Šta je novo?

iPhone 12

Isto. [emoji16]
Treba dočekati dok to dođe kod nas...
 
Nikad nisam imao iPhone, ali ako kamera (pre svega Ultra-wide) bude korak napred u odnosu na postojeće na tržištu ... :D
 
@Ludak, помешали су наслов. Ако си погледао видео унутар линка пореди са новим СЕ 2020. ;)


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja se vec polako ostrim za 12-cu. :D

Ja sam neki dan dao 11 pro max za macbook pro 15 iz 2018 i sada samo dane brojim do dolaska ajfona 12 jer mi ugovor kod operatera istice sad u 8. mjesecu i napet sam ko puska,doslovno krizam dane kao u vojsci sto smo radili :)
A dok se to ne desi,ovaj iphone 6+ moze posluziti:)


Skickat från min iPhone med Tapatalk Pro
 
2w brži.
Svakako, bolje išta nego ništa.
 
I posle kažu "spustili cenu" ili "nisu poskupili" ... kako da ne :D
 
To svi rade, pre se dobijao usb kabl i posebno punjac. Sad zajedno sa tim da su skratili kabl od punjaca da skoro jedva od uticnice dodirne pod. Svi negde nas zakinu. Kad se pogleda 10cm kabla nije mnogo ali kad izbace milionske tiraze telefona onda je to velika lova.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Све у свему добра је прича. Дијагонала екрана таман за компактни телефон и да се може једном руком користити. ОЛЕД екран коначно уместо ИПС као што је био случај сад на обичном ајфон 11 а ОЛЕД тек код скупљих верзија Про и Про Макс. Следеће године ми истиче уговор у ВИП па таман да пазарим јер ће наши трговци као и увек бити алави на КП.


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Meni ističe ugovor u VIP-u 25.10; obnoviću ugovor bez uređaja, pa kad stigne kod nas ću ga verovatno odma uzeti, ili Pro ili Pro Max. Mnogo mi se dopada, bar po svim do sada glasinama.
 
Pojavile se vesti da ce cene obicnih 12-ica biti 550 i 650 za 4G modele, a da ce 5G biti 100$ skuplji. Pro modeli naravno samo 5G.
 
Lepo zvuci, videcemo da li ce biti tako na kraju.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Pojavile se vesti da ce cene obicnih 12-ica biti 550 i 650 za 4G modele, a da ce 5G biti 100$ skuplji. Pro modeli naravno samo 5G.

Код нас на КП би цена била око 700е у том случају?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Ako bude razlika samo u modemu, verujem da onda neće ni dolaziti 5G varijante 12 i 12 Max kod nas, bar što se tiče legalne prodaje.
 
Poslednja izmena:
Код нас на КП би цена била око 700е у том случају?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Mislim do Nove godine verovatno manje, dovoljno manje da se za 700e kupi solidna zastita uz telefon (futrola i staklo/folija). :) Licno ne mogu da svarim iOS, ali ko zna, videcu, ako ne nista onda ce bar Androidi pojeftiniti zbog odlicnog iP12.
 
Искрено нисам толики оптимиста. Пратио сам ситуацију са Ајфон 11 колико сад држи цену ”најслабији” модел, затим са Ајфон 8 пре него што ће изаћи СЕ 2020 и заиста не знам како ти људи формирају цене али нема никакве логике. По мојој некој процени за 6 месеци од изласка би можда могли очекивати неку стабилизацију цене нпр око 600е, али видећемо и каква ће понуда бити код оператера. Мени лично је интересантан овај најмањи Ајфон 12 од 5.4 инча. Нисам ни ја био љубитељ iOS али када сам видео како ми осмица ради као да је јуче избачена на тржиште, а службени Самсунг А6 плус трокира, реко нека, даћу шансу iOS-u :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ma ip8 je zlo precenjen u ovo vreme prosle god 7 128 bio je 230evra :-D znaci sada takav 8 ne sme da
Kosta preko 230e a 64gb ne sme kostati preko 200... mislim da su cene jake sada zbog zatvaranja granica te polovnjaci ne dolaze od preko
 
Polovnjaci ni ne dolaze od preko, u vecini slucajeva.
A druga stvar, po oglasima se i sad trazi za iPh 7 preko 200e, tako da ne znam odakle ti te cene..

U pravu si sta je realno, a sta nije, samo je u praksi drugacije.
 
Ja sam licno prodao 7 32 u februaru za 150evra full pack bez sluski :) i te su cene tada bile za 32gb model 128gb 170e... to sto neko trazi 200 ne znaci da je to realna trzisna cena... ja kazem pre korone koje su cene bile i verovao iki ne 80% telefona je iz uvoza... retko kad naletim na telefone koji su za nase trziste...
 
Polovnjaci ni ne dolaze od preko, u vecini slucajeva.
A druga stvar, po oglasima se i sad trazi za iPh 7 preko 200e, tako da ne znam odakle ti te cene..

U pravu si sta je realno, a sta nije, samo je u praksi drugacije.

Kakvih crnih preko 200e, ukucas filter na KP iimas i sad preko 200 komada u rasponu 150-170e
 
Poslednja izmena:
imas, imas
samo nisam znao da pricamo o telefonima na kojima je "naprslo staklo", ne radi touch id, menjan ekran i ostalo...

ali da ne trujemo temu, nadam se nekim novinama od nove serije telefona, da dodje neka pristojna zamena za X
 
Ja govorim o citavim telefonima... kada sam prodavao 7 u februaru cene za mint stanje su bile 140-160 ja sam trazio 155 dobio sam 150 :)
 
Za punjac kod non pro modela se ne zna nista? Nece valjda opet onaj budjavi od 5W?
 
Fali "ŠOKANTNO"...
 
Nazad
Vrh Dno