Šta je novo?

Mafia: Trilogy

Jesam li ja lud ili se bas tako lose sjecam, ona misija trka bio sam siguran da je negdje na pola igre kad vamo odma 3-4 po redu

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

https://mafiagame.fandom.com/wiki/Missions_in_Mafia

Nista nisu menjali u rasporedu, nego to kada si klinac malo drugacije izgleda sve, sada kao matori brze prelecemo preko igara. :)
Inace je izasao patch, pre dan-dva (mislim juce), ubacene taksi misije, moze se inicirati trka na stazi i postoji black & white mode igre (noir). Ono, nisam ocekivao nista tog tipa, ali eto mozda i bude neki DLC ili prosto eskpanzioni patch i ubuduce.
 
Jesu sredili mozda framedrop na PS4 novim patchevima?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
https://mafiagame.fandom.com/wiki/Missions_in_Mafia

Nista nisu menjali u rasporedu, nego to kada si klinac malo drugacije izgleda sve, sada kao matori brze prelecemo preko igara. :)
Inace je izasao patch, pre dan-dva (mislim juce), ubacene taksi misije, moze se inicirati trka na stazi i postoji black & white mode igre (noir). Ono, nisam ocekivao nista tog tipa, ali eto mozda i bude neki DLC ili prosto eskpanzioni patch i ubuduce.
Ma majke mi pare bi stavio na to da je trka negdje na pola igre, kad evo nije, igrao dvije novi po par sati i vec mi dodje trka kontam nesto mjenjali :D

Samo pokuso sam jedno 10 puta i nikako da pobjedim, znam da sam davno ko dijete isto muku mučio da je predjem :D

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Stavih grafiku na high, mislim da nema vise od toga, ali nekako mi je isprana slika a i sama grafika nije nista posebno, izgleda da sam vise ocekivao :) Likovi tj njihov izgled, koliko god da je promenjen, moze da prodje, ali facijalne animacije su dosta slabe. Drawing distance takodje nekako musavo deluje, kako se krecem vidim kako ucitava teksture.. To je malo bezveze. Probao sam malo iz nvidia drajvera da pojacam boje i mozda malo bolje izgleda ali nista spektakularno. Verovatno su me razmazili RDR2 i Fallen Order posto su to poslednje dve igre koje sam igrao :D
 
ja sam bas bio odusevljen animacijama lica, kako su prirodno odradjena dok likovi pricaju, grimase koje prave... eto sta su ti ukusi :D
 
Nisam se možda izrazio lepo, jeste umeju da prave ok grimase ali nije mi nekako lepo usklađeno sa govorom, kao kad gledaš film sa nesinhronizovanim zvukom :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Stavih grafiku na high, mislim da nema vise od toga, ali nekako mi je isprana slika a i sama grafika nije nista posebno, izgleda da sam vise ocekivao :) Likovi tj njihov izgled, koliko god da je promenjen, moze da prodje, ali facijalne animacije su dosta slabe. Drawing distance takodje nekako musavo deluje, kako se krecem vidim kako ucitava teksture.. To je malo bezveze. Probao sam malo iz nvidia drajvera da pojacam boje i mozda malo bolje izgleda ali nista spektakularno. Verovatno su me razmazili RDR2 i Fallen Order posto su to poslednje dve igre koje sam igrao :D

Jesi li probao da podignes digital vibrance
 
Jesam, živnu malo boje..
Inače trka.. Dobro su je preneli, podsetila me je koliko mi je originalna pojela živaca :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Završih igru na classic težini, je li mi se čini ili su drastično olakšali igru u odnosu na orginal, bukvalno sam se prošetao? Sem toga nemam zamjerki, odlično odrađen remaster, priča malo proširena u odnosu na orginal, grafika odlična čak su i likovi odlični!
Je li i drugi dio ovako temeljno odrađen?
 
Prvi deo je remake(radjen od nule u novom enginu) dok je drugi deo samo remaster(sve isto samo malo bolja grafika)
 
Gde ima najpovoljnije da se kupi ovaj remake?
 
22.38 EUR na Epic Store-u uz Ukrajinski VPN. Još ako imate kupon koji se dobijao uz besplatni Rocket League - 10 EUR još. :)
 
Da, Mafia 1 nije na popustu.
 
Predoh igru, super je, tj isto je. Sad mi se igra dvojka.. :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno