Šta je novo?

iPhone 12

@mige Koja ti je to maska?

79c80781da001638375c97c9e559f0f2.jpg


nije legit. soma dindzi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lepa je. Ta plava boja telefona mi se dopada. Ako bih ga kupio mislio sam neku prozirnu Nilkin na primer da uzmem.
 
Ima li nekoga da mu jos uvek nije stigla dvanestica iz mts-a? Devojka prvog dana pre-ordera produzila ugovor i narucila iphone mini, još nije stigao niti je neko zvao, zvala korisnički servis i tamo joj valjaju priče kako im telefoni jos uvek nisu stigli,do dobavljača je i kao treba da im stignu telefoni u ponedeljak. A lepo je na sajtu, dok je bio pre-order za mini pisalo dostupan za kupovinu od 20.novembra. Ovde vidim da je nekima stigao mini iz mts-a.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Nije stigao meni...20og narucen...rekose mi u statusu "pakovanja", tj da ga ocekujem narednih dana[emoji2957]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Stigli punjači
Anker PowerPort 3 Nano
Ima ih kod nas na KP-u , mislim da odgovaraju za sve novije i starije Iphone telefone.
IMG_20201127_211527.jpg
IMG_20201127_211558.jpg
Screenshot_1.png
 
Pa cekaj, ako kazu da je u vipu originalni 20w 3 hiljade. Zašto bi neko kupio ove za veće pare sa kp?

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
I da je 1.000 dinara skuplji od ankera, opet ne bih razmišljao
 
Koliko ja znam Anker pravi opasno kvalitetne punjače i baterije, u čemu je tolika prednost apple-ovog originala nad ankerom?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ne podržavam izbacivanje istog iz pakovanja, ali ako gledaš legalni proizvod fiskalni račun VS divlja prodaja sa majke mi garancijom i da uzmemo da su uređaji u najmanju ruku isti. Zašto bi se neko cimao sa narucivanjem kada može lepo kao čovek u prodavnici da kupi. Eto mene to interesuje. [emoji6]

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Original na ebay 18W 20 eura :).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobar je Anker.
Ja uzeo juce Appleov od drugara za 25 eura, toliko je placen u CH apple story
773007cf2f8bc7145739079a7112ee4b.jpg


375a003a76c9360a12111d6888a421ad.jpg


evo malo sot kod mene na miniju posle prvog punjenja.

70c7ff8e7515b12abc41003a5379b50d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ovo sve vreme wi-fi?

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
Uradio sam reset all settings, ali baterija preko noci i dalje gubi preko 20%.
Za 8 sati nekoriscenja 23% je otislo. Oko 95% vremena je na wifi-u.
21786d7fea8b9a2bd5711cc8d050cbe9.jpg



a52ce2503cb165b4d9e416799f074ece.jpg
 
Kod mene je na 12 pro otislo nekih 4%
 
Pokusaj airplane mod upaliti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@njikolaj
Kada sam ga kupio neprimetan procenat je gubio tokom noći.
I onda se samo odjednom desilo da sam ostao na 25% i ujutru me je docekao iskljucen telefon.

@vojo77

Mislis da eliminisem mobilnu mrezu kao potencijalni uzrok?
 
Poslednja izmena:
Bas nista se ne moze skontati iz Battery?
Reset network settings?
 
@njikolaj

Pa ne znam sta je normalno. Imao sam pre ovoga Xs i nikada se nisam bavio baterijom, jer mi je zadovokjavala potrebe.
Sada je primetno da je nesto jede i primetim razliku u odnosu na prve dane kada sam ga kupio.
Vidim da yt na desetodnevnom proseku ima 3h background, whats app skoro 2 sata, Photos 53 min...
 
17413c21b8e8cfe0dd48673f8456d049.jpg


Ovo je mojih prvih nedelju dana sa 12. Nisam siguran šta da mislim zato što je i privatno i poslovno ovo bila čudna nedelja, moraću da malo sačekam pre nekog suda. Za prvu loptu mi deluje slično kao i na 11.

Sve u svemu i ovo je za mene svakako celodnevni telefon bez da se cimam da će me izdati pre kraja dana. Meni ie jako bitno da dan završavam sa minimum 20%.
 
Ima li neko bilo kakvu potencijalnu (insider-sku) informaciju kada potencijalno Telenor dobija novu turu telefona... kad mogu da se nadam pozivu za 12 Pro... ? :(

16.11. porucen preko weba.

Hvala
 
Bukvalno se ne isplati.
https://www.vipmobile.rs/privatni/accessory/apple_20w_usbc_adapter_ad_19284
Sad vidim da je ova cena od 3024 samo za korisnike, ostali valjda mogu da kupe za 10% veću cenu, što je opet za 300 dinara manje od Anker-a.

Ovde se ne govori o isplativosti ili na koji način i gde se kupuje, već o kvalitetu punjača i brendu u koji verujete.
Ja obožavam ANKER , zvučnike slušalice powerbank kablove , preterano dobar brend.
Svakako moja preporuka je punjač još veće snage 30W, 45W ili 60W , ANKER , APPLE , Dell , HP , Asus , Lenovo , Aukey
Ako imate neki apple 30W ili 60W to bi bilo trajno sigurno rešenje.
 
Jel koristite ovaj telefon sa dual sim opcijom i kako radi. Razmišljam da prodam S20+ i kupim iphone 12. Nikad nisam koristio jabuku.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Ka sam na blic koristio na 11ici i par sati na 12ici... nije baš najelegantnije rešeno.
 
Poslednja izmena:
Jel koristite ovaj telefon sa dual sim opcijom i kako radi. Razmišljam da prodam S20+ i kupim iphone 12. Nikad nisam koristio jabuku.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока

Nije bas najbolje uradjen dual. Nema dual aplikacija, sms je lose resen, pozivi isto. Sve je nekako nedovrseno... realno nije za preporuku


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Update vezano za potrošnju baterije na 12 pro.
Noćas sam ga držao na airplane modu, sa upaljenim wifi-em i otišlo je samo 2% baterije.
Isključio sam jutros e-sim koji nisam koristio na početku kada je sve sa baterijom bilo ok, pa ću ispratiti kako će se ponašati.
 
Poslednja izmena:
Moze biti da mreza zeza. Vidim da ti je na 4G, ako je ono gore slikano kuci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@vojo77

Juče sam isključio e-sim koji ne koristim kao primarni broj. Tokom noći otišlo je samo 4% baterije.
Problem rešen :) Nikad mi ne bi palo na pamet da mreža može toliko da crpi bateriju.
 
Nazad
Vrh Dno