije 90%, gejmplej nikakav, i to je to. Zanimljive lokacije i istorijska povezanost, ali to nije opravdanje za igranje.

U ovo ne ubrajam Origins i Odyssey, nisam igrao.

Bar po mom misljenju tada je bilo nesto novo i nisi imao neke slicne igre (ako me dobro secanje sluzi, davno je to bilo). Repetitivno jeste to moram da priznam, prica je bila okej, grafika dobra, lokacije isto i stvarno prvih par delova sam igrao danima, nedeljama verovatno. Kako je izasla trojka a i svaki sledeci deo tako sam samo skidao, probao, brisao sa hdd-a jer nista mi novo nije donela... samo lokacije.
Origins i Odyssey sam samo probao, sada se kanim da sednem i vidim hoce mi drzati paznju i dal je isto kao i svaki prethodni deo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa čovek je lepo rekao da nikad nije igrao nijedan AC, kako onda da zna šta je pravo AC iskustvo? Možda baš želi ono što zadnja dva dela nude. Ima ih poput mene koji nisu mogli da smisle AC pre Origins-a.
Svakako neka proba najbolji deo pre Originsa, i Origins/ Oddysey, pa nek vidi gde se više pronalazi :)
Definitivno, pre Originsa nisu mi bili nešto specijalno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Igro sam 1 i 2 ,i sad igram Origin i Odisey,totalno različite igre

Sve je to sa razlogom,prvi delovi su bili dosta manji,dok su ova dva zadnja ogromni

Ghost recon,nebo i zemlja razlika nekad i sad,Far Cry isto tako....jednostavno stižu nove generacije igrača kojima nije zanimljivo to šta je bilo nama prije 20+ godina

Sad bi dobro lego neki novi Prince of Persia :p
 
Nema to veze, i ja sam stara generacija, pa nisam mirisao AC otkad je izašao, nije ni do prostranosti, već totalna promena gameplay-a, koja je usledila od Originsa.
 
Igro sam 1 i 2 ,i sad igram Origin i Odisey,totalno različite igre

Sve je to sa razlogom,prvi delovi su bili dosta manji,dok su ova dva zadnja ogromni

Ghost recon,nebo i zemlja razlika nekad i sad,Far Cry isto tako....jednostavno stižu nove generacije igrača kojima nije zanimljivo to šta je bilo nama prije 20+ godina

Sad bi dobro lego neki novi Prince of Persia :p

A i ono, nije isto kada igras AC1/AC2 u 2007/2009 i kada "pokusavas" u 2020. godini. ;)
 
Poslednja izmena:
AC1 koncept avanture je meni daleko privlacniji i bolji nego kojekakvi moderni programi grinda, lootinga, skin tresa i pumpanja brojeva na sve strane u gotovo svim mogucim Ubi fransizama.
 
Trebalo bi da može. Ako ne može, imaš dxvk koji će da pomogne da može. :)

Ubaci se dxgi i dx9/10/11 fajl u instalacioni folder igre. Tako će biti forsiran vulkan renderer i nadaš se najboljem. Obično radi kako treba.
 
Poslednja izmena:
 
Deluje kao 300 sati :)
Ali stvarno deluje kao da ce da pokida.
 
Odavno je receno da igra nece biti predugacka kao Odyssey.
 
Odavno je receno da igra nece biti predugacka kao Odyssey.

Nadamo se. Mnogo bitnija stvar je kvalitet umesto kvantiteta ali ovima iz ubsofta default režim je copy/paste pa dobijamo igre koje su veštački produžene.
 



Bas kao sto sam i mislio, meh. I ovo svjetlucanje poena i oruzja pri combat-u je toliko iritantno i bez veze :vomit:
 
Deluje kao klasični moderni Ubisoft poluproizvod. Stekao sam utisak da su u poslednjih 10ak godina postali "jack of all trades, master of none".
Ajde tehnikalije mogu da se propeglaju kroz zakrpe, ali definitivno treba otkačiti ceo quest design i writing team i krenuti ispočetka tu.
 
Strasno, ne znam sta rade to sa facama likova, sta se desilo sa tim programerima, starije igre su im jos licile na nesto, a ovo sad, gledam i Watch Dogs Legion isto ima te *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ske face sto ne lice ni na sta... Voice acting,animacije likova, ova borba sa lebdenjem iznad zemlje sto je navodno dodge potez..bljestavilo na sve strane, oruzja svetleca,protivnici svetleci..ufff...
Sreca u novembru nam stize Cyberpunk pa na ovo niko nece ni obracati paznju
 
Video Ubi da ce gameri da im daju kes ma kakvo vnogo da naprave, pa sto da ulazu trud bez razloga :type:
 
Nazad
Vrh Dno