»RSS Benchmark sajt

Strana 93 od 98 PrvaPrva ... 4383899091929394959697 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.381 do 1.395 od ukupno 1464

Tema: iPhone SE (2020)

Member
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        787
        Imate na kp vakum se za 440e. Kome treba neka pozuri.

Member Avatar korisnika Nicol@
        Na forumu od
        Jun 2013
        Poruka
        877
        500 je od 128 gb. Cini mi se da je to mnogo bolja kupovinab

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Jan 2015
        Poruka
        260
        https://www.youtube.com/watch?v=xTbjc9r0YXM

vidi se manjak giga rama a ono to je meni upalo u oci je da je baterija na SE za vreme ovog testa spala sa 87 na 85% za dva i po minuta

Member Avatar korisnika Jovan422
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        264
        Konobar prospe kafu preko telefona i ja odem do toaleta i malo rukom sa vodom operem, nije pod mlazom nego pokvasim ruku i ocistim ga, obrisem i to je to, koliko ovaj telefon izdrzljiv za kafu da ne nanese stetu?

Moderator Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        25.420
        Bices prvi da nam kazes kako je proslo posle par meseci i sta je koje otvore zapusio i da li je crklo nesto.

Member Avatar korisnika igor88
        Na forumu od
        Jul 2009
        Poruka
        6.580
      7. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 3570k
        • MoBo: Intel DZ77BH-55k
        • RAM: Kingston - KHX1600C10 2x8GB
        • VGA: ASUS GTX650TI BOOST 2GB OC (DC2OC)
        • HDD: Kingston HyperX 120GB
        • Case: Antec Sonata III Silent
        • INET: DSL
      8. Ma bice to sve ok :-)

Member Avatar korisnika Rainmakerr
        Na forumu od
        Dec 2015
        Poruka
        130
        Ima li neko info kada će biti dostupan u mts ponovo? I u vipu je ok ponuda ali manje mi odgovaraju paketi. Telenor ne treba ni komentarisati

Member
        Na forumu od
        Dec 2014
        Poruka
        252
        U teh1&maniji je sad kao na popustu 65k ovaj mob, precrtana cena 72k pa kao dali 10% popusta. Zar nije 65k bila pocetna cena???

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Member Avatar korisnika igor88
        Na forumu od
        Jul 2009
        Poruka
        6.580
      12. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 3570k
        • MoBo: Intel DZ77BH-55k
        • RAM: Kingston - KHX1600C10 2x8GB
        • VGA: ASUS GTX650TI BOOST 2GB OC (DC2OC)
        • HDD: Kingston HyperX 120GB
        • Case: Antec Sonata III Silent
      13. Oni su olos da im nema ravnih :-)

Member Avatar korisnika probotzor
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        4.343
      15. Moja mašina
        • LAP: MacBook Pro 13 2015
        • INET: Kablovska
      16. Ja sam se letos vracao sa posla i u tramvaju cujem nekoliko radnika iz prodavnica tehnike. Dve radnice iz tehnomanije i jedan iz winwin. Imali su neke popuste u to vreme i onako kroz smeh je ova jedna pitala tog lika iz winwin: "Jeli, koliko ste prvo povecali cene pre "popusta"?"

Inace, doneo sam Huawei P30 s posla zbog nekog testiranja i uzmem cisto da ga procackam malo pre toga, da vidim kakva je baterija itd...
        Posle Antutu i Geekbench je izgubio samo 2% baterije na 45% osvetljenja ekrana.
        Antutu pojede ovom SE do 10% baterije, pa jos i Geekbench pojede koji procenat.

Uporedjivao sam i kameru, definitivno je bolja na SE(pogotovo video), osim u uslovima ogranicenog osvetljenja, gde polako pocinju da se gube detalji na SE.
        Ali pojma nemam, hvale svi taj Huawei P30, sad i P40 i ovako dok ga koristis deluje super, radi lepo, doduse lagan je previse za moj ukus i nekako pruza neki osecaj supljine kad vibrira i kada se cuje zvuk iz njega.
        Onda uzmes SE u ruku i kao da si presao sa plasticnog telefona na pravi.
        Ali sto se tice beterije, P30 ga jede za dorucak.
        Menjao probotzor : 16.06.2020. u 09:42

Member Avatar korisnika Gimp suit
        Na forumu od
        Jan 2015
        Poruka
        1.006
        Se se koristi sa powerbank-om.
        čevabčiči, grls ar najljepše in d vrrld

Member
        Na forumu od
        Mar 2014
        Poruka
        96

iPhone SE (2020)

Ocigledno sam ja jedini korisnik ovog telefona koji ga ne koristi kako treba,jer mi uvece uglavnom ostane oko 40% baterije,a radni dan pocinje u 7. Hmm... Naravno,kada malo igram neku igricu onda moram da ga punim ranije, ali na dnevnom nivou koristim mail,yt,reddit i browser. A inace powerbank je uvek pripremljen kao rezerva. U pocetku sam nosio punjac sa sobom na posao,ali kada sam video da se vracam kuci sa 60+%,odustao sam. Imao sam pre ovog telefona P20 koji je stvarno imao dobru bateriju, i posle dve godine gura skoro kao prvog dana.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Menjao golubaca : 16.06.2020. u 14:05

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        191
        Citat Citiram korisnika: probotzor Pogledaj poruku
        Ja sam se letos vracao sa posla i u tramvaju cujem nekoliko radnika iz prodavnica tehnike. Dve radnice iz tehnomanije i jedan iz winwin. Imali su neke popuste u to vreme i onako kroz smeh je ova jedna pitala tog lika iz winwin: "Jeli, koliko ste prvo povecali cene pre "popusta"?"

Inace, doneo sam Huawei P30 s posla zbog nekog testiranja i uzmem cisto da ga procackam malo pre toga, da vidim kakva je baterija itd...
        Posle Antutu i Geekbench je izgubio samo 2% baterije na 45% osvetljenja ekrana.
        Antutu pojede ovom SE do 10% baterije, pa jos i Geekbench pojede koji procenat.

Uporedjivao sam i kameru, definitivno je bolja na SE(pogotovo video), osim u uslovima ogranicenog osvetljenja, gde polako pocinju da se gube detalji na SE.
        Ali pojma nemam, hvale svi taj Huawei P30, sad i P40 i ovako dok ga koristis deluje super, radi lepo, doduse lagan je previse za moj ukus i nekako pruza neki osecaj supljine kad vibrira i kada se cuje zvuk iz njega.
        Onda uzmes SE u ruku i kao da si presao sa plasticnog telefona na pravi.
        Ali sto se tice beterije, P30 ga jede za dorucak.
        Р30 га једе не само кад је батерија у питању већ и екран и камера. Не знам стварно како си користио Р30 али ти си први кога сам видео да је написао да СЕ има бољу камеру, можда само видео. Лично сам користио Р30 и слободно могу рећи да је један од најкомплетнијих на тржишту. Оно што ми је плус код СЕ односно препакованог ајфон 8 јесте компактност самог телефона, што је и највећи разлог зашто сам недавно прешао на Ајфон 8.

Sent from my iPad using Tapatalk

Member Avatar korisnika probotzor
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        4.343
      21. Moja mašina
        • LAP: MacBook Pro 13 2015
        • INET: Kablovska
      22. Neprirodne su boje na kameri P30, izoblicuje ljude i deluje bas vestacki u poredjenju sa SE. U poredjenju sa kamerom na SE, je kao one slike kako istocna Evropa izgleda zapravo(SE), a kako izgleda u americkim filmovima(P30). Video je takodje losiji i to bas. Ali se bolje snalazi sa losim osvetljenjem.
        Ima par ljudi na poslu razne Huawei telefone, sto novije P serije, sto novije Mate serije. Ista prica sa kamerom je kod svih. Stalno se zezamo kako niko ne lici na sebe kada se slikamo tim kamerama.

Sto se tice ekrana, cinjenica je da se radi o boljoj tehnologiji ekrana, pa i mora da bude bolji.
        Menjao probotzor : 16.06.2020. u 17:16

Member Avatar korisnika Nemanja
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        698
      24. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 1600 Noctua NH-U12S
        • MoBo: Asus Prime B350 Plus
        • RAM: 16 Gb G.Skill Trident Z RGB 3000
        • VGA: Gigabyte GTX 1060 WFOC
        • MON: HP Z24i
        • HDD: SSD Samsung 850 Evo
        • Case: Corsair 100R , CX450M
        • TV: Samsung UE55MU6279
      25. Na S10e sam ostavio fabricku foliju koja je dosla sa njim, to mi je prvi put da imam neku foliju na ekranu. Postoji li neka folija koja toliko dobro prileze i ne smeta za IPhone SE? Interesuje me samo kao zastitia od brisanja telefona alkoholom, da ne unistim ekran.
        Poz, Nemanja

Strana 93 od 98 PrvaPrva ... 4383899091929394959697 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •