Šta je novo?

Kupovina telefona oko 200e?

Mudri

Čuven
Učlanjen(a)
04.09.2003
Poruke
1,198
Poena
695
Moja oprema  
CPU & Cooler
R5 5600
Matična ploča
B550
RAM
32gb ddr4
GPU
RX6600
Storage
KC3000
Koji je naj mobilni u klasi oko 200e? Ja se dvoumim izmedju Note 8 pro i MI 9T ? Polovni sa garancijom mogu da se nadju za te pare. Ako neko sa foruma ima nesto da proda u toj klasi neka ponudi.
 
Mi 9T je 250-260e nov na oglasima. Ako ti je kamera najvaznija na fonu, onda Motorola One Zoom. Ja sam nalazio nove na oglasima sa garancijom operatera za 220-240e. Nije SD 675 kao SD 730 na Mi 9T ali je to i dalje ok, ima i taj notch, ali kamera je vrhunska i koplje ispred. Opet Mi 9T odlican GCAM port, ali Motorola ima OIS i 3x opticki zoom...Takodje i kod Motorole je AMOLED ekran kao i na Mi 9T. Ja bih uzeo Mi 9T jer mi je full ekran vazniji od kamere, ali svakako One Zoom je odlican uredjaj koji nudi u pogledu kamere nesto sto nijedan fon u toj klasi nema, bar ako govorimo o novim, dakle bez polovnih.

RN8 Pro nema sta da trazi ni pored jednog od ovih.
 
Evo ovako, posto imam u kuci oba telefeona, i Mi 9T i RN8 Pro, mogu da ti kazem da je Mi 9T bolji uredjaj. A opet, nisu ni ista klasa, Mi 9T je tacno 10 hiljada skuplji na Mi storu. RN8 pro je toliko brzi da to golim okom nikada neces primetiti, ali zato Full view Amoled ekran ces primecivati svaki dan.

RN8 Pro je odlican telefon za one koji ne zele ili nemaju da doplate jos novca za Mi 9T.
 
Nazad
Vrh Dno