Šta je novo?

iPhone SE (2020)

Od danas mi je omogucen Apple Pay. Uspesno dodata kartica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
У вестима сам прочитао само Procredit i Raiffeisen банка тренутно прихватају. Има ли још нека?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Nadam se da ce i Banka Postanska stedionica isto da ucini.
 
Да ли је то једина функција за коју се користи NFC на Ајфону?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Ja licno koristim nfc za aktivaciju precica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Може ли преко NFC да комуницира са другим уређајима, нпр дигиталцем, слушкама?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Kao sto je igor lepo slikovito prikazao,unutar automatizacije kreiras sta se desava kada se detektuje odredjeni tag. To moze biti bilo koji,cak i kartica banke. Primer, na poslu imam jedan tag koji pokrece niz precica gde se ja automatski kacim na servere,vrsim proveru i backup,kao jos niz drugih stvari. Napravljeno je par skripti,koje su mi vec automatizovale proces,a ovim se jos vise automatizuje,jer samo stavim telefon preko taga i ne diram nista.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da bi trebalo biti... Proveri da li gledas na dobrom mestu,u aplikaciji ides automation tab,pa personal.
47b3e11e4c37839d18de6e4ba2698cbf.jpg

d58d4ea41262896d51d664fbeecc5ded.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Što se tiče silikonskih maski, ova je sa sedmice stavljena na SE

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
897a27e8d002338eb6bbd79ca873cae3.jpg
1a5661415cbae9d49199891c1e6b50ba.jpg
8b3067c51d2fc46252f4dc2e61c25e1a.jpg
9e759371f7e7af9ba149a867e2d0fbf8.jpg
 
Poslednja izmena:
U zadnjih par dana sam primetio da neka notifikacija "zabode". Naime, kada spustim notifikacije, desava se da ne mogu da uklonim notifikaciju, tj. kada preko nje idem udesno, otvara mi se kamera. Kao kada je zakljucan telefon, a nije. I to ne svaka,vec samo jedna,i to nasumicna,nije uvek ista.
Jel se desavalo to nekome?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno previse odes prstom, pa krenes od kraja ekrana da vuces i zato se otvori kamera. Probaj da uklanjas notifikacije udesno, ali ne od ivice, nego negde sa malo vise od polovine notifikacionog prozora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne,bas sam gledao da ne idem od ivice. Krenem i od sredine te notifikacije i to se desava. Znaci ne svaki put i ne samo jedna,nego nasumicno. Kao da ne registruje da prevlacim preko obavestenja nego negde ispod.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baš čudno. Verujem da je softver u pitanju. Sacekaj update pa ces videti kako ce biti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ovaj materijal nikako ne odgovara pod prstima, iz nekog razloga se jezim kada prodjem preko njega, pa moram samo da koristim providne ili maske sa malo vise plastike u sebi
 
Sve ima svoju cenu, pa i zajebavanje sa posiljkama iz Kine.
 
Ja ti kazem zbog samog proizvoda, ne zbog nacina kupovine. Valjace isto kao i ta maska od $2 sa alija, posto je isti proizvod u pitanju.
Mozda ako si u Srbiji nekad, pa da kupis vise komada, posto one 1:1 kopije maske kostaju 800rsd.
 
Naravno, sve se proizvodi u istom mestu. Pitanje je kontrole kvaliteta za proizvode sa Apple znakom. Sada me interesuje kakva ce ova futrolica biti uzivo.
 
Koliko je SE bio mesecno uz Omoriku 1 u MTS?
 
I kako ste zadovoljni baterijom, veličinom ekrana i sveukupno uređajem uopšte?

Ja imam SE2020 al od kad mi pobrisaše postove, izgleda nisam relevantan, bilo bi lepo da čujemo utiske drugih članova koji ga poseduju.



Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Svime zadovoljan osim baterijom, ali nisam hteo vise da koristim google tako da je ovo bilo naj jeftinije rešenje. Kome google ne smeta, s10e je bolji telefon. Sto ti pobrisase postove?
 
Koliko otprilike izvlacis?


Ja sam narucio SE iz MTS prosle nedelje preko firme, jos uvek ga cekam.
 
Nisam najbolji primer, posto telefon koristim za pozive i poruke, ne igram se sa njim, ali i tako mi je s10e trajao od pola dan do dan duze.
iphone.PNG

Da ne budem negativan, osim baterije telefon je odlican npr meni je ekran bolji od s10e, i pored nazivno manje rezolucije.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno