Šta je novo?

iPhone 12

Očekujem da u iStyle cena obične 12-ice od 64gb bude 1000€ a od 128gb oko 1080€. Takve cene očekujem i kod operatera. I verujem da u prvoj turi neće dobiti više od 10 komada.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Neće biti tako smešna količina sigurno.
 
Ma gdje nece... kad sam uzimao s10 plus preko mtela, kaze mi zena doslo nam je samo 20 komada. Rekoh, pa nemoguce da su svi prodati za pola dana u poslovnici. Kaze 20 za cijelu RS [emoji15].
A tek iphone dobiju bas malo. Ali ovi nasi su potpisali neki ugovor (mtel austrija, crna gora i bosna) daju 2 godine garancije i sami uvoze iz madjarske, a do sada im je uvoznik bio Mekline (telefoni bili skuplji za 150-200 eura, nego sada). Ne znam kako kod vas MTS nabavlja i odakle?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bacih oko na iStyle i stvarno su style.

Apple iPhone 12 / 12 Pro Silicone Case with MagSafe: samo 80e!!! WTF???

Koja je planirana cena za iPhone 12 Pro? 1500e?
 
c7e23c3db6ebe8b1df8b831aa9c956f7.jpg
 
Odlicna fotografija, budi nostslgiju. [emoji41]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Mislim da ce kopija wallet-a da se prodaje kao nikad hahaha

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Ja ne vidim svrhu wallet-a. U njega ubaciš karticu koja ti je u 99% slučajeva povezana sa apple pay-om. Mislim na inostranstvo gde apple pay nije ekskluziva kao kod nas.
 
U cemu je razlika? Jel taj X55 ima problem neki?
 
Troši više baterije (prošlogodišnji model), x60 je ekonomičniji, ako je vjerovati šta pišu.
 
Postoji razlika u potrošnji, ali je ukupna razlika u potrošnji na nivou telefona mizerno mala.

Ne znam jesam li dobro zapamtio ali Apple radi na razvoju sopstvenog modema za neku od narednih generacija?
 
Moja procena je da će 12 pro biti oko 158.000 ili nešto preko 1300€. Tolika je bila početna cena 11 Pro. Generalno, srpski iStyle je najskljuplji od svih. Bukvalno se isplati otići u Sofiju, platiti trošak prevoza i častiti se ručkom. Jedina prednost je što kod nas za sve kupovine važi 2 godine garancije pa tako i za iPhone
 
Sto mislite hoće li Apple omogućiti na 11 pro noćni mod na ultra wide i prednjoj kameri posto je isti senzor kao u 12 pro ako sam dobro ispratio?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sto mislite hoće li Apple omogućiti na 11 pro noćni mod na ultra wide i prednjoj kameri posto je isti senzor kao u 12 pro ako sam dobro ispratio?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Nece, kao sto nisu ni night mode ubacili na XS.

Night mode na ultra wide malenom senzoru je bas nebitan. Bitniji je glavni wide da bude dobar.
 
Sto mislite hoće li Apple omogućiti na 11 pro noćni mod na ultra wide i prednjoj kameri posto je isti senzor kao u 12 pro ako sam dobro ispratio?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Neće, oni to pravdaju drugim procesorom, što naravno nema veze sa životom
 
Fenomenalan je.

Njegov video za Xperia 1II je bolest isto.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nece, kao sto nisu ni night mode ubacili na XS.

Night mode na ultra wide malenom senzoru je bas nebitan. Bitniji je glavni wide da bude dobar.

Pa pazi, nije da je nas nebitan...ja ga sa gcam koristim vise od glavne kamere...i super je za putovanja, kada hoces da uradis nocne siroke fotke... :)
 
Mene sad vec interesuje da li je a14 dovoljno stedljiv da bude trajanje baterije isto kao kod 11pro..
 
Javili su iz jedne velike firme u Madjarskoj, da ce isporuka iphone12pro kasniti posto je cela Madjarska dobila malo telefona. :) here we go again :)
 
Nazad
Vrh Dno