Šta je novo?

iPhone 12

A koji xiaomi. Video sam nekoliko modela i koliko sam primetio nijedan nema type c output, samo input.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

10000 mAh Wireless Power Bank Essential

Ova ima i Wireless punjenje. 4 crvene
 
Jel neko kupovao taj u ifixit-u? Ima ga za 2500, kolega mi nasao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za par dana mi stiže IP12. Dajte mi preporuku za punjač, neka normalna cena. Hvala.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Obavezno 20w...najjeftiniji u vip-u 3024 din. Donesu ti na adresu isporuka dzabe. U istyle-u je 4100.. idi na vip online prodavnicu selektuj artikal idi na opciju isplata u celosti (ne na rate) i dalje. Ako baguje nesto desno dole imas ikonu chat i tu samo ostavi fon i javice ti se operater. Narucis mu onda uzivo i to je to. 20w je preporuka apple-a iako prodaju 18w mnogi na kp i sire.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam od (choetech) 20w i od (ldnio) 36w i baseus kablic sa jednim pinom manje. Ič mu ne fali i puni kao original istom brzinom.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Choe 700 dinara, ldnio 2000, baseus kabl 500.
 
Ja sam sad naručio 18w punjač i kabl devojci za SE, 4.6$ brick i 1.5m kabl za 3.4$ .

Za 10-12 dolara se opušteno kompletira 18-20w i dobar kabl
 
Deluje ok samo ima li toga kod nas za kupiti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno da ima.

Послато са SM-F916B помоћу Тапатока
 
Vidim pominjete ifix, ako po vasim recima ne prodaju original punjace da li to vazi i za ostale delove, konkretno mislim na baterije.
 
Vidim pominjete ifix, ako po vasim recima ne prodaju original punjace da li to vazi i za ostale delove, konkretno mislim na baterije.

Gledam im sad cene, mislim da se ne isplati uopste razmisljati za te pare. Bolje idi u macolu ili istyle gde znas da ces dobiti original.
 
Gledam im sad cene, mislim da se ne isplati uopste razmisljati za te pare. Bolje idi u macolu ili istyle gde znas da ces dobiti original.

Ma kablic imas uz fon, u vip-u original punjac apple od 20w za 3024 din i nakrivis kapu, ne mislis o tome i cao. Taj punjac je istyle 4100. Sto bi davao soma dindzi vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pokupovao Istyle[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima fora kad krenem da kucam neki broj telefona da on dole izlistava brojeve kao autosugestija koji su ranije pozivani?
 
Vezano za apple care + :
Uzeo 12mini pre 10ak dana, prebacio sve sa starog telefona. Primarni apple nalog mi je kineski s obzirom da zivim u Kini, sekundarni nalog je USA. Sve je proslo ok, instalirao automatski i aplikacije s USA naloga, samo trazio sifru.
Nakon svega u settings/about imao sam apple care ponudu, danas pogledam da vidim kakve su kineske opcije, nestala je?Nema vise opcije za apple care vec stoji opcija da downloadujem support app. Support app kaze da je telefon eligible za applecare + ali kad kliknem otvori website koji kaze da nije :)
Jel imao neko neki slican problem? Da li je nekom nestala opcija iz settings/about na ovaj nacin? Da li je moguce da je vezano sa update-om na 14.3?
 
Vezano za apple care + :
Uzeo 12mini pre 10ak dana, prebacio sve sa starog telefona. Primarni apple nalog mi je kineski s obzirom da zivim u Kini, sekundarni nalog je USA. Sve je proslo ok, instalirao automatski i aplikacije s USA naloga, samo trazio sifru.
Nakon svega u settings/about imao sam apple care ponudu, danas pogledam da vidim kakve su kineske opcije, nestala je?Nema vise opcije za apple care vec stoji opcija da downloadujem support app. Support app kaze da je telefon eligible za applecare + ali kad kliknem otvori website koji kaze da nije :)
Jel imao neko neki slican problem? Da li je nekom nestala opcija iz settings/about na ovaj nacin? Da li je moguce da je vezano sa update-om na 14.3?

Imao sličnu situaciju, primarni nalog mi je RS, ali imam i US. Kupio sam Apple Care+ na US nalogu, ali preko Apple Store aplikacije (ne AppStore). Probaj preko te app.
 
Imao sličnu situaciju, primarni nalog mi je RS, ali imam i US. Kupio sam Apple Care+ na US nalogu, ali preko Apple Store aplikacije (ne AppStore). Probaj preko te app.

Ok, hocu. Jel da se ulogujem na US nalog samo na app store pa skinem ovu aplikaciju? Ili moram ceo telefon da izlogujem sa kineskog naloga? Hvala!
 
Ok, hocu. Jel da se ulogujem na US nalog samo na app store pa skinem ovu aplikaciju? Ili moram ceo telefon da izlogujem sa kineskog naloga? Hvala!

Moraš da se izloguješ sa kineskog iCloud naloga i uloguješ se sa US nalogom, pošto Apple Store aplikacija nema odvojen login kao npr. AppStore.
 
Pozdrav, imam opciju da uzmem 12 pro 256 u Dubaiu.
Koliko sam istrazio trebalo bi da radi i facetime sa najnovijim Ios-om i sa karticom iz Srbije i kad se promeni region.
Da li ima jos nekih potencijalnih problema sa telefonima sa tog trzista koji bi se koristio kod nas?
Hvala
 
Poslednja izmena:
Mislim da su oni fizicki dual sim a to kod nas ne podleze garanciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko znam za dubai ne ide fizički dual sim samo za još dalji istok!

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Pozdrav, imam opciju da uzmem 12 pro 256 u Dubaiu.
Koliko sam istrazio trebalo bi da radi i facetime sa najnovijim Ios-om i sa karticom iz Srbije i kad se promeni region.
Da li ima jos nekih potencijalnih problema sa telefonima sa tog trzista koji bi se koristio kod nas?
Hvala
Za facetime nisam siguran da ce raditi, ali sve ostalo radi kako treba, 4 telefona sam do sada imao, svi rade normalno u srb i u drugim zemljama u kojima sam boravio.
 
Nazad
Vrh Dno