Šta je novo?

Mafia: Trilogy

Slypire

Cenjen
Učlanjen(a)
27.04.2013
Poruke
535
Poena
195
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600x
Matična ploča
AsRock B550M
RAM
Corsair 16gb 3600MHz CL16
GPU
Sapphire RX580 8GB
Storage
Samsung EVO 250gb
Zvuk
HyperX Cloud II
PSU
EVGA G3 750W
Monitor
BenQ XL2540
Miš & tastatura
Logitech G Pro X Superlight | Corsair STRAFE Cherry MX Silent RED
Laptop
MB Pro 14" M1
Mobilni telefon
iPhone 13 PM
Steam
slypire
Pristup internetu
  1. Optički internet
Po svemu sudeci ocekuje nas remaster Mafia II naslova iz 2010 godine, moji omiljena igra pa zbog toga i nova tema.
Za sada je primeceno na Korejskom i Tajvanskom rating boardu pod ovim naslovom, a sam rumor je krenuo prosle godine na reddit.

Za sada neka ocekivanja su da ce igra biti bazirana na novom Mafia IV enginu(o kome se jos uvek nista slabo sta zna) ali nisam siguran koliko je ovo realno ocekivati.

Pa da krenemo neku diskusiju, koja su vasa ocekivanja, zelje...
 
Poslednja izmena:
Moje zelje su da urade Remaster keca, a ne dvojke :/
 
^
Isto, uopste ne kapiram potrebu za dvojkom, cak nema ni neke rejtinge. Jel iko igrao treci deo?

Ja nakon predjene dvojke nisam imao potrebu ni da je makar instaliram.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Remaster keca bi bio legendaran, ali nazalost izgleda da ga za sada ne planiraju, za mene je kec bio najbolji pa posle toga dvojka, ali ko zna, mozda nekada u buducnosti nas iznenade...
Trojka je dobra prvih par misija, i nakon toga ide stalno ponavljanje misija i postaje jako dosadno - presao sam je samo zbog likova/price i inace jer sam ljubitelj serijala...
 
Ja keca nisam igrao a dvojka mi je bila odlicna. Trojku nisam imao zelju da igram zbog loseg utiska vecine igraca.
Bolje bi bilo da su uradili remake keca jer dvojku ovakva kakava je sad bih mogao opet da odigram.
 
Ne kapiram ovo remasterizovanje samo zarad remasterizovanja. Valjda je da ideja se obnove igre koje su toliko stare, da im je endzin drevan, kontrole drvene a ponekad i nepodnosljive, grafika lose ostarila, i najvaznije da mozda i ne mogu da se pokrecu na novijim sistemima. Ja dvojku obozavam, ali s ^ovim u vidu, remaster uopste nema smisla. Ko sto rece Precise, kec bi bio mnogo bolji izbor.
 
Definitivno je prvi deo bolji izbor, međutim predpostavljam da mogu da upotrebe određene elemente iz dvojke pa im je tako lakše, dok kod keca to cenim nije izvodljivo pošto je to starija igra koja je možda čak rađena i u nekom drugom endžinu i onda bi tu sve moralo da se radi opet iznova.

Mrzi me sada da to guglam i proveravam, ali predpostavljam da je to glavni razlog.
 
Ja keca nisam igrao a dvojka mi je bila odlicna. Trojku nisam imao zelju da igram zbog loseg utiska vecine igraca.
Bolje bi bilo da su uradili remake keca jer dvojku ovakva kakava je sad bih mogao opet da odigram.

Prva Mafia je, bar meni, jedna od najboljih igara ikada napravljenih. Maestralna priča, odličan gejmplej, atmosfera 3-ih0 godine 20. veka u Americi čudesno dočarana...

Potpuno mi je nejasno zašto remasterizuju dvojku kad izgleda sasvim dobro i danas. Lično, ako bi išta voloeo da remasterizuju onda je to upravo prva Mafia i obe Star Wars : KotOR igre.
 
Prva Mafia je, bar meni, jedna od najboljih igara ikada napravljenih. Maestralna priča, odličan gejmplej, atmosfera 3-ih0 godine 20. veka u Americi čudesno dočarana...

Potpuno mi je nejasno zašto remasterizuju dvojku kad izgleda sasvim dobro i danas. Lično, ako bi išta voloeo da remasterizuju onda je to upravo prva Mafia i obe Star Wars : KotOR igre.
Znam da se u keca kunu ljudi ali mi je prestaro za igranje sada. Bas zato bi mi mnogo draze bilo da keca remasteruju.
Kao sto rekoh, jako mi cudno da se mlataraju sa drugim delom...nit original izgleda lose nit je proslo nesto puno vremena.
Na kraju krajeva najrealnija prica bi bila mafia 4. Za zivota izbacili 2 ipo naslova i vec se tripuju sa remastetima...
 
Kad se samo setim lude voznje trkackog auto kroz grad.. Degustirao sam Mafia I sa tolikim zadovoljstvom..
 
Mafia (prvi deo) je najbolja igra koju sam igrao. Jedina ozbiljna igra koju sam nekoliko puta prešao.
 
Još nisam čuo da se nekom originalna mafija nije svidela. Stvarno posebna igra i remaster koji bih platio.
 
Apsolutno da, dvojka i (verovatno) trojka su spram keca kao Assasin's Creed spram Witchera.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Razmisljam dal da uzmem na steamu Mafiu kec.. radi li to na Win 10 normalno, citam da je iz te steam verzije izbacen original soundtrack ?:trust:
 
Pa pazi, ja sam pokusao pre nekog vremena da igram keca i nisam mogao, mnogo je zastareo za danasanje standarde, zato bas steta sto ne rade njegov remaster.
 
Razmisljam dal da uzmem na steamu Mafiu kec.. radi li to na Win 10 normalno, citam da je iz te steam verzije izbacen original soundtrack ?:trust:
na steam verziji nema originalnog soundtracka zbog problema sa licencama(mislim da su istekle pre izbacivanja na steam)

Ali za danasnje uslove jako je tesko igrati, bas se primecuje koliko je zastarelo sve ali prica je i dalje jedna od najboljih pa ako nisi igrao vredi zanemariti to sto je sve jako staro..

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Probao sam da igram keca prošle godine, baš je mučno što se tiče kontrola. Grafika mi ne smeta, ali kontrole su baš rudimentarne, a najveći problem mi je nedostatak sejv sistema kakav ima npr. GTA IV, na koji sam se baš navikao.
 
Hvala ljudi, skidam Gog verziju pa cu bolje to ;)
Znam kako je to, neke igre jednostavno zastare a neke i posle 20god mozes igrati komotno...
 
Hvala ljudi, skidam Gog verziju pa cu bolje to ;)
Znam kako je to, neke igre jednostavno zastare a neke i posle 20god mozes igrati komotno...
gog verzija ti je isto bez originalnog soundtracka, ali ubacivanje je isto kao sto je nego iznad napisao..

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 


Znacemo sta se desava 19. maja, scena na pocetku videa izgleda kao da su 30 godine proslog veka tj Mafia I a da je lik Tommy, mada vrlo moguce da je obicna cg scena, videcemo.. Nadam se samo da na kraju nece ispasti kolekcija sve 3 igre...
 
image.png


image.png
 
I kec i dvojka?! Jaooo, to bre

d91.gif



U to ime, malo kvalitetne muzike :guitar: :


 
Kao da ne vidite sta pise - Mafia Trilogy.

Kontam da je u pitanju Remake keca, Remaster dvojke, Ultimate/Enhanced Edition trojke.
 
Poslednja izmena:
Trojka se ignorise :d
 
Sjajno, bas kako treba, rimejk keca je jedini i trebao da se odradi, dvojka samo da se malo "pogura", a trojku verujem da vecinu i ne interesuje.
 
Ako su ovo ingame screenshotovi keca (mislim znam da scene jesu iz keca, secam ih sa veoma velikim kezom na licu) onda ovo moze biti vrhunska stvar :D
 
Sjajno, bas kako treba, rimejk keca je jedini i trebao da se odradi, dvojka samo da se malo "pogura", a trojku verujem da vecinu i ne interesuje.

f6lKU4I9spisbln1Vg2V2yXO37Y2CiW5d96M1_UAIvKmCETKOuWzxD2z1ajx9uvluUXBuh7RStf3yuAKzAFRPDAKHRjMmGOWkalhIdghirMoExn1sWZRe8iU1Fj4uiHgAyjuHU6V9HtS



Mada bih bas voleo kada bi za dvojku ubacili malo dodatnog sadrzaja/side misija, to je jedino sto mi je falilo.
 
Nazad
Vrh Dno