Šta je novo?

Ne radi zvuk

woxer

Poštovan
Učlanjen(a)
04.01.2016
Poruke
327
Poena
80
Posto mi je crkla gtx 1060 ubacio sam od drugara dok ne nabavim drugu rx 580, i sad mi ne radi zvuk. Probao sam sve sto se preporucuje na internetu default speakers, reinstalirao drivere, obrisao nvidia drivere... Da li iko ima ideju sta bi moglo da bude?
 
Verovatno je drajver od grafičke karte preuzeo na sebe reprodukciju audio signala.

Klikni na simbol zvučnika u donjem desnom uglu, pogledaj šta piše tamo, verovatno "AMD High Definition Audio Device"

Klikni još jednom sada na naziv audio uređaja, pa promeni izvor zvuka, verovatno je to integrisana sa matične ploče (Realtek High Defintion Audio, ili slično).
 
I to sam radio, stoji na speaker. Primetio sam kad pustim nesto u volume mixeru skace ono zeleno kao da radi zvuk. I da dok sam imao gtx imao sam da biram dva speakers ovako, i samo je jedan radio, sad taj jedan fali.

Untitled.png

Evo kako mi stoje uredjaji.

Untitled.png
 
Na prvoj slici je slider za jačinu zvuka siv, tj. deluje kao da je neaktivan/ne radi.

Na drugoj slici se zvučnici pojavljuju dva puta (mislim da ne bi trebalo), jesi li probao drugi, i šta se dešava tada?

Eventualno moraš promeniti konektor, pošto za taj drugi piše da nije povezan.
 
Siv je zato sto sam podigao strelicu da pokazem uredjaje, inace je plav. Pa povezan je gde je i bio, znam gde se ukljucuju zvucnici. Vidim i ja da pise, ali kad instaliram driver za taj drugi, on samo nestane. Kazem da mi je i ranije bilo 2x speaker da biram kad kliknem na zvuk u taskbaru, i da jedan nije radio drugi jeste.
 
Nazad
Vrh Dno