Šta je novo?

PES 2020 Problem

Čkalja

Cenjen
Učlanjen(a)
14.11.2016
Poruke
1,102
Poena
145
Drugari moze pomoc, imam problem sa pesom na PS4 Pro, naime..... Sve mi radi bas ultra sporo, nemam predstavu o cemu se radi, relativno je skoro pocelo, pre jedno 10ak dana/ Jutros sam instalirao neki najnoviji update file i situacija nije bas najbolja, opet je sve sporo. Bukvalno igraci koji treba da sprintaju kao nenormalni se bas sporo krecu, tipa Mbape, Nejmar, Mesi, Ronaldo....

Pre neko vece sam na sony-u iskljucio onaj boost mode i do kraja veceri je bilo super, ali sutradan vec opet lose....

Da li neko ima ideju gde je nestao video settings u pesu ili je dostupan samo prilikom prve instalacije?
Pokusavao sam i da kalibrisem TV malo i nije pokazalo rezultate. (LG OLEDB8)
TV mi automatski pali HDR kada pokrenem igru, njega jos uvek nisam probao da disable-ujem ni na sony-ju ni na TV-u....

Pokusavao sam da izvucem LAN kabl i nije pomoglo jer mi je ovih dana nestabilan internet katastrofa pa sam pomislio da moze da ima veze, ali jok....

Inace ovo se desava i u normal exhibition mecu i u Master League gde mi ovo i ima najveci uticaj, imam spica koji ima speed 90+ i onda ga stoper od 34 godine stigne u jednom koraku...

Ne igram online uopste, ako bi to ikako moglo da ima veze, znaci sve peglam lokalno...Igram na levelu Super Star ako je to uopste bitno.....

Onaj tockic sto predatavlja loadovanje u donjem levom uglu mi cesto zakucava kada cekam na primer da se startuje mec i slicno....
 
Dok ne dođe neko ko drži PS stvari u malom prstu... Meni to nekako zvuči kao da ti crkava hard disk.
 
Nesto ne verujem da je to, cuo bih ga i slicno....

Ovo je vise kao delay u komandama, nije frame drop ili slicno nego skoro nista igrac ne moze da odigra iz prve na primer ili trce kao da su im obe noge slomljene.....

Bukvalno je neigrivo, pas u prostor kad se da, odbrambeni koji je 5m iza stize pre mog igraca jer ovaj ne trci...

Uzas blagi....
 
Poslednja izmena:
Ajde snimicu danas malo gameplaya, jel vam treba i neki settings ili nesto jos eventualno ?
 
Snimi samo gameplay, baš me zanima šta je u pitanju. Imam oko 1000 online utakmica u MyClub-u mislim da ću primetiti ako nešto ne valja :D
 
Vazi, posle kad upalim sony snimam....ovo je sve u localu, nista na netu, igram master league....
 
Nazad
Vrh Dno