Šta je novo?

Kuciste?

CaptainCrash

Slavan
Učlanjen(a)
06.08.2012
Poruke
2,112
Poena
275
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pozdrav, za pocetak bi zamolio admin(e) a da mi kazu, da li ovde mogu i ostale komponente da okacim tj da pitam iki moram za procesor u procesore, za plocu u ploce itd...?
Zanimaju me kucista, lepa i ne preterano skupa sa fabrickim fanovima...
Jedno jedino sam nasao koje mi se svidelo ali ga je nemoguce pronaci trenutno :(

https://www.lc-power.com/en/product/pc-cases/atx-gaming-cases/gaming-988w-blue-typhoon/

Nude mi crno, sa crvenim fanovima u istoj ceni ali mi se ne svidja.... ima li neko iakustvo sa kucistem sa slike, ima li neko bolje, lepse u istoj ceni, do 7000din?

Sta raditi, uzeti sta ima trenutno ili sacekati da se malo smiri situacija i krene nabavka robe iz Madjarske, nije mi hitno nista a cene... pa recimo 10-20e skuplje ovde npr Ryzen 7 2700 itd...
 
Hvala na pomoci, javljeno mmi jutros da se ocekuje ovo moje kuciste kroz 2 nedelje :d:smoke::D

Sacekacu, nije preko sveta... ako ispale, izabracu nesto od ponudjenih. Samo me malo nervira kod ovih kucista sa fabrickim ventovima od naored sto su iza stakla, plastike i nemaju funkciju UVLACENJA vazduha spolja, vec estetski lepo izgledaju ali zapravo samo guraju vazduh ka zadnjem delu kucista:mad:
 
Po meni ova kucista sto imaju staklo-plastiku ispred ventilatora nemaju nikakvu funkcionalnost, iako imaju te male rupice-otvore, ne moze to lepo da hladi, bolje kada ima samo one filtere kao ovo kuciste koje sam gore naveo.
 
Ako je dovoljno razdaljina od sa unutrasnje strane nakacenim ventilatora, i >5cm sirina pravouganika mesh-a sa strane, onda je sasvim ok kao na primer Sharkoon TG5. Ako jos ima prolaz dole+gore + ako se koriste ventilatori sa dobrim potiskom vazduha ogracienje protoka vazduha postaje dovoljno blizu normalnim kucistima.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno