Šta je novo?

Šta uz box 3 ??

vylota

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
1,076
Poena
660
Moja oprema  
CPU & Cooler
RYZEN 5 5600X, WRAITH
Matična ploča
GA B450 DS3H
RAM
2X8 GB DDR4 3200
GPU
ASUS GTX 1660
Storage
M2 SAMSUNG 980 EVO PRO 512, WD GREEN SATA II 1TB
Zvuk
INTEGRISAN
PSU
LC POWER 600W 2.31
Kućište
COOLER MASTER
Monitor
SAMSUNG TV/MONITOR T27D390EW
Treba da obnovim box 3 ugovor u mts-u, pa hoću da uzmem neki mobilni za ćerku (studenta).
Neki naj uži izbor bi bio(preskačem huawei zbog google-a):

1. Xiaomi Mi 9T 6/125
2. Xiaomi redmi note 8 pro 6/128
3. Samsung A71
4. Samsung A70 i možda ako se ispružim za
5. Xiaomi Mi note 10

Ćerka ne igra igrice, standardno kao svi mladi, društvene mreže youtube i fotografisanje...
Trenutno ima Huawei mate 10 lite koji ide na oglase ( u odličnom stanju).

Molim Vas za predloge sa komentarom... moji favoriti su xiaomi modeli, jer i ja imam već duže mi mix2 a sin pod 2. Naravno, žensko naginje ka samsungu.
Da li je velika razlika između ova dva samsunga, jer je skoro 1000 dinara razlika na mesečnom nivou?
Unapred hvala na odgovorima!
 
Mislim da A71 ne vredi toliku razliku, ali i on i A70 su baš baš veliki telefoni, pa i to treba uzeti u obzir. Moja lična preporuka bi bio Xiaomi Mi A3, prave veličine, skoro čist android i kamere su mu vrh, a gCam se instalira na njega bukvalno u 2 klika. Ako mora od ovih telefona svakako preporuka za Mi 9T.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Vredi li ijedan od tih telefona upgrade sa m10lite koji trenutno vozi?

Ako joj se sviđa Samsung nema smisla uzimati joj Xiaomi, iako dobiješ vise za manje novca. Jel probala kako joj A70/1 leže u ruci?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Nije probala ni jedan, zbog korone. Nova 5T nije neki upgrade sa mate 10 lite, pa sam njega izbacio iz trke. Ja nekako navijam za 9T... a možda se pojavi još nešto do maja
 
Možda se pojavi redmi k30 kod nas, pod nazivom Mi 10T ili tako nešto. A očekuje se i izlazak Pocofone F2, on možda bude i najzanimljiviji.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ako imam neku želju da bude u ponudi, aonda je to svakako Mi 10 Lite, verujem da će biti dobra ponuda.
 
Naravno, žensko naginje ka samsungu.
Da li je velika ili, bolje reći ZNAČAJNA razlika između ova dva samsunga, jer je 650 dinara (x24 meseci = 15600) razlika na mesečnom nivou?
 
Ne sviđa se njoj Samsung kao telefon, nego kao brend. Kakav Xiaomi pored Samsunga, nema veze što je Mi 9T bolja priča.

Nije ćerka u tom fazonu... a zna da i ja i sin već godinama koristimo xiaomi, od note4, redmi 4x, do note 8 pro i mi mix 2, i da smo prezadovoljni.. mislim da bi a71(70) bio prevelik. A neće A51 jer ga ima snajka :), mora bolji mobilni od nje da ima, svakako (ženska posla)...
 
nude, ali je skup. Da imaju P30, bio bi u kombinaciji
 
Nova 5t nije neki upgrade sa mate 10 lite? Nova 5t je sa trenutnom cenom bestbuy i p30 nista znacajno nije bolji (imao sam oba) cak ni kamera nije neka razlika vecina ne bi ni primetila. Od 10 lite je udaljen miljama.
 
Pa sad kad si ga vwć pomenuo, danas smo baš otišli ma yt da proverimo. i u pravu si... kirin 980 je flagship cpu, sve ostalo je u rangu sa mi9t i a71(ram, baterija kamera) , a i veličina.je ok, 155mm Jedino me brinu update-ovi za google servise... nay mesečnom nivou -450din u odnosu na a71, skoro isto kao mi9t. Jedino nema amoled što i nije nešto bitno...
 
Odlican je telefon veruj mi, radi kao sat, kamera odlicna, baterija takodje, amoled meni nije neka prednost, vise volim dobar ips ( licna preferenca ) azuriranja ces imati dokle god budes koristio, on ne potpada pod google okrasaj. Takodje ima i jako interesantnih boja, za zensko super telefon.
 
Na kraju se čerka odlučila ( a ja se složio) za HUAWEI NOVA 5T. A71 prevelik i 500 din razlika mesečno, Mi9T nije u ponudi, a nij htela xiaomi note 8 pro. Imala je sreće da je ostao 1 kom u ljubičastoj boji, idem sutra da ga preuzmem. Jel uz fon ide bilo kakva futrolica(case)? i eventualno slušalice?
 
Poslednja izmena:
Na pomenutom box3 paketu, cena uredjaja je 1.225 din. x24m, ali zasto je cena usluge 4.059 din.?
Sta se tu sabira ili dodaje? Na box4 usluga je za 500 din. skuplja?
 
Poslednja izmena:
praktično ti naplaćuju paket, npr omorika 2 i ratu. Kao da si uzeo poseban paket i fon.
 
Gubi se neki popust, koji postoji ako se ne uzima telefon, ako sam dobro shvatio...
 
Ja sam dobio 3 meseca po dinar, jer obnavljam box 2
 
Nazad
Vrh Dno