Šta je novo?

MSI NVIDIA 1070 ti - crni ekran

metalpirat

Cenjen
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruke
485
Poena
170
Drugai imam jedan gadan problem sa grafickom karticom, kada gledam nesto po neto ili kada pricam sa nekim ljudima preko neta radi sve kako treba. Ali kada opteretim graficku neki render ili igrica posle nekog vreme samo se iskljuci slika. Nema nikakve mrlje, crtice da graficka pokazuje da nesto zeza, sve radi inace kako treba. Probao sam i kombustor i primetio sam da cim se temeratura popne negde oko 72C desava se da pukne. Nema pravila ali primetio sam da od 69c do 72c tu puca. Pustim igricu radi super. Ventilatori rade cuje se sve normalno i posle nekog vremena pukne. Kada se iskljuci slika cuje se muzika u pozadini, cuje se zvuk kao da je nesto iskljuceno i ventilator na grafickoj radi punom snagom. Video sam da se dosta ljudi na netu javljaju sa takvim problemom ne samo za 1070 vec i za stare modele a i za nove. Svi uglavnom pisu o sta se desava, ali nema resenja.

Da kazem da sam probao i druge drajvere brisao stavljao nove, stare i sve isto.
 
Koje napajanje je u pitanju? Mašina iz potpisa?
 
Koliko je to napajanje staro?
 
Vrlo moguce da je oslabilo tokom vremena. Probaj karticu na drugom kompu ili probaj drugo napajanje.
 
Vrlo moguce da je oslabilo tokom vremena. Probaj karticu na drugom kompu ili probaj drugo napajanje.

evo sta sam provalio. graficka ima dva kabla za napajanje. Ja sam ih skinuo obrisao naprskao kontakt sprej, vratio i ukljucio. Pustio sam kombustor vrteo je digo tempraturu na 75c tu je stala i tako vrteo dugo dok nisam ja prekinuo. Videcu ovih dana da nabacim drugi kabal, novi pa da probam.
 
Nazad
Vrh Dno