Šta je novo?

iPhone 12

Kako stoje stvari izgleda neće biti iphone 12 neki veliki upgrade. Da izadje pa da se kaparise 11 pro. Jedino ako bude neka prevelika razlika u kameri pa se oducim za 12cu Pro.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I ja isto razmisljam ali cekam da vidim sta ce izaci...
 
Ista prica i sa 11 pro pa pokidali u svim segmentima...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je iskreno promena izgleda uz umerena poboljšanja sve što mi je potrebno. Mada iskreno i 11ica mi vizuelno nije dosadna toliko. Valjda zato što ga imam u najglupljoj mogućoj boji, žutoj.
 
Dovoljno je reći A14 je najbrži mobilni procesor.
Brojke su nebitne.
 
b688af1176ae5ac345493f0b390875d7.jpg
 
Lepa vest, taman da obradujem ženu za 12 godina braka. :whip:
 
Ovo u prevodu znači da će 2 obična biti dostupna kod naših operatera u novembru, a pro modeli u decembru. [emoji854]
Kod nas obično kasni oko mesec dana.
 
Oplodi me :D:d:p:banana:
Naravno malo drugarske sale nije na odmet :type:

Može, ali ćeš za godinu dana dobiti prvi iPhone tako da ne znam da li se isplati.

Nego ima li nekih novih glasina o ceni, pošto je bilo te jeftinije te skuplje i sl. Mene konkretno Mini zanima.
 
Jel se zna nesto za 120hz?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
I ne treba, samo neka autonomija bude top, 60hz se moze svariti. Ali baterija da crkne na pola dana kao kod konkurencije ne moze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno bih voleo da bude 120Hz, međutim u slučaju da to osetno ošteti trajanje baterije, verovatno ga ne bih više ni palio.
 
Meni je to uslov da bih ga kupio. Sve drugo je već dovoljno dobro.
 
Kolko ce biti doplata za 12 :D kolka je razoika bila prsle godine medju xs max i 11 pro max? :D meni ne treba 120hz vec sam se nalozio na ovaj ios itd...ali izg da sam trebao da sacekam neki mesec za ovu 12
 
Ja koliko sam razumeo, samo mini će imati smanjeni notch. Ostali će imati isti kao 11 i X. Možda sam i loše razumeo
 
61230311b5ff18346648132a8bff861a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ili ovo ili 50$ više.
Ne treba biti iznenađen i većom cenom.
 
Ili ovo ili serija 11 kojoj će da padne cijena. Koliko sam ispratio serija 12 ne donosi ništa wow. Ali da sačekamo još 10ak dana.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno