Šta je novo?

Povoljne Sennheiser slušalice za mobilni.

Zujka

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.05.2014
Poruke
364
Poena
69
Kupio bih povoljne slušalice, najradije Sennheiser,mogu bubice ali ne one koje bas ulaze u usni kanal,vec klasične bubice ili naglavne,mogu nalik starijim slušalicama za vokmen,ili malo vece, ali ne naglavne ogromne kao za gaming.
Videh par modela pa ako ih je neko koristio,neka da savet.Koristicu na P30 Pro,da imaju dobar bas.Naravno isle bi na USB c na 3.5 mm.Da li kupiti obican USB c na 3.5 mm ili neki bolji,videh OnePlus USB c na 3.5 mm za 700 dinara.
Videh Sennheiser PX 40 naglavne.Oko 30 eura su.Izgledaju mocno a nisu prevelike.Taj bi fazon najradije.

Bubice: Sennheiser MX 350,MX 170,MX 400 Ms.Sve su oko 15 eura.

Seenheiser ie80 su meni preskupe,oko 140 e ali moze iskustvo i za njih.
Hvala za svaki savet.
 
Poslednja izmena:
Ево да ти кажем ја моја искуства. До пре пар година сам носио ЦХ 5.00, топ слушалице које су ме фино служиле док их нисам изгубио [emoji23] Узете су биле на оној чувеној шеми за 40е, мислим да их је цео форум имао [emoji28]

Након тога сам пробао са КЗ ЗС кинезима, међутим никако ми нису одговарале уз коришћење са телефоном пошто за 3.5 ми смета усб ц каблић а са булутут додатком звук је тих и солидно слабијег квалитета.

Након тога преломио сам да ми је доста каблова и сталног упетљавања са истим, што са лаптопом што са телефоном па сам узео блутут Сен Моментум Фри. Избор је био поприлично једноставан, хтео сам искључиво блутут слушалице са каблом који иде иза главе пошто би било само питање тренутка када би једно од њих изгубио да су одвојене(пошто сам изубио већ леву КЗ слушалицу [emoji28])
Платио сам Моментум Фри 80е, била је солидна акција на сенхајзеровом сајту, иначе их продају за 200е. Мислим да боље куповина за те паре не постоји. Звук је одличан, довољно гласне, батерија коректно траје. Одлично функционишу приликом пуштања звука са компа и телефона паралелно. Једине замерке што имам је што буџе на каблу нису баш лепо балансиране, лева буџа у којој је батерија а десна микрофон и контроле. Штета што у десну слушалицу нису ставили јосх мало батерије, да би биле избалансиране.

Још једна ствар, ако гледаш блутут слушалице обрати пажњу које блутут кодеке подржава твој телефон пошто сам ја то сазнао на мало тежи начин, звук ми приликом играња игрица касни што стварно иде на живце. Међутим убрзо сам схватио са је проблем до телефона а не до слушалица

Не знам колко сам ти помогао, али пробај да најуриш моментумке - мислим да по овој цени од 80е стварно нема боље куповине. У случају да се одлучиш идаље петљати са кабловима, постоји и класична моментум верзија која се може наћи по нету за око 50е на акцијама

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno