Šta je novo?

Mafia: Trilogy

Evo malo lepih vesti... bice classic difficulty
1323af00ac45ae4c77077dc8283131d6.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nadam se da ce moci da se iskljuci ovaj yellow piss filter.
 
Nece moci. Imas dobri stari Reshade na raspolaganju, da izvodis kakve god hoces vratolomije sa bojama... https://reshade.me/
 
Poslednja izmena:
sta mislite oce li da puste narodnjak odma? :)
 
Verovatno, nema Denuva
 
Ovo se cini da je dosta dobro, ne?
 
Meni se cini dosta dobro, nije savrseno, cover sistem mi se ne svidja kao i nacin bacanja molotovljevih koktela,a li to me nece spreciti da uzivam u ovakvoj prici :)

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Vidim da se preorder krece oko 34eur, da li ima negde i povoljnije mozda? Ovo prosto moram posedovati, kao oldskul fan. :)
 
Darth-Vader-No-Gif.gif
 
Vidim da se preorder krece oko 34eur, da li ima negde i povoljnije mozda? Ovo prosto moram posedovati, kao oldskul fan. :)

Ja nisam nasao, sve je tako neka cifra za sada


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, na kraju sam uzeo pre-order na instant gamingu. Biće ako ništa odmah dostupna, da ne čekam. :)
 
 
I kod mene još malo pa launch... :)

Mafia.jpg
 
Na Epic-u najpovoljnije sa onim kuponom, bude 30 dolara. Hmm.... da li uzeti :D
 
Evo par shot-ova, igra mnogo bolje radi nego trojka a izgleda bolje.
 

Prilozi

  • 20200925105754_1.jpg
    20200925105754_1.jpg
    584 KB · Pregleda: 136
  • 20200925110128_1.jpg
    20200925110128_1.jpg
    1 MB · Pregleda: 158
  • 20200925110307_1.jpg
    20200925110307_1.jpg
    1 MB · Pregleda: 143
  • 20200925110428_1.jpg
    20200925110428_1.jpg
    1 MB · Pregleda: 132
  • 20200925110553_1.jpg
    20200925110553_1.jpg
    1 MB · Pregleda: 125
Meni ovo izgleda vrhunski, jedva čekam da sastavim PC i da krenem sa igranjem [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
PC verzija nema hdr podrsku. Smesno.
 
DOBRE STVARI (posle 4-5 misija):

- Grad je MAESTRALNO odrađen, prosto kipi onaj šmek 30-ih iz svake zgrade, reklame i arhitekture uopšte. Par puta sam se sudario jer sam zevao više oko sebe nego tamo gde treba da vozim.
- Grafika veoma dobra i ne preterano zahtevna. Na mojoj mašini sve radi na maksimumu bez trunke štucanja, ali ja sam old school gamer sa full HD monitorom na 60Hz.
- Proširenje priče je takođe odlično odrađeno. Sve, nekako, sad deluje logičnije i smislenije.
- Muzika i dve radio stqanice.
- Nedostaje mi onaj "Džo Peši-oliki" Poli i Tomi koji bi trebao da deluje smušeno, bar u početku, ali ni ovako nije uopšte loše. Sve je vrhunski režirano.
- Pucnjava sasvim solidno odrađena.
- Free Ride i Carcyclopedio su tu. To ću tek probati.

UŽASNA STVAR:

- Vožnja. Čak i u CLASSIC modu sve je to prebrzo. Na brzinometru piše da se auto vuče 30-40 na sat, ali imaš osećaj kao da ganjaš neku osrednju mašinu u GTA. Ni traga onoj realnosti originalne igre.
 
Jel moze pomoc kako podesiti ukrajinsku prodavnicu. Ukljucio sam vpn, al kad udjem u epic games, prikazuje mi us cene. Kad sam napravio novi nalog onda sam imao ukrajinsku prodavnicu?
 
Uzeo sam i ja danas. Originalnu Mafia-u sam igrao onda kada je izašla 2002-e, na početku srednjoškolskih dana. Vreme Geforce 4 MX 440 :D Sećam se da je bila teška igra, da je bilo baš teških misija al svejedno igra u to vreme je bila ekstra. Ovaj remake za sada mi dopada. Ima tu atmosferu originala, lepo je optimizovano, grafika dobra....
 
^^isto. :) Nisam za kompom još ovih dana, ali čeka svakako. Baš me zanima da li ima dodatnih misija sa više završetaka, kao u originalnom delu.
 
Baš me zanima da li ima dodatnih misija sa više završetaka, kao u originalnom delu.

Kakvih više završetaka?? Igra ima samo jedan kraj. Ono u muzeju sa Semom i kada Tomija geknu kao strarca.

Usput, čisto da napomenem da je igranje na CLASSIC težini čist mazohizam. Sviđa mi se taj realizam što ako te dva metka pogode zdravlje pada na minimum, ali mi se ne sviđa što moraš dva šaržera da isprazniš ne bi li ubio jednog lika. Dođao sam do misije gde treba postaviti bombu u hotelu i kad sam geknuo menadžera, druga trojica su me sabila iza bilijarskog stola. A onda AI funkcioniše vojnički superiorno - dok jedan puni, druga dvojca zasipaju mecima, a ako se kriješ jedan od njih obavezno istrčava da ti priđe u zaklonu u kom si. Treba li reći da je potrebno bar deset metaka ne bi li makar ranio jednog lika, ali čim izviriš iz zaklona oni te zasipaju mecima, a zdravljue na minimumu... Osim ako nekim APSOLUTNIM ČUDOM iz prve pogodiš lika u glavu jednim metkom. A pre ćeš dobiti na lotou nego što će se to desiti.
 
Nazad
Vrh Dno