Šta je novo?

Assassin's Creed: Valhalla

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525
Ubisoft is live with Bosslogic. Tune in for the next Assassin’s Creed setting reveal from 2PM CEST.

 
Samo se nadam da ce biti dovoljno mikrotranzakcija...
 
Radi lik lepo ovo. Kad je krenuo da roka lejere sa mrljama, na pocetku videa, bio sam u fazonu sta nas zamajava ovaj. Ovo je sad vec interesantno. Predpostavljam da ce ovo biti cover art.
 
Vikinzi :)
 
Gledam Boss-a kako crta... Alal mu vera... Nisu ga za dzabe angazovali da radi oko Marvel projekata...
 
valhala.png
 
Svaka mu cast za ovaj rad.



 
Poslednja izmena:
Auuu covece... a mislio sam da sam dobar u Photoshopu...
 
Meni kao laiku ovo deluje bas mocno.
Ali ima momenata kada mi deluje kao da se malo folira.

Ovde npr mi deluje kao da samo sklanja blur sa lejera, a radi to potezima kao da crta logo.
 
Sa jedne strane se radujem Vikinzima a sa druge strane to je Ubisoft. Tako da se plašim crnih trans Vikinga. Već su počeli SJW da kenjaju po netu.
 
Današnji trejler će trajati 4:12 minuta.
 
Samo da atmosfera bude malo ozbiljnija i mracnija od Odiseje i bicu zadovoljan!Mada mogli bi da povedu racuna i o izboru glumaca,prosli deo je bio malo smesan po tom pitanju za moj ukus!Delovalo mi je malo ameterski za AAA naslov!U svakom slucaju cu je pazariti bez obzira na sve!:D
 
Poslednja izmena:
Odlican CGI! Kao da sam gledao seriju Vikings :D I Blizzard da im pozavidi :) Samo jos gameplay da vidimo :)
 
Ako bude slično Grčkoj ili Egiptu, zainteresovan sam.
 
Zaista odlican sinematik, kompletno, svidela mi se i muzika.
Svidja mi se mracnija i ozbiljnija atmosfera, samo se nadam da ce i igra biti teza, da ne mozes da se prosetas kroz nju.
 
Auuuu... Sad odgledah 4 puta za redom trailer... Dobro mi nije. Odlična najava. [emoji7]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Izgleda nista od Steama :vomit:
Taman da me podsete zasto ne dajem pare Ubiju
 
Na igri su Ashraf Ismail (Black Flag, Origins) i Darby McDevitt (Revelations, Black Flag). Ima nade.

 
Poslednja izmena:
Momenat sa brodovima me je podsetio na Black Flag. Verovatno ce biti nekih budzenja brodova, sve dok ne budu dovoljno dobri da stignu do UK a onda tek krece veselje.
 
Samo da atmosfera bude malo ozbiljnija i mracnija od Odiseje i bicu zadovoljan!Mada mogli bi da povedu racuna i o izboru glumaca,prosli deo je bio malo smesan po tom pitanju za moj ukus!Delovalo mi je malo ameterski za AAA naslov!U svakom slucaju cu je pazariti bez obzira na sve!:D
Ja privršavam sa Kasandrom i sasvim mi je ok i voice i gluma.

Nadam se da ću ga na Uplatu+ igrati na Stadiju, ako ne čekaću popust za Ultimate.
 
Poslednja izmena:
Kasandra je odlično odrađena, ali Alexios je cringeworthy za medalju. [emoji1787]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Još nekih detalja:

-Hunting, fishing, dice, drinking games
-Traditional Norse "Flyting" competitions (Viking rap battles)
-Dual wield almost any weapon
-Extra effort on enemy variety
-Your settlement is like your Normandy
-(Mass Effect); choices affect your villag
 
Bas mi je drago da konacno neki trailer urade u ultrawide rezoluciji, slabo koriste taj filmski aspekt.
 
Nazad
Vrh Dno