Šta je novo?

Mafia: Trilogy

Remaster je dvojka trojka je djubre klasika :-D
 
Na kraju ispada da se za 50 eura dobije

Mafia 1 full remake
Mafia 2 remaster(u sustini HD teksture i to je to)
Mafia 3 ista igra sa svim DLC-ovima

Generalno nije losa ponuda po meni, ali prvenstevno zbog keca sa kojim se nadam da nece zeznuti stvar.

Rekose jos da ce do izlaska igre 28. avgusta izbacivati poneki klip na youtube, i da se isprati PC Gaming Show 6. juna, nesto mislim da ce tu konacno prikazati nesto vise od keca
 
Iskreno ja ne vidim
Bolje teksture na trejleru ali ocekujem veceras neki gsmeplay na yt pa cemo videti trojka me ne zanima 2% ja da mogu uzeo bih box mafia 1 i cao
 
Vidim da je dvojka 50$ za ps4 a vidim i da i pored unapredjenja izgleda bas zastarelo. Mislim da se nece proslaviti.

To je cena za Australiju. A njihovih 50 dolara su 30$ američkih.

Inače trilogija je 60$ (USD).
 
Nije mi kolekcionarski, narusava mi trojka mnogo koncepciju :-D
 
Naravno, oni koji imaju Mafia 2 i 3 ovo ne kupuju, već dobijaju besplatno.
 
Naravno, oni koji imaju Mafia 2 i 3 ovo ne kupuju, već dobijaju besplatno.

Upravo proverio. U library imam obe, Mafia 2 i 3 Def Edicije. Samo sto dvojka ima malo kasnjenje prilikom prikaza u library, pa nije lose da se ode na search, izlistaju se sve Mafia igre, udjete na Mafia 2 Def Ed. store page, i tamo kliknete da Play game. Tad se pojavljuje u library.
 
Hajde ako moze neki ss? Mafie 2 ima li razlike , poligoni?
 
Lep potez što su podelili dvojku i trojku ko ih već ima. Stavio sam dvojku da se skida, baš me zanima kako izgleda [emoji16]

Sent from OnePlus 7 Pro
 
stavio i ja dvojku da se skida da probam. poprilicno je teza od originala koji ima nesto preko 7gb dok remaster ima preko 34gb.

mada gledajuci poredjenja nista sto 3-4 moda sa nexusa ne bi besplatno resila.
 
Da, nisam ni primetio. Kucao definitive edition a izbacilo mi ovo... Nisam ni gledao dole posle gde objasnjava sta je.
 
Skinuo Classic verziju Mafia 2 pa sad skidam i ovu besplatnu nadogradnju!Probacu obe,bas me zanima hoce li biti neke vidljive razlike!Iskreno mene samo zanima ona verzija u Avgustu!
 
Poslednja izmena:
Snimao je lik jedan live...
Kao da nista nije dirano, takav utisak imam..
 
Jeste pobojsano je , malo su poligone peglali ali najvise teksture, osvetljenje je drugacije u sustini nije blury kao nekad ali Boze moj... deluje OK zbog tekstura...steta sto nisu i onaj retro blur ostavili...
 


Ako ovako bude isao kao nitro da ima vec vidim da to nije to :-D
 
Meni je Mafia 2 veoma dobra igra, naravno da nema pricu, atmosferu i misije kao M1 ali nema veze. Fizicki model (posebno automobila), grafika, destrukcije.. sigurno cu ponovo instalirati.

 
Poslednja izmena:
Nije loš remaster, ja sam malo probao. Što se mene tice dovoljno osvezeno da moze da se fino okrene. Kad se setim dvojka kad se pojavila, igrao sam do iznemoglosti narodnu verziju. A ovu na steamu kad sam posle kupio, mislim da ni jednom nisam obrnuo do kraja [emoji23]

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Mafia 2 DE jako dobro radi i izgleda po meni mnogo bolje graficki od orginalne verzije ali ono sto je po meni velik promasaj jeste to sto su bukvalno izbacili nvidia physix iz igre. Nema vise onog impresivnog efekta destrukcije, fizika odjece i sl. Tu je pao bas tezi downgrade. Probao sam da mjenjam parametre (Apex-a) u settings.xml fajlu ali bez rezultata. Nadam se nekom patch-u.
 
Mislim da su trajno izbacili Physix... zato svi kazu da i bolje radi...
 
A da malo pogledas klip... Nema u podesavanjima - automatski je ukljuceno.
 
Nazad
Vrh Dno