Šta je novo?

blueberry 2go579 nece da se upali

briko

Zapažen
Učlanjen(a)
17.04.2020
Poruke
2
Poena
21
Zdravo imam problem sa navigacijom Blueberry 2go579 koja nece da se upali prilikom pritiskanja na power dugme.Navigacija je nova neupotrebljavana .Prilikom stavljanja na punjac prvo sveti crveno a posle nekih 2 minuta sveti plavo kao da je puna.Probao sam sa ono reset dugme sve isto ni zvuk ni slika crn ekran.Ako neko je imao vakav proble pomazite
 
Ako je nova u garanciji, reklamirati prodavcu bez ikakvog daljeg cackanja.
 
Zdravo imam problem sa navigacijom Blueberry 2go579 koja nece da se upali prilikom pritiskanja na power dugme.Navigacija je nova neupotrebljavana .Prilikom stavljanja na punjac prvo sveti crveno a posle nekih 2 minuta sveti plavo kao da je puna.Probao sam sa ono reset dugme sve isto ni zvuk ni slika crn ekran.Ako neko je imao vakav proble pomazite

Sa kojim punjacem si probao da punis?
Ukoliko koristis usb kabel sto dolazi u pakovanju, neces nikad napuniti.
Treba ti punjac min 2A

Servis za BB je PIN iz NS-a, pa ako mislis da saljes na reklamaciju najbolje da ih kontaktiras i posaljes direktno navigaciju da ne gubis vreme sa prodavcem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako neće "da se upali", malo benzina i šibica čine čudo :d
Nema veze punjač, tj amperaža. Kakvih 2A, nije to Samsung mobilni telefon.
Novo neupotrebljavano, ne znači da je sada kupljeno. U pitanju je (pra)stari model, ako je stojao jako dugo sasvim je moguće da je baterija crkla, dešava se. Iole pristojniji servis mobilnih telefona može da je zameni, ili čak i sam ako si dovoljno spretan. Sa druge strane, može i sam uređaj da bude DOA.
 
Ako neće "da se upali", malo benzina i šibica čine čudo :d
Nema veze punjač, tj amperaža. Kakvih 2A, nije to Samsung mobilni telefon.
Novo neupotrebljavano, ne znači da je sada kupljeno. U pitanju je (pra)stari model, ako je stojao jako dugo sasvim je moguće da je baterija crkla, dešava se. Iole pristojniji servis mobilnih telefona može da je zameni, ili čak i sam ako si dovoljno spretan. Sa druge strane, može i sam uređaj da bude DOA.

Veruj mi da ima veze punjac, pogotovo kod tih navigacija.
100% sam ubedjen da je baterija pala ispod minimuma.
U firmi imam punjac sa mini usb konektorom i takve navigacije dize iz mrtvih
Ako je lik iz NS nek se javi da resimo taj problem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zdravo imam problem sa navigacijom Blueberry 2go579 koja nece da se upali prilikom pritiskanja na power dugme.Navigacija je nova neupotrebljavana .Prilikom stavljanja na punjac prvo sveti crveno a posle nekih 2 minuta sveti plavo kao da je puna.Probao sam sa ono reset dugme sve isto ni zvuk ni slika crn ekran.Ako neko je imao vakav proble pomazite

Ostavi ga cele noci na punjacu i ujutru probaj... Mozdaje baterija otisla u takozvani minus kao sto clan rece i vrlo lako moze tako da se vratiu zivot. Vise puta mi se desilo sa mobilnim koji ne koristim po pola godine :D
 
Problem je sto nece moci sa kablom sto se dobije uz navigaciju

Treba punjac koji je namenjen za te stvari, ali nek proba


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Veruj mi da ima veze punjac, pogotovo kod tih navigacija.
Imam originalni punjač, kod sebe, već više od 16 godina. Nisam video ispravan navi koji nije hteo da pokrene.

Baterija ako je otišla, ništa neće da je oživi.
 
Slazem se oko baterije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno