Šta je novo?

Probaj Motorolu

Dobra akcija i previše fer uslovi za naše tržište.

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ako aludiraš na moguće prevare koje bi neki pojedinci probali, sa zadovoljstvom možemo da kažemo da do sada nismo imali zloupotreba. To je naravno i jedan od razloga zašto smo produžili važenje promocije do kraja 2020.
 
E nešto ne vjerujem da smo tako pošten narod.
Ali palac gore za akciju, u vrijeme kada se obično dobre stvari ne mogu ni probati na par minuta vi dajete probni period od 30 dana.

Sent from my KOB-L09 using Tapatalk
 
Svaka cast !
Imao sa Moto G6, a sada planiram da uzmem one vision..mada se plasim malo zbog tog neobicnog izgleda, tj. odnosa strana, da li ce mi odgovarati. Ali s'obzirom da postoji ova akcija sigurno cu uzeti one vision da isprobam fon da li mi odgovara..ako ne vraticu ga i uzeti One Zoom
 
Hvala :) nama je cilj da su kupci zadovoljni svojom odlukom a ne da nezadovoljni koriste na silu dve-tri godine Motorolu.
Svi prartneri su se plašili da li će biti pokušaja prevara. Prodavci u radnjama nisu u početku pominjali promociju jer su mislili da će im to napraviti dodatni posao ali na kraju se pokazalo da nisu bili u pravu i da je sve ok. Procedura provere telefona u slučaju da neko vrati je jednostavna i kratko traje - telefon se donosi u prodajnom pakovanju sa svim elementima, prodavac gleda da li ima fizičkih oštećenja i ako nema povezuje originalni punjač i proverava da li je punjenje uredno što potvrđuje da su punjač i konektor ok kao i displej. I to je to :) vrlo jednostavno.
 
Sve pohvale za korektan odnos Motorole prema svojim korisnicima !
Jos jednom, svaka cast !!
 
I jedno pitanje..kada se moze ocekivati Moto G8 serija telefona kod operatera
( konkretno Telenor ) ?
 
Modeli iz Moto g8 serije se očekuju ali zbog situacije u kojoj se svi nalazimo ne zna se tačan datum još uvek.

Sent from my motorola one hyper using Tapatalk
 
Postovani, uzeo sam preko vipa moto x4. Telefon sam registrovao na motorolinom sajtu gde je potvrdjena garancija do septembra 2020. Imam problem sa mikrofonom gde me ljudi ne cuju dobro kada me zovu ili kada ja zovem. Da li mogu da ostvarim pravo na servis u garanciji s obzirom da ne mogu da nadjem ugovor/ fiskalni racun iz vipa? Unapred hvala
Inace od skoro i vlasnik moto one action, za sada bez zamerki
 
Postovani, uzeo sam preko vipa moto x4. Telefon sam registrovao na motorolinom sajtu gde je potvrdjena garancija do septembra 2020. Imam problem sa mikrofonom gde me ljudi ne cuju dobro kada me zovu ili kada ja zovem. Da li mogu da ostvarim pravo na servis u garanciji s obzirom da ne mogu da nadjem ugovor/ fiskalni racun iz vipa? Unapred hvala
Inace od skoro i vlasnik moto one action, za sada bez zamerki
Poštovani,

Potreno je da imate bilo kakvu potvrdu o datumu kupovine uređaja. Najbolje je da se direktno obratite našem zvaničnom servisu ProMobi i proverite sve deltalje.

ProMobi servis Motorola telefona

Ovlašćeni serviser mobilnih telefona ProMobi nastao je 2009. godine sa ciljem da omogući servisiranje mobilnih uređaja po najvišim standardima i uz isključivo korišćenje originalnih Motorola delova.

ProMobi servisi nalaze se u Beogradu, Novom Sadu i Nišu, a sve potrebne informacije možete dobiti i putem telefona 011 / 3555 – 047.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
... moto x4...Imam problem sa mikrofonom gde me ljudi ne cuju dobro kada me zovu ili kada ja zovem..
Izgleda da je serijska greška kod te serije uređaja. Moja supruga ima isti problem, a do sada sam još samo jednog čoveka sreo da je vlasnik istog modela, takođe isti problem.
 
Moja supruga koristi telefon od kada se pojavioi jos uvek radi kao sat,nikakvih problema nije bilo, a drugar bas pre 10-tak dana imao problem sa mikrofonom i dobio novi Motorola One Action.
 
Ma telefonče je extra, a mikrofon je zeza od samog početka. Začudo, ona ne priča mnogo preko telefona pa joj to ne smeta. Slike pravi fenomenalne, dimenzije joj odgovaraju, sve ostalo radi ekstra pa se ne tangira mnogo. Inače je model 4/64.
 
Da da fotke su odlicne, cim je stigao ubacio sam neku Google camera apk i nista cackano posle toga.Moja supruga dosta prica, dve kartice u telefonu i posao joj je takav da bas dosta prica.Verovatno je neka serija stigla sa greskom.
 
Kakav je MOTOROLA ONE MACRO 4/64GB, nešto mi se on sviđa, jedino me brine kvalitet kamere,tj. fotografija?
 
Uspeo sam da nadjem ugovor sa kojim je uzet telefon. Da odem do servisa ovih dana pa da vidimo sta ce reci...
@drdekzar tvoj drugar imao isti problem, a u servisu nisu mogli da mu poprave, vec su mu dali novi telefon, ako sam dobro razumeo? Mozes da ga pitas koliko je vremena proslo od odnosenja u servis do zamene uredjaja?
 
Drugar je kupio u maloprodaji, pa je slao preko njih.Kaze da je trajalo 15-dana sve ukupno od kada je predao u radnji u kojij je kupio dok nije dobio novi telefon.
 
Nisam nasao temu za Motorolu One Zoom pa ako je ima neka se prebaci post.
Uzeo Motorolu One Zoom, prvi utisci su odlicni, dizajn, kvalitet izrade je fenomenalan. Displej u ovoj klasi odlican, kamera i vise nego dobra sa 3x optickim zumom i stabilizacijom slike. Nema seckanja u radu iako sam se malo brinuo zbog 4gb memorije jer sam pre nje koristio A70 sa 6gb. Cist android mi je nekako legao odmah. Zvucnik je pristojan. Baterija odlicna, traje oko dan i po sa dosta razgovora i koriscenja telefona (soc mreze, mail, chat). Brzi punjac u kompletu.
Zadnji apdejt je 1 mart i to je mozda najveca mana sto vec sada nije na Android 10, s obzirom da su slabiji modeli vec dobili apdejt na 10 i to je mozda najveca zamerka.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Da li si zadovoljan telefonom u potpunosti ?
Ima li mana ?
Razmišljam da ga kupim..
 
Da li si zadovoljan telefonom u potpunosti ?
Ima li mana ?
Razmišljam da ga kupim..
I vise nego zadovoljan, za sada nemam zamerki, sto ga vise koristim, utisak je jos bolji. Kvalitet izrade je extra, sve mi je zao sto ga nosim u silikonu [emoji2957]. Android 9 stvarno radi odlicno. Baterija na 40% sa 6 sati SoT. Fotke preko dana su odlicne, za sada nisam slikao nista bitno uvece zbog situacije ali izgleda da nije lose. Nadam se samo da ce Android 10 uskoro.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
I da, jos jedna stvar
Otisak prsta preko stakla radi 10 puta bolje nego kod A70 bez stakla [emoji2957]

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Kada si uzeo mob ?
Gde si uzeo u WW ili GG ?
 
X4 vracen za servisa. Flesovan softver i kazu da je to to. Testiram pa da vidimo...
 
Da li još uvek ovo važi?
Kada kliknem na link odgovori da ništa nije nađeno.
 
Hvala ti na linku! Pročitao sam uslove i totalno je ok.
E sad, ja bih taj mob, Motorola Moto 6G uzeo preko Telenora, tamo već imam broj. U svakom slučaju, po potpisivanju novog ugovora stari ugovor prestaje da važi i počinje novi, u trajanju od 2 godine, za otplatu pomenutog telefona i paketa Total 2, u mom slučaju.
Juče sam bio u poslovnici u Pančevu, taj model nemaju na stanju ali ga ja mogu naručiti preko njihovog sajta da stigne kod njih, po pristizanju telefona bi me kontaktirali.
Šta bi ja trebalo da uradim, šta njima da pokažem da želim taj fon u ovoj pomenutoj akciji, ako mi ne odgovara da mogu da im ga vratim posle 30 dana?
 
Svi prodavci u Telenor poslovnicama, upućeni su u akciju "Probaj Motorolu". Nije potrobno da vi ništa naglašavate. Nakon kupovine telefona, ostvarujete pravo na probu od 30 dana. Ukoliko niste zadovoljni, jednostavno vratite u pomenutom periodu, a prodavac je dužan da razduži vaš uredjaj.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno