Šta je novo?

Probaj Motorolu

Sa Moto one Zoom nemam ama bas nikakvih problema ni pre ni posle apdejta
Jedina zamerka nedostaak always on i sto nece dobiti android 11 ,sto je po meni nedopustivo za danasnje vreme .Iako ima One u nazivu ne pripada One seriji
Zamerka i xa Edge model koji je sjajan ali preskup u odnosu na ostale telefone te klase
Generalno ako ne uzmem motorolu ponovo bice najvise zbog nedostatka always on i loseg apdejta kao i vece cene za srednju klasu u odnosu na druge
 
Imam Edge vec neka 3, 4 meseca. Nakon dve nedelje koriscenja pojavi mi se zeleni tint koji je bio primetan uglavnom na tamno sivim pozadinama, po ivicama i na sredini ekrana. Nista strasno, ali jednostavno nervira i bode oci kada se vidi. Inace, sudeci po utiscima korisnika iz drugih zemalja, dosta njih se zalilo na isti problem. Nadao sam se da necu naleteti na takav primerak, ali sacekalo me je. Medjutim, vec neko vreme ne primecujem zeleni tint. Da li je neki od apdejta to resio ili je prosto nestalo samo od sebe, ne znam. Nisam zeleo da reklamiram, posto za to nisam bas imao vremena, a i telefon mi se zaista dopao. Na kraju je ispalo dobro. Nisam siguran da li je spomenuti problem potpuno iskorenjen, a bilo bi lepo da jeste zbog buducnih korisnika, jer je telefon generalno zaista dobar.
 
ja bi je rado kupio al sam cuo puno od njih da imaju problema sa dispejom.inace je mob vrh.kad ce to biti reseno i dali su i ostali imali problema sa displejm
 
Zanima me da li ce se i kada kod nas pojaviti motorola edge s 2021?
 
Pozdrav kvaka,
Motorola Egde S će se isključivo prodavati na kineskom tržištu. Dakle kod nas neće dolaziti.
Što se tiče novih modela koji će dolaziti na naše tržište i informacije o njima možete ispratiti na zvaničnim FB i Instagram stranicama Motorola Srbija.
 
Najbolja ponuda do sada i nema glabalni model
Za zaplakati samo,kako cete se vi probiti pored Samsung,Xiaomi pa i Huawei modela kojih ima.na.desetine ,samo nebo zna
 
@kvaka22 Globalni model je Motorola G100. Pojavio se u Srbiji i može se kupiti po zvaničnoj ceni od 380e.
 
Znam ,video pre neki dan
Ali jako cudno da ekipa iz Motorole veze nema o tome,cak ni temu na Motorola telefonima ne otvorise
 
Pozdrav,
Odgovorili smo na pitanje, koje je bilo vezano za model Motorola Edge S, kao i da informacije i najave o novim modelima možete ispratiti na našim zvaničnim fb i instagram stranicama.
 
Da li je neko instalirao android 11 na g9 plus i kako ste zadovoljni generalno, brzina i fluidnost u radu kamera, baterija...dase ne zeznem kao kod nekih ranijih tel, gde je prelaz na novi android bio korak unazad...
 
Iz istog razloga sam na v10, Avgust
Nokia me opasno zeznula da prošlim telefonom, zajedno sa apgrejdom su bili zaključali bootloader.
Od tada, po drugi put u životu primenjujem blokadu svih servisa vezano za (Android) sistem.
Jel ima nešto da to smeta na Androidu 10?
Meni telefon radi gotovo besprekorno, kako da je rutovan.
 
Da li još uvek traje akcija 'probaj Motorolu' i do kada će trajati..da li je još uvek(ako traje akcija) rok 30 dana ?
 
Zasto MTS ne nudi Edge 20 pro uredjaj, a ostali operateri nude? Ova akcija je vrhunska, a kao neko ko je ugovorno vezan za MTS bez telefona a zelim Edge 20 pro nemam mogucnost da uzmem taj uredjaj preko operatera? :)
 
Zato što je državna firma :D
 
Поштовани,
молим за информацију када се очекује увоз Моторола G22, да ли ће га бити у слободној продаји и по којој цени. Хвала.
 
Traženi model je dostupan u Tehnomediji za online poručivanje.
Cena je 20.990 dinara
 
Da li ima informacija kada se ocekuje edge 30?
 
Pozdrav,
Očkuje se u Retail-u i kod Telenor operatera do kraja maja.
 
Kada može da se očekuje opet neka akcija "Probaj Motorolu" 🙂🙂
 
Nemamo potvrđen datum za sličnu promociju.
Najbolje da pratite Motorola Srbija društvene mreže gde možete saznati sve o novim modelima i promocijama.
 
Ima li nekih akcija za Black Friday, nesto merkam telefone, al Motorole kao da nema u ponudi?
 
Ćao, ovo su akcije za ovu nedelju kod naših retail partnera.

E22i - 7999 (stara cena 9999)
G13 - 12999 (stara cena 21999)
G32 8/256 - 19999 (stara cena 29999)
Edge 30 Ultra - 59999 (stara cena 99999)
Edge 30 Ultra je koštala 59.999 dinara u Tehnomediji i pre Crnog petka. Koliko se sećam, početkom oktobra je bila ta cena. Kao i u Gigatronu u tom periodu, pre nego se rasprodala.
 
Nazad
Vrh Dno