Šta je novo?

iPhone 12

Ja nikada ne uzimam preko operatera, lakse mi je da dam odjednom pare i dobijem 50% na pretplatu, nego da se zarobim kod njih 2 godine i placam vise. Pritom ne verujem da je ikada cena kod operatera za KES bila manja nego da se kupi ovako na oglasima. Nemojte mi samo govoriti o fiskalnom racunu i "sigurnosti" :)
 
Ma kakvi. Vidiš da iznad pričaju da je džabe. Pretplate im plaćaju mame i tate pa ih ne računaju.

Hvala Bogu sam sebi placam sve. A tvoje ponasanje je na nivou klinca iz osnovne skole.. Ti kupuj u radnji i koristi dopunu za 5 evra, neki od nas ce pretplatu. Zivio


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rezervisao.
Udomio iP X za 400€, uz Omorika1 12 pro 122.400
 
Ja nikada ne uzimam preko operatera, lakse mi je da dam odjednom pare i dobijem 50% na pretplatu, nego da se zarobim kod njih 2 godine i placam vise. Pritom ne verujem da je ikada cena kod operatera za KES bila manja nego da se kupi ovako na oglasima. Nemojte mi samo govoriti o fiskalnom racunu i "sigurnosti" :)

Hajde molim te podeli informaciju koji operater daje 50% posto mi je vreme da obnavljam ugovor. Nisam video da i jedan daje više od 35% kad sam proveravao pre par nedelja (telenor ravno 0%).


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ravno nuli ako prelazis kod njih. Predji na pripejd pa cekaj nedelju dana i dobices 50%


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam računao paket! Mislim, to koristim, pa koristim, a ističe mi ugovor sada.

Makar ja tako gledam na to.

Stavio sam da isplata ide u celini i 109K je.

Biće ok cena na KP verovatno.

Kako znaju ludovati sa iphone cenama operateri, meni je ok.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Dobro dobro nisam razumeo...

Onda izgleda da 11 pro max ide na prodaju :D samo da sacekam ovaj 12 pm, cisto me zanima kolko ce to biti, posto velicina mi nije problem :D
 
Hajde molim te podeli informaciju koji operater daje 50% posto mi je vreme da obnavljam ugovor. Nisam video da i jedan daje više od 35% kad sam proveravao pre par nedelja (telenor ravno 0%).


Sent from my iPad using Tapatalk

U pravu si, nema nigde vise 50%. Ja sam inace na Zmaj tarifi bez ugovorne obaveze, pa cekam dok ne ponude nesto sto mi odgovara. Bila dobra promocija za MTS, 100gb neta al samo za '94 i mladje godiste...
 
Hajde molim te podeli informaciju koji operater daje 50% posto mi je vreme da obnavljam ugovor. Nisam video da i jedan daje više od 35% kad sam proveravao pre par nedelja (telenor ravno 0%).


Sent from my iPad using Tapatalk

Telenor daje skoro svima, tj. zvanično ne piše ništa, ali moraš da se iscimaš, čitaj: ili da ih smaraš na tviter nalogu, ili da pretiš da ćeš preći na drugu mrežu. Ili oba. Mene su zvali i ponudili 50% popusta posle jednog mejla. Ugovor mi je bio upravo istekao.

Gomila takvih kao ja je napisala utiske na Telenor temi.
 
U pravu si, nema nigde vise 50%. Ja sam inace na Zmaj tarifi bez ugovorne obaveze, pa cekam dok ne ponude nesto sto mi odgovara. Bila dobra promocija za MTS, 100gb neta al samo za '94 i mladje godiste...

Telenor: Iscimao ih na twitteru, rekli mi jel odgovara da me nadlezno lice za obnovu kontaktira. Posle pola sata me zove neki lik, pita me sta zelim, ja rekao hocu 50% na pretplatu ako obnovim ugovor. Stigao mi SMS, gde sam samo odgovorio sa DA i to je to.

Screenshot from 2020-10-30 14-00-52.png
 
evo 3 dana ne mogu naci zastitno staklo vamo gdje zivim za 12 pro,prosto nevjerovatno:)
IMG_0065.jpg
 
Poslednja izmena:
Imas popust za whitestone dome ili ganjaj od spigena (vidio sam da imaju za 12$ 2 pack).
 
ma ja bih uzeo sad brzinski neko obicno staklo samo da pocnem koristiti telefon,3 dana mi zapakovan stoji,a poslije bih trazio neko malo kvalitetnije staklo tipa nillkin jer sam sa tim staklima prezadovoljan,ali i da ga porucim radi ove korone sigurno bih cekao 10-15 dana najmanje,zato kazem da mi je naci obicno kinesko staklo za prvu pomoc,ali u cijelom Mostaru nema,cak i u BiH nema,nisam nasao na oglasima:)
nasao jedno,covjek mi ga poslao ja se obradovao kad ono od 11 pro,prevario me lik za 2,50€ hahahaha
 
Potrosices para za stakla za godinu dve 30-50e, a bolje ovako ga koristis i sa ogrebotinama prodas za 50e manje. Sem ako ti nije zbog prodaje da mazis za drugog, a ne za sebe.
 
Istina. Best buy je spigen ez tr fit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Welcome back, dugo si i izdrzao [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk

sta cu,prodao 11 pro max dok je jos znatno vecu cijenu imao,cekajuci ovaj 12 pro imao sam taj luft 2 mjeseca,tako da mi je note 20 ultra upao ta 2 mjeseca ko budali samar:)s obzirom da sam prodao sluse koje sam dobio uz note,nisam nesto puno ni otisao na vugla para,i evo cim je izasao doticni odmah sam to zavrsio i tako da sam sada svoj na svome s obzirom da sam oduvijek samo na iphone s par ovako ovih izleta u android svijet:)bez obzira na sve,note ultra je savrsen telefon i ko god ga uzme maksimalno ce uzivati u istome,bez ikakve dvojbe:)

Potrosices para za stakla za godinu dve 30-50e, a bolje ovako ga koristis i sa ogrebotinama prodas za 50e manje. Sem ako ti nije zbog prodaje da mazis za drugog, a ne za sebe.

nije drug majke mi moje zbog dalje pretprodaje,nego sam ja totalni ultra high perfekcionista,ja ogrebotinu ne bi mogao gledati ocima,a cinjenica je da se staklo jakooooo lako grebe,pogledao sam par klipova i nije zanemarivo,bar za ljude poput mene,perfekcioniste:)
 
Poslednja izmena od urednika:
Hajde molim te podeli informaciju koji operater daje 50% posto mi je vreme da obnavljam ugovor. Nisam video da i jedan daje više od 35% kad sam proveravao pre par nedelja (telenor ravno 0%).


Sent from my iPad using Tapatalk

Na obnovu ugovora u Telenoru ja dobio 50% popust, totak4 uz duplo neta.
 
Izgleda da je baterija baš loša. Kad se uključi 5G, koji je već u ponudi, ima da je pojede još brže.
Kontam da ipak pazarim 11 Pro.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Pazari 11 pro

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Meni je nerealno da u Austriji u Mediamarktu 11 pro košta 1050e a 12 pro 1150e. Samo 100e razlike. Da je baterija malo bolja na 12 pro ne bih se razmišljao ali s druge strane da prošlogodišnji model košta preko 1000e je previše. A cijena ne pada. Preko operatera (mtel) 64e sa pretplatom je cijena sto je opet previše jer tel ispada oko 1000e. Nerealno drži cijenu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mene ovaj moj X ponekada izneveri sa baterijom koja je na 83% health, kapiram da ce mi 12 lagano izgurati dan uz moje koriscenje
 
Ako neko kupuje ovaj telefon, a koristi pripejd, jasno je da mu mama i tata kupuju telefon. Ko vec koristi pretplatu, taj placa samo telefon, a tada je telefon jeftiniji nego kod ostalih. Tacka!!!
Ja prosto ne verujem da neko ko zaradjuje iole pristojno moze danas da koristi pripejd. Drugog objasnjenja nema za ove trtosere sto sabiraju pretplatu sa cenom telefona. Ne verujem i dalje sta citam ovde!
 
Pa nije tacka, treba uracunati popust koji se dobija uzimanjem paketa bez telefona bez obzira koliki je 1% ili 50%! Znaci kad na cenu telefona dodate tu cifru onda moze tacka.
 
Mene ovaj moj X ponekada izneveri sa baterijom koja je na 83% health, kapiram da ce mi 12 lagano izgurati dan uz moje koriscenje

Isti telefon isti procenat,lagano izgura 12h+ 4G Wifi non stop bez lokacije.
 
Telenor: Iscimao ih na twitteru, rekli mi jel odgovara da me nadlezno lice za obnovu kontaktira. Posle pola sata me zove neki lik, pita me sta zelim, ja rekao hocu 50% na pretplatu ako obnovim ugovor. Stigao mi SMS, gde sam samo odgovorio sa DA i to je to.

Pogledajte prilog 291767

Zahvaljujem. Probacu recept.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Pa nije tacka, treba uracunati popust koji se dobija uzimanjem paketa bez telefona bez obzira koliki je 1% ili 50%! Znaci kad na cenu telefona dodate tu cifru onda moze tacka.
I ovo je tacno.
Uzeo sam xs u mtsu sa box 4 paketom, gde je pretplata bila 4000 i telefon rata 5000.

Sad mi nude ako ne uzmem telefon a uzmem optiku(i bolji net od adsl), 3999 mesecno al godinu dana za 1 din.

Bolje mi tel za kes da uzmem definitivno.

I ne znam da li je greska ili je stvarno iphone 12 pro sa 256gb u mts
81a601e5ed8304fc9a8bb4ef4e3e1af9.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Postoji i vezija u Telenoru sa 256GB, nije to nista cudno. Mada evidentno je da mts ima najpovoljnije cene(na moju zalost) :)
 
Nazad
Vrh Dno