Šta je novo?

iPhone 12

Malo detaljniji camera test vs Pixel 5

https://youtu.be/-kbeOa6qHK4

Bas me zanima koliko ce Max da bude bolji zbog veceg senzora, kad je ovo sada vec odlicna i kompletna kamera na svim poljima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedan od youtubera kome se koliko toliko može verovati (barem meni tako deluje). Mislim da je ovo pravi razlog zašto nema 120hz.
124911b0607828ae4f9957ba3989d731.jpg
 
A ispade da je u nivou samsunga s3. Nemoguce da je toliko losa u poredjenju sa 11 pro, osim ako ovaj nije na 5G konstantno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ispeglaće sigurno malo kroz iOS, međutim nisam očekivao toliko veliku razliku.
 
Citao sam da razlog zasto displej nije 120hz je sto u kombinaciji sa 5G baterija drzi katastrofalno.

Ima skroz smisla.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobro je sto prodaja kod nas krece skoro mesec dana kasnije. Barem mozemo sve mane na vreme da sagledamo.
 
Malo detaljniji camera test vs Pixel 5

https://youtu.be/-kbeOa6qHK4

Bas me zanima koliko ce Max da bude bolji zbog veceg senzora, kad je ovo sada vec odlicna i kompletna kamera na svim poljima.
Da, običan 12 bolji u čistom foto segmentu od Pixela, a pritom to i nije najbolja ajfon kamera, već je to Pro Max koji tek treba da stigne...
 
Imao sam danas priliku malo da se igram sa 12 pro i sto se dizajna tice nekako mi 11 Pro deluje dosta lepse i kvalitetnije. Hocu reci 12 Pro mi deluje jeftino u odnosu na seriju pre.
 
Ja sam ga danas gledao u Segedinu. Brutalan je


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako je moguće da svi toliko kukaju na bateriju? Samo je 300mah manja nego prošle godine, nije neka dramatično manja baterija u odnosu na prošlu generaciju.

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Onaj lik sa Twittera kaže da ga je maltretirao od 6 ujutru do 12 uveče i ostalo mu 15%. Što je dobar rezultat ako ga je baš maltretirao. Koliki mu je SOT bio? 10 sati [emoji23]
 
Haha, morao sam da se vratim da pogledam ponovo tvit. Onda je to užas baterija.
 
Kako je moguće da svi toliko kukaju na bateriju? Samo je 300mah manja nego prošle godine, nije neka dramatično manja baterija u odnosu na prošlu generaciju.

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
Manja baterija a ekran veći + novi modem troši očigledno mnogo više od starog, a i verovatno je A13 manji potrošač od A14. Prošle godine su odmah u startu rekli da A13 ima i do 40% manju potrošnju od A12, ove godine je takva vrsta hvalisanja izostala.
 
Kako je moguće da svi toliko kukaju na bateriju? Samo je 300mah manja nego prošle godine, nije neka dramatično manja baterija u odnosu na prošlu generaciju.

Sent from my SM-G973U using Tapatalk

Razlika izmedju xs i 11 pro je bila +400mah i stedljiviji procesor sa istom dijagonalom ekrana sto je doprinelo dosta duzem trajanju baterije.. sada je recept -300mah stedljiviji procesor i veca dijagonala( ne racunajuci 5g )mora da bude primetno losija, mozda malo isprave softwer-om, ali razlika ce uvek da postoji.

EDIT: Zakasnih [emoji1]
 
Trenutno su mi njegovi kamera testovi najbolji na YT.

Deluje dobro, deluje i Note Ultra dobro, Pixel onako.

Iphone video je mama.

E sad ubaci u računicu da Pixel 5 košta 600€ (ima ga i za manje) i da od Pixel 2 stavljaju isti bajati senzor kamere pa reci koji telefon deluje najbolje :)
 
Poslednja izmena:
Deluje da si ti dostojan naslednik nekadasnjeg clana Emixa, po ceo dan visis na netu trazeci lose stvari kod iphona i onda ih kacis
 
Meni deluje da su ti "glavni" u ovoj temi i da si me sa nekim pomešao :)
Skočio si zbog činjenice da je jedan od ta 3 telefona mnogo jeftiniji i da to treba uzeti u obzir kod ovih poređenja.

Inače meni sve 3 kamere na ovom klipu odlične, ajfon ima najbolji video i to je to. Da nema ovih uporednih klipova 99% ljudi ne bi ni primetili razliku i slikama :)
 
Jel koristio neko onaj hydrogel za ledja na prethodnim modelima? Bukvalno mi je greota da 12icu stavim u case, razmisljam odmah da porucim zastitno staklo i taj hydrogel za ledja, da mogu normalno da ga spustim gde god. Taman dok stigne sa alija, korigovace se cene
 
Lepo i detaljno poredjenje 11 Pro i 12 Pro, deluje da su i zvucnici prilicno unapredjeni, visoki su nesto cistiji i generalno su glasniji, iako nije bilo reci o tome. A razlika u modemu je prica za sebe [emoji1]

https://youtu.be/_U_NtcEBUcE


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Džaba ti sve to ako ti bude falilo autonije da preguraš dan. Skinuo sam kapu kada su u 11 i 11 pro stavili konkurentnu bateriju, sada opet rade suprotno. I čisto subjektivno mišljenje, ip 11 pro mi je lepši, a kontam i da lepše leži u ruci zbog zaobljenog rama.

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Meni nece faliti, s’obzirom da sa 11 Pro cesto zavrsim dan sa ~30%, ali jeste downgrade u tom smislu svakako [emoji849] Zato cekam Max, da vidim novi senzor u akciji, i kakva je tu situacija sa autonomijom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja cekam max pa da se odlucim sta cu [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno