Šta je novo?

Mafia: Trilogy

Ovo je fantasticno ako urade...
 
O da. Nije mi uspelo da shvatim samo hoce li ovo biti neka XBox ekskluziva ili moze da se ocekuje i na PS4.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Samo XBOX i PC. :p

W9Yoc6o.jpg
 
Sa zadovoljstvom ću da dam pare za ovo, samo se iskreno nadam da se neće petljati u ovaj projekat ekipa sa trećeg dijela...

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Najz, jedva čekam. Ne očekujem grafičko čudo, ali makar da pristojno izgleda.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Bješe li Mafia 1 u eri 9700 PRO kao Atijevog flagšipa, sa njom je tek radilo sve u fulu? Sjećam se da sam ja tada vozio Rivu TNT 2... :D
 
Samo da ne ucine jos tezom onu prokletu trku.

Sva tri puta kad sam presao igru sam cimao nekoga od ortaka da dodju i rese to, sad sa 35 godina cu verovatno pre da posegnem za cheatom.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam trku svaki put iz prvog puta presao... gas na pravcu kocis pre ulaska u krivinu, potom na izlasku iz krivine gas...
 
I ja nisam uopste imao problema sa trkom.
 
Mafiu 1 sam presao brat bratu 7-8x jedva cekam remaster, a bas sam planirao da instaliram mafiu 1 pa opet
 
Bila je izazovna trka, ali ako se koci na vreme, nije problem. Problem je bilo to mesanje zanrova, jer su igru najvise igrali ljubitelji akcionog TPS-a, a onda ti dodje takva deonica koja je prakticno simulacija voznje, pa je tesko pala ljudima koji nemaju iskustva sa tim zanrom.
 
Nadam se da nece da ukake igru regeneracijom healtha itd jer to vise ne bi bilo to :-D

 
Poslednja izmena:
Da li moze da se ocekuje da open world u mafiji 1 bude unapredjeniji u odnosu na mafiju 3?
U kom endzinu ce da se radi igra i kakve su sanse da im je mozda Rockstar asistirao u izradi?
Zeljan sam nekog novog, urbanog, kvalitetnog open worlda, u mafiji ce mi to biti sekundarna stvar ali me zanima da li cu usput uspeti da utolim zedj do novog gta-a.
 
Mafia 1 je bila igra od koje je gta mogao samo da uci... ta prica iz prvog dela ... jednostavno nema konkurenciju... ocekivao sam drugo deo da ce sa bude kao prvi... i ro je vec daleko odmaklo a treci je prvi koji nisam zeleo da zavrsim... smorcina od igre...
 
Prvi deo je razlog zasto sam zavoleo igre, iako je se vise ne secam uopste.
Treci deo je najrepetivnija stvar koju sam igrao, a igrao sam mnogo. Takav jednolicni sistem nisam i verovatno nikad vise necu sresti.
 
Napucavanje je u Mafiji 1 bilo isto za čistu desetku, kad se sjetim roštiljanja sa Tompsonkom, po nekim kolima iz zasjede, pršte stakla, pucaju gume... :)

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Apsolutno da. Jel igrao iko trojku, na sta lici?

Zamisljam ga kao Watch Dogs u GTA4 fazonu otprilike.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Apsolutno da. Jel igrao iko trojku, na sta lici?

Zamisljam ga kao Watch Dogs u GTA4 fazonu otprilike.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Igralo dosta ljudi, među njima i ja.

DLC-ovi su bili bolji od glavne igre, pa ti vidi. Ali sam problem je bio u repetativnosti igre, plus u tome da igra nosi Mafia ime ali ne i sam koncept Mafije. Lincoln (protagonista u Mafiji 3) je sasvim u redu, tako da on i nije bio problem. Grafika koja nekim ljudima najviše znači je fidi-fidi. U trenucima savršenstvo, u trenucima kao da teksture nisu učitane. Generalno, po mom mišljenju, Mafia 3 nije razočarenje, samo bi bolje igra prošla da nije nosila Mafia ime, već neko drugo.
 
Poslednja izmena:
Au, natrčim na ovu temu i oduševim se... Mafia I i II su mi bile odlične igre. Jedva čekam da vidim kako će ovo ispasti.

A igrao sam i III i da, nije trebalo tako da se zove, a moglo je da se igra za ubijanje vremena. Nisam je završio i nisam imao želju. I sada mi stoji instalirana, ali je godinama nisam pokrenuo.
 
auuu pa kako je ovo dobra vijest, nisam znao za ovo, mafia 1 je jedna od najboljih igara ikada
mafiu 3 sam odigrao par sati i izbrisao, ali keca opet odigrati će biti neprocenjivo, čak grafika me ne zanima toliko, samo daj istu dobru priču ne dirajte je

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Imas da kupis za smesne pare ako to grafika nije bitna :p
 
Nazad
Vrh Dno