Šta je novo?

Probaj Motorolu

Tu smo se razumeli...
Još samo da razjasnimo šta ćemo sa novosklopljenim ugovorom od dve godine?
U slučaju da nisam zadovoljan telefonom i da želim da razdužim uređaj...
 
U tom slučaju, radi se aneks ugovora, imate mogućnost da izaberete drugi telefon, proizvođača za kojeg se vi odlučite. Za detaljne informacije i celokupnu proceduru vezanu za aneks ugovora i ostala pitanja možete se obratiti u najbližoj Telenor poslovnici.
 
Svi prodavci u Telenor poslovnicama, upućeni su u akciju "Probaj Motorolu". Nije potrobno da vi ništa naglašavate. Nakon kupovine telefona, ostvarujete pravo na probu od 30 dana. Ukoliko niste zadovoljni, jednostavno vratite u pomenutom periodu, a prodavac je dužan da razduži vaš uredjaj.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Да ли је акција само за постпејд кориснике ?
Мој први андроид телефон је био Моторола, жао ми је што нема више тестова на сајту Youtube, па се не може изабрати неки Motorola телефон.
 
Pozdrav Diamond,

Akcija "Probaj Motorolu" važi za sve korinike koji kupuju naše uređaje preko zvaničnih legalnih kanala. Nebitno je da li ste pripaid ili postpaid korisnik.

Što se tiče testova Motorola telefona svakao ih ima na youtubu, kako internacionalnih tako i lokalnih. Takođe, na Benchmark kanalu možete naći gotovo svaki test Motorola telefona koji je aktuelan na našem tržištu.

https://www.motorola.com/rs/sr/probajmotorolu

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Ради се о следећем, фале тестови рада батерије од 100 - 0, и тестови температуре при пуњењу уређаја. То су ми и најважнији тестови, али их на жалост, има веома мало када је Motorola у питању.
Не пратим Бенч тестове јер ми изгледају више као реклама него као прави тест, Бенч нема неки свој метод тестирања батерије, а како ради камера и слично ми није битно, већ ме интересује аутономија батерије, а температуру Бенч и не проверава.
 
Poslednja izmena:
Motorola One Zoom, ispao mi je telefon i puklo je staklo. Displej i touch screen normalno rade, jel zna neko da li se menja ceo displej ili samo staklo i koliko otprilike kosta?
Ko je ovlasceni servis za Motorolu?


Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Trebalo bi zameniti ceo displej.
Ovlašćeni servis je Pro Mobi pa je najbolje da se vidi sa njima.

Sent from my motorola edge plus using Tapatalk
 
Interesuje me model g9 plus, al nesto slabo inf na netu, nijedna recenzija...
 
Pročitao sam ovo, mislio sam na recenzije kada dobro poznata lica kompletno analiziraju telefon, poput benchmarka, smartphonea, racunala itd...da li akcija probaj 30 dsna vazi ako tel uzmem preko mts a, na ugovor od dve god (box paket) i sta se desava sa ugovorom ako mi se tel eventualno ne dopadne pa zelim da ga vratim...
 
To moras mts da pitas...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Pročitao sam ovo, mislio sam na recenzije kada dobro poznata lica kompletno analiziraju telefon, poput benchmarka, smartphonea, racunala itd...da li akcija probaj 30 dsna vazi ako tel uzmem preko mts a, na ugovor od dve god (box paket) i sta se desava sa ugovorom ako mi se tel eventualno ne dopadne pa zelim da ga vratim...
Naravno, telefon se može vratiti i ako je kupljen uz box paket. Moraćete samo da sačekate potvrdu, procedura traje nekoliko dana. Nakon toga, možete izabrati telefon u sličnom cenovnom rangu, bilo kog proizvođača.

Detaljnije informacije svakako možete dobiti u bilo kojoj Mts poslovnici.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kada se ocekuje dolazak G9 power modela i koja se ocejuje maloprodajna cena? P.S. dobio sam vas novi mail da je uskoro dostupno ali da li se zna vise detalja.
 
Pozdrav,
Zbog trenutne situacije ne možemo da preciziramo tačan datum. Očekujemo da će stići u periodu od 7 do 10 dana.

Motorola G9 Power biće dostupna po maloprodajnoj ceni od 26.990 rsd.



Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Moze pomoc Uzeo sam motorolu one vision u mts i pod garancijom je, uzeo je jel gledao i pratio pecu na kanalu kako je prestavlja
Telefon ima problem sa tacom to jest sa ekranom,kad se kucaju poruke kratke nije primetno ali kada se kucaju dugacke poruke ili dopisuje preko telefona ekran koci baguje nece da radi ne odkuca slova zakoci to vec traje godinu dana i stvarno smeta,traje od kad uzeo telefon
u MTS u se prave ludi nije nista, bilo kom dam telefon i da odkuca prostu prosirenu recenicu ne moze jer ekran blokira, mislio sam da je softverska greska kako stizu apdejti da ce se popraviti a ono nista
Istrazivao po netu i drugi ljudi imaju isti problem kazu da ovaj telefon ima fabricku gresku sa ekranom pa ljudi bore bitku sa operaterima da im se zameni telefon i sa servisima,ja nemogu na dve nedelje da vracam telefon u servis jer mi treba telefon a zamenski nemam a svi se prave ludi a problem se ne resava
telefon je super brz lepe slike daje samo da nema taj problem sa ekranom
Mogu da vas zamolim iz motorole da mi zamenite telefon i pomognete ako zelite bio bih vam veoma zahvalan ako zelite pomoci
Telefon je lepo ocuvan nema nigde ogrebotinu kao nov je
Ovo napisao sta da radim kad telefon izadje iz garancije takav telefon ne mogu prodati nikom sa tom falinkom ni pokloniti ako nekad resim da zamenim telefon i uzmem drugi
 
Moj predlog je da probas da odes direktno u servi Pro Mobi i da njima objasnis koji je problem.Verujem da ce oni to da rese, koliko pratim druge, a i moja iskustva sa njima su odlicna.
 
Moze pomoc Uzeo sam motorolu one vision u mts i pod garancijom je, uzeo je jel gledao i pratio pecu na kanalu kako je prestavlja
Telefon ima problem sa tacom to jest sa ekranom,kad se kucaju poruke kratke nije primetno ali kada se kucaju dugacke poruke ili dopisuje preko telefona ekran koci baguje nece da radi ne odkuca slova zakoci to vec traje godinu dana i stvarno smeta,traje od kad uzeo telefon
u MTS u se prave ludi nije nista, bilo kom dam telefon i da odkuca prostu prosirenu recenicu ne moze jer ekran blokira, mislio sam da je softverska greska kako stizu apdejti da ce se popraviti a ono nista
Istrazivao po netu i drugi ljudi imaju isti problem kazu da ovaj telefon ima fabricku gresku sa ekranom pa ljudi bore bitku sa operaterima da im se zameni telefon i sa servisima,ja nemogu na dve nedelje da vracam telefon u servis jer mi treba telefon a zamenski nemam a svi se prave ludi a problem se ne resava
telefon je super brz lepe slike daje samo da nema taj problem sa ekranom
Mogu da vas zamolim iz motorole da mi zamenite telefon i pomognete ako zelite bio bih vam veoma zahvalan ako zelite pomoci
Telefon je lepo ocuvan nema nigde ogrebotinu kao nov je
Ovo napisao sta da radim kad telefon izadje iz garancije takav telefon ne mogu prodati nikom sa tom falinkom ni pokloniti ako nekad resim da zamenim telefon i uzmem drugi
Imao sam isti problem, samo sa Samsung J7 pro telefonom. Nisu hteli da prihvate kao kvar.
Problem je rešen nakon što je stigao update na noviju verziju androida.
 
Moze pomoc Uzeo sam motorolu one vision u mts i pod garancijom je, uzeo je jel gledao i pratio pecu na kanalu kako je prestavlja
Telefon ima problem sa tacom to jest sa ekranom,kad se kucaju poruke kratke nije primetno ali kada se kucaju dugacke poruke ili dopisuje preko telefona ekran koci baguje nece da radi ne odkuca slova zakoci to vec traje godinu dana i stvarno smeta,traje od kad uzeo telefon
u MTS u se prave ludi nije nista, bilo kom dam telefon i da odkuca prostu prosirenu recenicu ne moze jer ekran blokira, mislio sam da je softverska greska kako stizu apdejti da ce se popraviti a ono nista
Istrazivao po netu i drugi ljudi imaju isti problem kazu da ovaj telefon ima fabricku gresku sa ekranom pa ljudi bore bitku sa operaterima da im se zameni telefon i sa servisima,ja nemogu na dve nedelje da vracam telefon u servis jer mi treba telefon a zamenski nemam a svi se prave ludi a problem se ne resava
telefon je super brz lepe slike daje samo da nema taj problem sa ekranom
Mogu da vas zamolim iz motorole da mi zamenite telefon i pomognete ako zelite bio bih vam veoma zahvalan ako zelite pomoci
Telefon je lepo ocuvan nema nigde ogrebotinu kao nov je
Ovo napisao sta da radim kad telefon izadje iz garancije takav telefon ne mogu prodati nikom sa tom falinkom ni pokloniti ako nekad resim da zamenim telefon i uzmem drugi
Telefon treba da pošaljete u Pro Mobi sa detaljnim opisom problema i siguran sam da će oni rešiti problem.
 
Godinu dana koristim One action. Radi bez greske.

Zna li se kad ce update na Android 11?

Mnogi modeli od konkurencije su vec dobili u novembru i decembru prošle godine, a ovo nije lite model da se ovoliko ceka ili bude neizvesno da li ce biti update.
 
Motorola One Action je na spisku za dobijanje update.Nekoliko modela je najavljeno za prvi kvartal ali još uvek nemamo tačnu informaciju da li je i Motorola One Action među njima.
Čim budemo imali precizniju informaciju podelićemo je ovde :)
 
Nadali smo se posle mnogo Motorola extra telefona da nikada za njih ruznu rec necemo reci ali izgleda da smo se malo zeznuli.Znamo da je tema PROBAJ MOTOROLU,ali posle poslednjeg iskustva da nam daju dzabe telefon nebi uzeli.Nema 5 meseci kako smo uzeli one macro vec je na servisu uz ubedjivanje da smo ga pokvasili i da je oksidirao konektor (da smo ga ko zimnicu drzali u tegli sa vodom nebi tako brzo otisao)platismo popravku uz izgovor da je do Motorole da posle odobre zamenu sto oni ni da cuju,sto se od njih nismo nadali i ocigledno cemo se cerati po vestacima,sudovima i medijima.Da nam je neko pricao da ono sto je specificnost nekih drugih fabrika sta god da se desi telefon pokvasen pocela je primenjivati i Motorola sto posle sjajnih telefona i iskustava ni sanjali nismo da moze da se desi njima,Tako da slogan PROBAJ MOTOROLU je nekada vazio posto nikome nije padalo na pamet ni da vrati vrh telefone ali sada nebi uzeo ni na probu ni dzabe posto je izgleda dosao kraj brizi o korisnicima i kao svuda sve se svodi na sto vise para a sto manje kvaliteta a za korisnike nas boli uvo.
 
Skele, stvarno nam je žao zbog nastale situacije.Ovaj problem nema veze sa akcijom Probaj Motorolu koju smo produžili i ove godine,
Ako je servis konstatovao da je telefon pokvašen, Motorola tu ne može da promeni ništa, bilo bi stvarno neprofesionalno da se mešamo u njihov posao.
Ako mogu da te zamolim da nam pošalješ IMEI broj da proverimo sve detalje sa servisom.
 
Skele, stvarno nam je žao zbog nastale situacije.Ovaj problem nema veze sa akcijom Probaj Motorolu koju smo produžili i ove godine,
Ako je servis konstatovao da je telefon pokvašen, Motorola tu ne može da promeni ništa, bilo bi stvarno neprofesionalno da se mešamo u njihov posao.
Ako mogu da te zamolim da nam pošalješ IMEI broj da proverimo sve detalje sa servisom.
Mi jesmo na pocetku napisali da nije tema Probaj motorolu, ali smo toliko razocarani da smo i ovde napisali. A vi kao sto hocete da se opravdate i kazete da se nemesate u posao servisa, ali upravo oni kazu da je do vas da odobrite zamenu sto nam lici na prebacivanje lopte. Mi smo pristali da platimo taj famozni nadjeni kvar i da ga platimo, i ako nam nije jasno kao sto cete videti u prepiskama da ako je oksidirao konektor telefona ili puni ili ne puni a ne da puni kada je iskljucen a ne puni kada je uklljucen, pristali smo da platimo a oni kazu da je do vas da odobrite zamenu. Samo nam je zao sto cemo morati da stvari isteramo na cistac ba drugi nacin kohi smo vam vec napisali a imei imate u pp.
 
Do Motorole je da odobri zamenu s obzirom da je fizičko oštećenje u pitanju. Da nije tako servis bi rešio problem po automatizmu. Ovde ne ulazim u to kako je i zašto došlo do kvara, već zašto je traženo da se deo plati - s obzirom da je u pitanju oštećenje koje se dešava zbog spoljnog uticaja. Kako i zašto je došlo do kvara je pitanje na koje može možda veštak da odgovori i utvrdi da li je problem do neadekvatnosti dela pa je oksidacija nastala usred loše spoljne zaštite kontakta koju je normalna atmosferska vlaga izazvala ili je konektor oštećen fizičkom silom npr. pa je podložniji oksidaciju ili je bio izložen većoj vlaži nego što je očekivano (prosuta časa vode po stolu pa završilo u kontaktu, itd.).
 
Moramo da pohvalimo, posle malo problema i prepiski ocigledno da se jake firme ne blamiraju. Bili su vrh firma i taman kad pomislismo da su se pokvarili oni nas demantuju i pokazu da su i dalje najaci, tako da MOTOROLA ipak nije ni malo popustila u brizi o korisniku. Dobismo zamenu i nastavljamo tamo gde smo stali uz najaci brend MOTOROLA. Jos jednom svaka cast samo extra nastavite...
 
Moramo da pohvalimo, posle malo problema i prepiski ocigledno da se jake firme ne blamiraju. Bili su vrh firma i taman kad pomislismo da su se pokvarili oni nas demantuju i pokazu da su i dalje najaci, tako da MOTOROLA ipak nije ni malo popustila u brizi o korisniku. Dobismo zamenu i nastavljamo tamo gde smo stali uz najaci brend MOTOROLA. Jos jednom svaka cast samo extra nastavite...
Zaista divna vest, ovo me navelo da sledeci telefon koji uzmem bude Motorola.
 
MOTOROLA T O P !!!!
 
Nadali smo se posle mnogo Motorola extra telefona da nikada za njih ruznu rec necemo reci ali izgleda da smo se malo zeznuli.Znamo da je tema PROBAJ MOTOROLU,ali posle poslednjeg iskustva da nam daju dzabe telefon nebi uzeli.Nema 5 meseci kako smo uzeli one macro vec je na servisu uz ubedjivanje da smo ga pokvasili i da je oksidirao konektor (da smo ga ko zimnicu drzali u tegli sa vodom nebi tako brzo otisao)platismo popravku uz izgovor da je do Motorole da posle odobre zamenu sto oni ni da cuju,sto se od njih nismo nadali i ocigledno cemo se cerati po vestacima,sudovima i medijima.Da nam je neko pricao da ono sto je specificnost nekih drugih fabrika sta god da se desi telefon pokvasen pocela je primenjivati i Motorola sto posle sjajnih telefona i iskustava ni sanjali nismo da moze da se desi njima,Tako da slogan PROBAJ MOTOROLU je nekada vazio posto nikome nije padalo na pamet ni da vrati vrh telefone ali sada nebi uzeo ni na probu ni dzabe posto je izgleda dosao kraj brizi o korisnicima i kao svuda sve se svodi na sto vise para a sto manje kvaliteta a za korisnike nas boli uvo.
Motorolu više ne kupujem baš zbog garancije. Imao sam Motorolu Zoom, posle OTA update-a otišla u recovery mode gde nije prihvatala nikakve komande, posle toga počela sama da se resetuje i upadne u bootloop. Povremeno se desi da podigne Android i radi nekoliko minuta pa opet počne da se resetuje i sama upada u recovery ili bootloop. ProMobi servis odbio reklamaciju jer je na zadnjoj strani telefona bila površinska ogrebotina od ključa dužine 2cm i da zbog toga garancija ne važi,pa su tražili priličnu sumu da zamene zadnju stranu telefona i da odrade servis. Bilo mi je isplativije da kupim drugi telefon, naravno drugog proizvođača.
 
Nazad
Vrh Dno