Šta je novo?

iPhone 12

Znači više ne mogu da koristim postojeći nalog? Već moram potpuno nov da pravim?
 
Ma mozes, samo skini app pa se izloguj i uloguj sa svojim primarnim


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tokom noci na 25% baterije iscuri. Ne znam da li je to normalno. U pitanju je 12 pro.
 
Ne može to biti normalno. Neka aplikacija ti jede bateriju u pozadini.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
@Predrag
Kako to precizno da proverim?
Kada udjem u bateriju jedino sto vidim od aplikacija da su radile u pozadini su youtube 17m, yahoo 8m, whatsapp 5m i fb 4 m.
Ne deluje mi da to moze toliko da posrce.
A ne znam kako je yt mogao da radi 17min.
 
Restart? Takodje gledaj zadnjih 24 casova.
 
Ipak zavrsila kod mene plava zver na kraju, ne pitajte zasto i kako. Cestitke svima [emoji3060]

695bfd866c2dd0f58d6f17eec27b2269.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pro max? [emoji23][emoji102]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dzabe kad nemas punjac[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Skrpice se valjda za nekog kineza bar [emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imas na ebay original za 20€. Ja stavio u watch list. I ako budem prodavao 11, ne dam punjac. Nek se snalaze. [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma imam tri komada kuci...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ipak zavrsila kod mene plava zver na kraju, ne pitajte zasto i kako. Cestitke svima [emoji3060]

695bfd866c2dd0f58d6f17eec27b2269.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam ni mislio da neće [emoji1787][emoji3060][emoji56] ...neka te služi druže

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Hvala drug, bar ti razumes koliko je tesko odoleti [emoji1787][emoji482]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čestitam mada nema tu čemu ne odoleti. Jedino ako te radi 5G.

Mislim naručio sam u ja novi iz neke navike ali prvi put da kupujem telefon bez nekih velikih očekivanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene bas obrnuta situacija, 5G mi nije bio ni na kraj pameti.
11 Pro i Xs sam posle X kupio bez nekog veceg uzbudjenja, a sada mi je i sama velicina (uz stari/novi dizajn) lepa promena posle duze vremena. I stvarno je istina da uz ovaj dizajn jos vise ostavlja premium utisak u ruci, ma koliko god mislio da od prethodnika nije moglo dalje, tu uvek nadmase sami sebe, kao komad nekog “nakita” da drzis u ruci, i sve drugo ti deluje kao neka igracka. Za to su doktori, ma ko sta pricao... Zvucnici isto, bolje nisam cuo na telefonu, to me je bas na prvu odusevilo, a o ostalom ce biti narednih dana vise utisaka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U Vipu 3000 original Apple punjač od 20w
 
Zamisli uzmes Pro Max za 1500eur i ne dobijes punjac sa njim [emoji23] a ni sluske [emoji23][emoji23] a ni dongle za 3.5mm [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Zamislićete i vi kada to urade i ostali proizvođači, međutim tada će to vama biti prihvarljivo. [emoji3]
Isto kao sa 3.5mm.
 
Imas na ebay original za 20€. Ja stavio u watch list. I ako budem prodavao 11, ne dam punjac. Nek se snalaze. [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja kad sam menjao 11 za 12 rekao čoveku "nisam se cenkao za cenu, ali da mi ostaviš punkač". Čovek me pogledao malo belo u fazonu šta li se ovaj cima za 5€ [emoji1787]. Volim da punim sa 5W. Verujem nekako da štedi bateriju. Za put i frku je uvek tu Gospođin od 18W.
 
Jeste pilićarski izbaciti punjač i zadržati istu ili veću cenu u odnosu na prošlogodišnji model. Međutim, evo ja gledam sebe i imam 3 punjača za iPhone u kući. Jedan bežični u spavaćoj sobi, jedan brzi koji uvek nosim sa sobom i treći standardni koji je došao uz 11PM. Tako da i da ostanem bez jednog nije nikakav problem a verujem da i većina vas ima nekoliko komada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isto, a o slusalicama da ne pricam, od AirPods do Sony xm3... Ne pamtim kada sam earpods otpakovao poslednji put.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja mislim poslednji put kad sam 2010 uzeo HTC Desire [emoji3]

Ali za punjač svakako bzv... naručio sam ga 20e je ali mogli su lepo da dignu cenu telefona za 20e i spakuju ga unutra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bili bi face da su dali MagSafe uz 12 seriju, kada su nas vec zatrpali magnetima. Em su poskupeli kejsovi zbog toga, a providni su bas unakazili...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Providni je katastrofa. Pri tom se užasno klize. Ali kožni je top. Puno kompaktniji i sa zaštitom odozdo napokon. Jako lepo lezi u ruci i ne dodaje puno na veličini telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste, ali 11k je ipak malo previse...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slazem se ali to je do naseg Istyle. Ja sam kupio u Madjarskoj. Tamo izadje 7800


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je vec ok, ne gine mi jedan silicone (plavi ili zeleni) i plavi leather, samo njih godinama i koristim, ali cu ove (domace) bezobrazne cene iz principa da zaobidjem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zamislićete i vi kada to urade i ostali proizvođači, međutim tada će to vama biti prihvarljivo. [emoji3]
Isto kao sa 3.5mm.
Kakvi su to trendseteri, svaka cast. Kako nisu onda makar dali bar 90hz ekran, skinuli onaj grozni notch, makar ubacili neki fingerprint skener.. nismo u 2018 :)
Al dobro kad vam ne treba i ne bunite se [emoji16]

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno