Šta je novo?

Kupovina telefona do 200e (nov)

s5p

Poštovan
Učlanjen(a)
09.04.2019
Poruke
414
Poena
80
Koji telefon ima najbolju autonomiju do 200e?

Ujedno koji telefon bi trebao imati najbolju selfie kameru (sa ili bez GCAM-a)?

+ da telefoni imaju ultra wide kameru


Gledajuci i citajuci forum, Xiaomi mi A3 mi ispada kao najzaokruzeniji telefon sa ove tri prioritetne stavke? Ako gresim ispravite me, i predlozite nesta drugo... :)

Unapred zahvalan...
 
Da li neko može da mi preporuči najisplativiju kupovinu do 150e da zameni Redmi Note 3 Pro? Da ima dobru kameru, minimum 32gb memorije, dobru autonomiju i ekran minimum 5.5". Nov ili polovan.
Koristi se za pozive, poruke, Viber, jutub, vesti, vremensku prognozu, kameru.
Nešto sam u dilemi IPhone 6s Plus ili Poco f1. Konkretno mi treba isplativija kupovina jer bih na jesen menjao telefon, pa bih ostavio Mi 8 mami jer će joj sigurno trajati par godina a cena će mu biti nikakva za dalju prodaju, a taj drugi bih prodao uz neki minimalni gubitak.
 
Najesen će biti ko zna koje stanje na tržištu, neizvesno je kako ćeš tada proći, čak i sa Ajfonom. Tako da ne gledaj na isplativost daljnje prodaje.

Polovan A3 koji možeš testirati pre kupovine je otprilike najbliže onom što tražiš. Nadju se prilično povoljno a ok je telefon..
Služiće ti do jeseni a kad ga prodaš koja god mu tada bude cena to je viša sila.
 
Eno na mi Srbija A3 128gb za 170e. Ipak se rasprodali imaš i druge dobre ponude sada kod njih, pa vidi šta je ostalo .
 
Poslednja izmena:
Nema u Mi store na stanju ni A3 ni 8T. Jedino polovan Poco star godinu dana za 150e...Ako to kupim onda svakako ću prodati Mi 8.
Trebao sam ranije da obratim pažnju na ovaj Mi A3.
 
Nazad
Vrh Dno