Šta je novo?

iPhone 12

Pozdrav evo da se učlanim u klub.
Uzeo sam pro max silver ta boja mi se najviše dopala.
E sada ovo mi je prvi Iphone posle petice pa bilo je tu natezanja , ali snašao sam se.
Samo me zanima da li na Iphonu postoji neka varijanta DNS kao na androidu za blokiranje reklama?
 

Meni je ovaj najbolji za sve
 
Možda ovde nije tema ali ajde da pitam, da li na iphone može dva ili više viber naloga da budu aktivni?
 
koliko ja znam, ne
 
Pozdrav evo da se učlanim u klub.
Uzeo sam pro max silver ta boja mi se najviše dopala.
E sada ovo mi je prvi Iphone posle petice pa bilo je tu natezanja , ali snašao sam se.
Samo me zanima da li na Iphonu postoji neka varijanta DNS kao na androidu za blokiranje reklama?
Kako ti čini PM po dimenzijama?
Dosadio mi S9+ pa razmišljam o 12 Pro ili čak Pro Max...

Neko prešao sa S9+ na Pro Max?
 
Kako ti čini PM po dimenzijama?
Dosadio mi S9+ pa razmišljam o 12 Pro ili čak Pro Max...

Neko prešao sa S9+ na Pro Max?
Pa mislio sam da ce biti prevelik , ali kuckanje poruka sa dve ruke je ekstra. Ima to i svojih prednosti praktično je ne upotrebljiv u toku vožnje kolima bezbednost u saobraćaju na prvom mestu.
Jedino se još navikavam na ios to mi je mnogo čudnije nego fon.
Ipak su to godine i godine provedene na androidu , ali da budem iskren mislio sam da ce biti gore tako da za sada sam u principu zadovoljan.
 

Meni je ovaj najbolji za sve
Kupio sam ovu app ali nikako da skontam kako da ubacim taj DNS proxy rules
 
Gdje ces to uzeti… ne radi aplikacija kako treba nakon zadnjih azuriranja… Imas xx besplatnih.
 

Prilozi

  • BA700528-461B-4CE1-AB09-7947BBDE3485.png
    BA700528-461B-4CE1-AB09-7947BBDE3485.png
    122 KB · Pregleda: 73
  • 7DFD7FB6-9A1A-4412-8B03-169866A2405D.png
    7DFD7FB6-9A1A-4412-8B03-169866A2405D.png
    197.3 KB · Pregleda: 71
  • 3BFE2FEF-BCEF-4704-98B5-9D02B6060B2B.jpeg
    3BFE2FEF-BCEF-4704-98B5-9D02B6060B2B.jpeg
    56.3 KB · Pregleda: 66
  • 1C65123D-AA32-48ED-81B4-A26E58FC29AE.png
    1C65123D-AA32-48ED-81B4-A26E58FC29AE.png
    237.4 KB · Pregleda: 69
  • 5FE1AAA6-BCD7-45AE-9B4E-CFE2EE7F95B4.png
    5FE1AAA6-BCD7-45AE-9B4E-CFE2EE7F95B4.png
    114.5 KB · Pregleda: 70
  • E2C818C0-EBE7-4024-9C5C-4875235FCCB9.jpeg
    E2C818C0-EBE7-4024-9C5C-4875235FCCB9.jpeg
    58.7 KB · Pregleda: 76
AppleCare ne moze se uzeti za telefon koji je aktivan od decembra prosle godine?
 
Jedino u Apple Store pa da oni izvrse proveru da je sve ispravno i fizicki u redu. Mada ni za ovo nisam siguran jel funkcionise po EU, znam za USA provereno. Svakako kod nas u Srbiji nista od toga.
 
Ja. Obožavam iphone mini i nosim ga bez ičega. Zato ga i obožavam.

(Kupiću apple saddle brown leather case sada kada je na akciji, jer mi je iz nekog razloga zimi klizaviji telefon kada nema nikakvu masku).
 
Nosim bez maske od prvog dana, mnogo bolji osecaj overall nego sa bilo kojom maskom
 
Svaka cast, ja kupio koznu neki dan.
 
A recite mi, kada zelim AC da placam, normalno imam fore 60 dana od aktivacije tepefona, nalog mi je na Srpski region, da li moram preci na US ili ima neka fora platiti?
 
Ja isto bez icega, samo body ima :D (dbrand)

Bio sad dve nedelje na moru, razmisljam se sta ce mu sve pesak uraditi, ali za divno cudo... Nista, koliko sam mislio da ce imati raznih zareza, nista nije bilo. Uvece duvao vetar raznosio pesak, morao je biti po dzepovima, ali ni tu nista.
Kad se setim koliko sam pre strahovao od peska i nosio 360 zastite i stakla i futrole, sad vidim nije to nista..

A recite mi, kada zelim AC da placam, normalno imam fore 60 dana od aktivacije tepefona, nalog mi je na Srpski region, da li moram preci na US ili ima neka fora platiti?
Moras na US i kupujes US Gift kartice.
 
Dobro dosli u klub 😃
 
Treba da uzmem sestriću ovih dana 12-cu i planiram odmah da mu aktiviram AppleCare plus.
Jasno mi je ovo oko US naloga i kupovine AppleCare, tj. bar mislim da mi je jasno :)

Zanima me jedna stvar, da li posle aktivacije AC, ako sve prođe kako treba, može da vrati nalog na Srbiju ili mora da ostane na US nalogu. Mislim da je već pomenuto ali nisam i dalje siguran šta sam razumeo, nekako su svi dali savete zbrda zdola. Ne koristim iphone pa imajte razumevanja.
 
Vazno je da uvek ima pare na tom US nalogu, a njih ubacujes kupovinom gift kartice i redemovanja njihovog koda. Na telefonu mozes da drzis i srpski nalog ali ne znam zasto bi to radio, zar nije lakse sve na jednom nalogu i plus sto je najvise aplikacija na US Store-u. Jedino ako mu treba neka specificna ali onda napravis taj dodatni nalog i skines takvu aplikaciju, izlogujes se sa njega i vratis na primarni nalog.
 
Nazad
Vrh Dno