Šta je novo?

iPhone 12

Kod nas u RS, u Mekline-u ovlastenoj radnji platis 20-25 eura i uce te. Kao casovi obuke.To kad sam vidio nisam mogao vjerovati. Vidi ima li to kod vas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prelazim prvi put na iphone, nemam gde da se detaljno informišem. Niko od drugara nema iphone. Ako ima ovde malo detaljnije objašnjenje, molim za link.

Kako se vrši razmena fajlova između laptopa i iphona.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Kao za dve nedelje stize isporuka za celu Srbiju - sve retailer-e 1500 komada... videcemo sta ce biti.
A kao sledeca tura posle toga je u februaru.

Edit: zamolicu vas dvojicu, a i ostale koji su narucili preko Telenora da javljaju ako saznaju nesto. Takodje cu i ja javiti kada i ako nesto saznam, ili ne daj Boze ako me pozuvu da dodjem u poslovnicu po iPhone i da potpisem novi ugovor. To ce biti iznenadjenje!

Ja sam počeo da ih smaram skoro svaki drugi dan. Uvek dobijam onaj template odgovor, biće kad bude.
4. novembra poručen 12 Pro, još ništa. A interesantno mi je da ljudima već stiže 12 Pro Max.
 
Ja sam počeo da ih smaram skoro svaki drugi dan. Uvek dobijam onaj template odgovor, biće kad bude.
4. novembra poručen 12 Pro, još ništa. A interesantno mi je da ljudima već stiže 12 Pro Max.
U mts poruceno 20.11. i poslat mi je u petak uvece iz magacina...ocekujem sutra da stigne...napokon. ali miksuju oni te preordere u skladu sa tim koliko ih smaras i koliko neko ima link da ga dobije pre tebe[emoji3061]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam počeo da ih smaram skoro svaki drugi dan. Uvek dobijam onaj template odgovor, biće kad bude.
4. novembra poručen 12 Pro, još ništa. A interesantno mi je da ljudima već stiže 12 Pro Max.

To pricas za Telenor ili mts?
Ako je Telenor, onda nije ni cudo sto ni ja jos nisam dosao na red...
Ja sam nekako odustao od cimanja, na 3-4-5 nacina sam pokusao, od regularnih preko raznih potencijalnih veza / insiderskih informacija... nista, nema pa nema...
 
To pricas za Telenor ili mts?
Ako je Telenor, onda nije ni cudo sto ni ja jos nisam dosao na red...
Ja sam nekako odustao od cimanja, na 3-4-5 nacina sam pokusao, od regularnih preko raznih potencijalnih veza / insiderskih informacija... nista, nema pa nema...

Telenor. Danas sam im posalo da ću da odustanem od porudžbine, cenim da neće nikakvog uticaja da ima, ali da vidimo.
Dajem im fore do 20. kad mi legne plata, pa ću da iscimam ove sa KP/iStyle. Ja da molim ljude da mi uzmu pare, neću.
 
Velika je potraznja, a skoro je izasao. Pa ce vam trebati strpljenja
 
Poslednja izmena:
Velika je potraznja, a tek je uzasao. Pa treba strpljenja da se podmiri toliko porudzbina

Ma jasno je, vidim da i Apple ima problem da dobije delove. Nego me nervira sto oni kao firma ne mogu da otvoreno kažu, takva i takva je situacija, nemamo ih na stanju zbog toga i toga. Nadamo se da će pristizati u narednih 2 meseca i ćao. A ne ovako, uskoro stiže i ništa.
 
I ja gledam KP odavno, samo sto i oni bas nemaju. A iStyle je papreno vise nego kp / ili npr Telenor (ali varijanta na 6 rata, ne ona na 24 mesecne rate).
 
U mts poruceno 20.11. i poslat mi je u petak uvece iz magacina...ocekujem sutra da stigne...napokon. ali miksuju oni te preordere u skladu sa tim koliko ih smaras i koliko neko ima link da ga dobije pre tebe[emoji3061]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

ja sam mini dobio iste nedelje kod mts. možda zato što sam ga platio u celosti, nisam uzeo na rate. možda sam bio po tom pitanju prioritet ako to gledaju, gde mogu odma da uzmu živ keš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel si ga uzeo u poslovnici?

Ja sam video mini pre jedno 2 nedelje u poslovnici u merkatoru, htedoh da uzmem ali nisu imali 128GB (nisu ih valjda ni dobijali), ali 64 su imali tu na stanju. Slično je bilo i kada sam uzimao 6S. Ja ga rezervisao, niko mi ništa ne javlja ni kada se pojavio. Otišao u poslovnicu, bilo ih na stanju, uzeo i to je to. Zvali me posle mesec dana da mi je stigao onaj rezervisani uređaj, pritom su promašili boju i kapacitet memorije.
 
Nisam. poslali mi postom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čitam vesti u vezi zelenih ekrana na ip12 i hvata me frka. Neću valjda da budem maler i ubodem baš takav primerak.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ako se to i desi zar ne bi apple bez problema zamenio takav primerak?

Huawei P30
 
Puno ima glasnih, a malo onih sto nemaju problem.

Inace da menja se odmah uredjaj... Ako ga ima na stanju.
 
Koliko se sećam, kod problema sa ekranom se menja ekran.
Pre ga nije bilo kao dela, sada ga ima.
 
Punjači i Apple, khm... [emoji1787]
26b582a5f95143b3e38abceb0cef46b7.jpg
 
Znači sa iPhone 12 ne daju punjač i slušalice , ... 13 dolazi bez baterije , 14 dobijamo samo praznu kartonsku kutiju za 999$
[emoji23][emoji23][emoji23]. ma vrh .

Послато са SM-N9860 помоћу Тапатока

Eeee kad se setim ovih strucnjaka sa mobilnog sveta.:D
 
Samo da se ubacim u temu,ostao sam na običnom 12. Da probam umesto Androida, zasad nije loše .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam, nemam pojma gde ide druga kartica, tek isprobavam ios.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
One plus 7pro. Imam ga još .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam, nemam pojma gde ide druga kartica, tek isprobavam ios.

Jedna je fizička, druga je eSim.

Što me baci na razmišljanje, ima li dual eSim telefona? I zašto ne?

Mislite li da će kada dođe vreme Apple biti prvi koji će izbaciti klasičan sim slot?
 
Nazad
Vrh Dno