Šta je novo?

iPhone 12

Ma daj bre, stvarno misliš da će ti biti izranjavane ruke od korišćenja mobilnog telefona?
 
Mozda ce moci da posluzi i za brijanje [emoji56]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je neko baš nervozno stiskao [emoji3]

Ja svakako telefone otkad su prešli 5 inča držim sa dve ruke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kada sam mislio da se drze tako "cetvrtasti" naravno da nisam mislio da ce mi biti izranjavane ruke. Ovo se neko zeza.
 
Mene zanima kako moras da drzis telefon da bi povredio srednji prst? [emoji16]
Bukvalno kako god da drzis telefon sredni prst je na ledjima telefona,nema dodira sa ivicama
 
Naravno da srednji prst ima dodira sa ivicama. Sad, kapiram da moze da bude neprijatno ako se duze vreme nesto čvršce drzi, ali bas da seče kožu...


5ec7ecbe6da065adfefeae90602c9941.jpg
 
Ja nikad tako u zivotu telefon nisam drzao. Jednom rukom kad drzim mali prst ide sa donje strane telefona,samim tim srednji prst ide pozadi.
Tako kao sto si prikazao drzis samo dok hodas, ako tako drzis telefon dok koristiš jednom iki sa obe ruke onda svaka cast majstore
 
Takođe.
Desna strana naslonjena na početak prstiju, mali prst jedino viri sa donje strane, ostali na poleđini.
Bar je ovako kod mene.
 
Mali prst trpi veliki pritisak. Pogotovo u lebdecem položaju. Meni trne kad držim dugo tel. Mali domali i srednji [emoji2962]

Poslato sa ELS-NX9 pomoću Tapatoka
 
Ma dajte bre, jel realno da neko pise ovakve gluposti...
 
Ma zar je moguce, posle ovoga? [emoji854]

96fdceffee58b75cfc3de51cb8aa455c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo se pustila buva, sacekajte s21 pa onda kudite. Mislim da bi posle ovakve "sprdnje" na apple racun sami sebi pucali u nogu da ga izbace. Mozda od s22 ili s30 kako god ga nazovu

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Pa poznati su po takvim autogolovima, isto je bilo i za 3.5 mm ulaz, pljunu pa polizu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da... klipovi za headphone jack su bili najjaci kad su ismijavali apple. I odmah sljedeci model nije imao i naravno obrisali klipove...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od sutra dostupni za preorder u Srbiji.
Zanima me šta mislite koliko će koštati preko zvaničnih kanala?
Ja tipujem da obični 64gb neće preći 120k.
 
Drustvo da li je mozda neko uzimao Iphone 12 u UAE? Cuh da od 13.6 ver softvera s promenom regiona imaju konacno facetime (nisu ga imali uopste do sada koliko ja znam). Uzeo bih tamo fon pa da se ne ispalim [emoji3061]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bitno je sprdati se sa iphone-om. Pogotovo ovi Samsungovci


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od sutra dostupni za preorder u Srbiji.
Zanima me šta mislite koliko će koštati preko zvaničnih kanala?
Ja tipujem da obični 64gb neće preći 120k.

samo 12 i 12 pro ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da.
Mini i Pro Max dolaze kod nas verovatno krajem novembra/početkom decembra.
 
Nazad
Vrh Dno