Šta je novo?

iPhone 12

Neko je gore uporedjivao ppi na telefonima. Cisto da se zna i MacBook air i macbook pro imaju isti ppi ekrana ali sa mnogo razlika. To ce i biti razlika izmedju 12 i 11 pro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Apple ima da se ubije od para sa prodajom iPhone 12, to je model koji ce se ubjedljivo najvise prodavati a realno i nudi najvise za svoju cijenu.
 
Samo su trebali punjač da ostave, slušalice manje više.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Neko je gore uporedjivao ppi na telefonima. Cisto da se zna i MacBook air i macbook pro imaju isti ppi ekrana ali sa mnogo razlika. To ce i biti razlika izmedju 12 i 11 pro.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako znaš? Ono što znamo je da je ista tehnologija, isti proizvođač, isto osvežavanje samo je navodno razlika u max osvetljenju.
 
Ja čekam da vidim samo kakva će biti baterija na 12 pro s obzirom da ima manje mah nego 11pro. Trenutno mi je baterija najvažnija stavka na Tel jer me trenutni Tel urnise sa baterijom a ne koristim ga skoro uopšte. A s druge strane bitna mi je kamera jer uskoro stiže beba pa mi treba sto bolja kamera za brzo slikanje a da kvalitet bude vrhunski kako foto tako i video. Eee muke moje [emoji16]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Izgleda da Samsung pravi ekrane za Mini, Pro i Pro Max, dok za obican 12 pravi LG.

"Samsung Display is supplying Apple with OLED panels for the 5.4-inch iPhone Mini, the 6.1-inch iPhone 12 Pro, and the 6.7-inch iPhone 12 Pro Max. Meanwhile, the 6.1-inch OLED panels for the standard iPhone 12 will reportedly be supplied by LG Display, while China’s BOE was left out of the picture entirely."
 
Jel moguće da će CE znak pored znaka za reciklažu ovako stajati na boku novog modela [emoji86][emoji86]:

c335c31ac4ad4ae6b31226e36d199e22.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne vidim nikakvu prednost baterije, bar za moj način korišćenja. 11 pro baterija ne drži duplo duže pa da je prednost. To sto drži sat duže mi ništa ne znaci, imaću 30 umesto 20% uveče, svakako će na punjač kad krenem u krevet. To možda znaci kod korisnika koji iscede telefon u toku jednog dana.


Sent from my iPad using Tapatalk

Prije da će biti tri sata duže. :)
Kada uveče budeš došao na 30% na 11 Pro, Mini će biti na 5% u najboljem slučaju.
A dimenzije 11 Pro, pa onaj telefon svaka djevojka bez problema koristi u jednoj ruci, a kamoli muškarci.
 
Mozda devojke sa jokicevim šakama. Još nisam video nijednu da može da koristi jednom rukom, osim ako ne skroluje kroz Instagram i slično.

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Prije da će biti tri sata duže. :)
Kada uveče budeš došao na 30% na 11 Pro, Mini će biti na 5% u najboljem slučaju.
A dimenzije 11 Pro, pa onaj telefon svaka djevojka bez problema koristi u jednoj ruci, a kamoli muškarci.

Nemaju svi muskarci ruku kao Razija Mujanovic. :D Ja na primer koristim rukavice M a nekada i S velicinu. Trenutno imam SE(menjao 8 za njega i nisam se pokajao). Meni ta velicina odgovara. Uvek kada odem da probam 11Pro u radnji shvatim da je velik telefon. I ako bih mozda voleo da ga kupim ta velicina me odbija.
 
Poslednja izmena:
Prije da će biti tri sata duže. :)
Kada uveče budeš došao na 30% na 11 Pro, Mini će biti na 5% u najboljem slučaju.
A dimenzije 11 Pro, pa onaj telefon svaka djevojka bez problema koristi u jednoj ruci, a kamoli muškarci.

Odakle vama sve te informacije? 12 mini bukvalno niko još nije ni video uživo, kamoli testirao, a raspravlje se o performansama baterije. Iskreno, ako zbog manjeg ekrana i procesora novije generacije bude imao bateriju približnu X-u, ja ću biti prezadovoljan.

Nemaju svi muskarci ruku kao Razija Mujanovic. :D Ja na primer koristim rukavice M a nekada i S velicinu. Trenutno imam SE(menjao 8 za njega i nisam se pokajao). Meni ta velicina odgovara. Uvek kada odem da probam 11Pro u radnji shvatim da je velik telefon. I ako bih mozda voleo da ga kupim ta velicina me odbija.

Slažem se. Niko ko je niži od 2m ne može da koristi 11 pro ili veće telefone jednom rukom bez nekakve gimnastike.
 
Poslednja izmena:
Mini će imati manju potrošnju baterije zbog manjeg ekrana to je čista matematika. Dajem odmah moj 11 za mini.
 
Poslednja izmena:
Po toj matematici SE bi trebao biti još bolji, a znamo da je užas baterija.

Treba i fiziku dodati.



Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da li će i evropski modeli imati ovaj rižan prorez za mw 5g? Pošto znamo da sami uredjaji neće imati podršku za njega.
 
Kamera u noćnim uslovima deluje kao solidan upgrade.

Lepo izgleda telefon.

MagSafe onako, ne deluje ništa posebno, slabije nego se mislilo.

Koliko rama ima obična 12? 4 ili 6 kao pro?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
12 i 12 mini imaju 4gb ram i kreću od 64 rom, Pro modeli kreću od 128gb interne memorije i imaju 6gb ram
 
4.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Wow dugo nisam gledao Verge recenzije, medjutim produkcija recenzije za običan 12 kida. Topla preporuka za odgledati.
 
U suštini, ako budem menjao tel ove godine, od jabuke bih išao na 12 pro zbog 6gb rama i jako zaokruženim paketom.

Treba videti još testova sa baterijom, ne deluje sjajno nešto, ali mi sa 5g nemamo problema ovde.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Po toj matematici SE bi trebao biti još bolji, a znamo da je užas baterija.

Treba i fiziku dodati.



Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Možda bi i bio još bolji da ima veću bateriju.

Ja očekujem da će mini, zahvaljujući štedljivijem procesoru i manjem ekranu, imati bateriju sličnu X-u. Možda za nijansu slabiju. Meni bi to bilo sasvim dovoljno.
 
Jel istina da 12ice imaju BOE ekran a samo Pro modeli Samsung?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da! Negde videh da je LG imao nekih problema sa proizvodnjom, pa sada BOE proizvodi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nije mi najjasnije zasto je ovako istaknuta 5g antena. Deluje kao separatni deo koji moze da se izvuce iz kucista. Pri tome je i drugacije boje pa se i vidi i remeti sklad. Kako su svi ovi androidi imali skrivenu tu antenu , a ovde mora da strci?
 
Crvena boja me je razočarala. Nekako izgleda isprano. Ali treba pogledati uživo. Navy Blue je ok. Šteta što nema one tamno zelene sa prošle serije.
 
Poslednja izmena:
Takodje razočaran crvenom. Nekapiram foru da je plava baš jarka a crvena isprana.
 
Nazad
Vrh Dno