Šta je novo?

Motorola edge+ & edge

Da li je iko uspeo da aktivira volte na edge ili edge+?
Meni su u Telenoru aktivirali mogućnost korišćenja volte, ali nikako da dobijem niti ikonicu niti opciju za volte u podešavanjima.
Ili ima nešto što ja ne znam, ili Telenor (u mom slučaju, Motorola edge) ne podržava Motorolu?
Na telenoru neće raditi VoLTE na ovom modelu.
 
Jel moze pomoc/odgovor na pitanje koji operater podrzava volte na Edge modelu?
 
Imam problem sa kačenjem na UniFI od SBB. Traži domain, a u SBB-u ne znaju ništa da kažu. Zna li neko u čemu je problem, tačnije, šta treba da se upiše u to polje?
 
Nisu isti modeli.
Model koji ja koristim je mlaznjak 6th gen u izgledu u odnosu na pro ciglicu.
Ili da prosto kažem, mnogo je lepši edge u odnosu na ove nove modele iz 2021. godine
 
Pitanje za Motorolu, Motorola centri u Indiji će početi da flesuju Motorola edge pro 20 zbog problema sa ekranom, pored sw upgrade, kakva je sitvacija u Srbiji
Evo inf sa zvaničnog Motorola foruma

Thanks for the additional info. So here is the situation. There are potentially additional improvements that we can make for touch response. However, it will require a visit to our service center to update/flash the touch calibration on the phone. I have sent your information over to a few people on my end so they should be aware of the situation by Monday as today is Friday and they likely won't get my email until then. You can find a local service center here: https://motorola-mobility-en-in.custhelp.com/app/mcp/trackrepair2
 
Nazad
Vrh Dno