Šta je novo?

Sta igrate online?

Igra li neko Ring of Elysium, deluje zanimljivo, juce instalirao ali jos ne probah?
 
Odes na sajt
Igramo.se
Registrujes se ili ides da igras kao gost ...
imas jednu od igara mau mau.

moze da igra 4,6 ili 8 igraca.
Ima uletanja.. i nekih yanimljivih karti :D

Naj je da se reg, i onda imas rank, pa da pravis rank sobe.. igraju ljudi iako je ceo sajt fleshu ..

tu sam ako treba jos neki info.

POzz

link?
 
Ja igram mau mau na fejsu, tu mi je zgodno, jer ne moram nalog da pravim i igram bilijar isto na fejsu.
 
Left4dead2. Teška navlakuša sa prijateljima.
Razmisljam da li i killing floor 1 da pazarim jer mi za dvojku treba jača mašina.

Inače, od igara na tu temu ima i "no room in hell" koja je free na steam-u, pa ako ima igrača, neka kažu koju o istoj.
 
Počeo ponovo da igram Rust sa drugarom. Mnogo smo loši,pa nas 70% vremena farmaju. Da li ima igrača Rust-a na forumu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nasao na originu i Titanfall 1, da se podsetim rokanja
 
EFT, koji zna da bude vrlo zadovoljavajuc i iritantan :)

... over mobilfunknetz ...
 
Lord of the Rings, BFME 1, preko Game Ranger-a naravno.
 
Jel ima nekih CS Source servera gde igraju ljudi iz YU zemalja. Uglavnom nalazim samo na nemačke pa mi para uši kada im je open mic :)
 
Sa drugarom i drugaricom presao gears of war 4 i 5, sada igramo Wildlands, odustali od Breakpoint, dosadan do zla Boga...pa cemo onda Outward najverovatnije.
 
podrzavam, meni naj naj dve igre :)

opalim i pokoji bf5, a sad sve vise i vise hell let loose

Moze li jos neki info za hell let loose, bar mi na yt deluje da je skroz okej. A trazim nesto online opet da krenem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li jos neki info za hell let loose, bar mi na yt deluje da je skroz okej. A trazim nesto online opet da krenem


Sent from my iPhone using Tapatalk

iskreno, ja sam preodusevljen sa igrom. pogotovu od zadnjeg patcha, popravili su i performanse, i sam gameplay, animacije, zvukove...... malo vise je tactical shooter, nego run and gun, ali bas mi se zato i svidja.... i jos plus, jedan metak u 99.99% slucajeva resava sve.....
 
iskreno, ja sam preodusevljen sa igrom. pogotovu od zadnjeg patcha, popravili su i performanse, i sam gameplay, animacije, zvukove...... malo vise je tactical shooter, nego run and gun, ali bas mi se zato i svidja.... i jos plus, jedan metak u 99.99% slucajeva resava sve.....

E hvala puno, taman vidim da ima na popustu da se uzme pa da iskoristim priliku


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ovaj vikend ti je HLL free na steamu, mozes da probas, a na cdkeys ti je na popustu oko 13eur sada.....

Na cdkey sam i video taj popust pa reko da uzmem kada je okej cena. Probao bih rado ali novi racunar stize tek pocetkom nedelje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno