Šta je novo?

iPhone 12



Pogledah ... ma kenja za medalju, ali ajde - da ne brišem. Do pola može da se baci pogled.
 
Poslednja izmena:
Dizajn spektakularan, mada, to nista ne znaci, dokaz za to su XR i 11, najruzniji a najprodavaniji telefoni na svetu
 
Наслов "IPHONE 12 WITHOUT HEADPHONES IN THE BOX IS CONFIRMED". Где сам погрешио?:)


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Аха... Мислио сам да коментаришеш овај сад линк. Потрудио сам се да будем брз да исправим али нисам био довољно брз очигледно:)


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 


Pogledah ... ma kenja za medalju, ali ajde - da ne brišem. Do pola može da se baci pogled.


Jel ovo tačno ili su sve nagađanja dok ne izađe? A i kako neko od milion radnika Foxcona ne uspe da slika jedan prokleti telefon koji se verovatno već pravi. Kod nas u Krušiku radnici iznose rakete, a u kini od njih milion niko ne može da slika iphone...
 
Ne pravi se, zato i nema slika. [emoji846]
Masovna proizvodnja kasni oko 6 nedelja, očekuje se u julu početak masovne proizvodnje, tada će i biti realnih slika.
Prošle godine smo u januaru znali kako će izgledati iP 11, verujem da je i ove godine tako i da su glasine, bar što se tiče izgleda tačne.
Po meni, ovo je najpribližniji render onoga što nas čeka krajem godine:
331f57a6f821d22cd7df5ceb9971c369.jpg

Notch uži i možda tanje ivice.
https://i.imgur.com/eyOCV9p.jpg
 
Poslednja izmena:
Novi renderi:

untitled27-1536x865-1.jpg

untitled26-1536x865-1.jpg

untitled27-1536x865-1.jpg
 
Sa rendera deluje solidno "debelo" za današnje standarde. Ima li kakvih procena o debljini? Ja nemam ništa protiv da bude buca, ako bi to donelo veću bateriju.
 
Juče sam baš čitao neki leak da treba da bude tanji iP12 za ~1mm. A da baterija ne ispašta :trust:
 
Poslednja izmena:
Sa rendera deluje solidno "debelo" za današnje standarde. Ima li kakvih procena o debljini? Ja nemam ništa protiv da bude buca, ako bi to donelo veću bateriju.

Pitanje je koji je standard, najtanji je S20+ sa 7,8mm, ostali flagship, huawei, oneplus, xiaomi su 8,5-9mm sto je prilicno "debelo"
 
Juče sam baš čitao neki leak da treba da bude tanji iP12 za ~1mm. A da baterija ne ispašta :trust:

Biće baterija veća od 4000mAh.
Ipak treba da gura veći ekran i 120Hz osveženje a da pritom baterija ne bude lošija od prethodnika.
 
Poslednja izmena:
Ako bude imao ivice kao 5/5s, morace se uzeti 12ica
 
Na 11 pro samo fali 90 ili 120hz osvezavanje ekrana da bi bio kompletan tel.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
... и да склоне ону грозну "обрву" са екрана.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Zaboravili ste cenu, da ne kosta vise od 250e.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koji to telefon? Ovi huvavej krsici p40 pro ? Shamesung ultragiga... slazem se ne vrede ni 200 :)
 
Apple moze da trazi koliko god zeli, dokle god nema konkurencije, a nje nece imati dok neki drugi proizvodjac ne napravi krsteni OS. Ovo sve ostalo je manje vazno.
 
Prodaja će krenuti minimum mesec dana kasnije.
Kod nas će biti dostupan u novembru ili decembru.
 
Ja se vec polako ostrim za 12-cu. :D
 
Nazad
Vrh Dno