Šta je novo?

AppData problem

lemmy sixx

Slavan
Učlanjen(a)
21.01.2008
Poruke
42
Poena
304
Jutros sam cackao AppData folder, tj. ugasio sam hidden i read-only opcije, i nakon sto sam ih vratio nazad polovina programa mi ne radi. Konkretno Firefox (could't load XPCOM), Adobe Premiere (can't find capable video play modules) i jos par programa za obradu slike i nekih manjih programa. Da li postoji neko resenje a da nije reinstal sistema? Reinstalacija programa i drajvera nije pomogla. System recovery takodje.
 
Poslednja izmena:
Odradio sam jos jednom system restore, i sve radi osim Firefox-a i Premiere. isti gore navedeni problemi. Manje/vise Firefox, ali Premiere mi je bas problem. Probao sam sva resenja koja sam mogao pronaci i nista. Ideje?
 
Jedino što je moguće je in-place upgrade, da se poprave dozvole.

Dakle, w10 build koji koristiš, uzmi instalaciju od istog w10 build-a i pokreni njegov setup.exe za "in-place upgrade" uz zadržavanje svega.

Možda pomogne, možda ne.
 
@lemmy sixx, resenje je jednostavno, napravis novi nalog i obrises svoj stari. Time dobijas novi AppData i problem je resen.
Zapamti, nikad cackati nikakve opcije koje menjaju strukturu sistemskih direktorijuma. Takodje, nista ne pipaj u registry-u.
 
Nazad
Vrh Dno