Šta je novo?

iPhone SE (2020)

Od 8. maja do danas, baterija na 97% kapaciteta.
Operateri definitivno prodaju sumnjive serije uredjaja.
Od sad iskljucivo uredjaj na cijoj kutiji pisu iskljucivo strani jezici.
 
iPhone 11, isto tako iz maja ako se ne varam, Telenor - 100%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni iPhone 11, star 11 meseci tek od pre neki dan na 99%. Plasio sam se da nesto nije u redu jer stojao na 100% [emoji23]

Kupljen u iStyle. Na vasem mestu ne bih se bojao toga, baterija se svakako trosi malo po malo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja mislim da sam rekorder, od septembra do danas 96%. Za sad je teško proceniti da li je to neki bug na se modelima ili su stvarno loše baterije ali ako je to realna degradacija svakako će biti apsolutno mrtva pre isteka garancije. Još da kažem da je upotreba srazmerna uređaju, nikakve igre niti spavanje na telefonu itd, punjenje svakog drugog dana ili svakog do otprilike 80%
 
Ma ljudi ne uzbuđujte se zbog tih brojki. Da nema tog pokazetelja, ne bi ni znao da li ti je popustila baterija ili ne
 
Ja isto mislim da su malo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* napravili sa ovim battery health, ljudi se opterećuju, prvi ja. Uzeo xr polovan, star manje od mjesec dana, kad tamo 96% bh. Odradio restore preko iTunesa na najnoviji ios, nakon toga 97%.

Baterija je fenomenalna i vise uopce necu da gledam na bh kod bilo kojeg iPhonea kojeg uzmem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Otkad sam (pomalo inspirisan filmom "Social dilemma", priznajem) počeo da koristim telefon samo kada mi je potreban ili kada mi je dosadno, baterija na X sa 84% healtha mi je dovoljna za maltene 2 dana. Tako da sam sve bliži mišljenju da su baterije na telefonima sasvim okej (svaka može da izdrži najmanje 4-5 sati dnevno upaljenog ekrana), nego mi ne koristimo telefon na pravi način.
 
Ja imam oko 3h sota dnevno. Ne zato sto toliko drzi, drzi dosta vise, nego ga ne koristim vise od toga, sto je bas umereno koriscenje.
Osim kad snimam klipove, ali to nije svaki dan naravno.
 
Uzeh juce telefon. Vec su povadili punjace i slusalice kakva azurnost. Odnosno, vec su dobili nove “obogaljene” ture...[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isto je i sa 11 Pro na alternativnom trzistu. Jedva su docekali da mogu da uzmu jos koju paru. Papani Apple-ovski.
 
Isto je i sa 11 Pro na alternativnom trzistu. Jedva su docekali da mogu da uzmu jos koju paru. Papani Apple-ovski.

A tek što reče jedan lik na YouTube-u. Izbacili punjač kod 12ice zbog ekoloških razloga. Smanjili debljinu kutije za pola. Suština svega je da sad mogu da transportuju kontejnerima duplo veću količinu za iste pare. Samim tim, duplo manji troškovi transporta. Samo pare da se uzmu, kakva crna zaštita životne sredine!
 
Jel neko koristi ovde NeuralCam Night za ovaj telefon? Ili neku drugu aplikaciju za ovaj telefon? Kakva su Vam iskustva?
 
Interesuje me jer neko zna jer esim slot otkljucan na ovim SE sto se prodaju u mts jer bi moj vip broj prebacio na esim posto imam varijantu preko drugarice da uzmem jer obnavlja ugovor.
 
  • Like
Reagovanja: M J
100% je realno da će nastaviti sa SE, 100% je realno da neće ovako izgledati. Ja pretpostavljam (na osnovu dosadašnjeg iskustva) da će sledeći SE biti kućište od mini modela, sa novijim SOC. Naravno, tek za koju godinu.
 
Da, ali ovi najavljuju za April ove godine, mislim da to nema sanse.
 


Cena 500$, mogu komotno da prestanu sa proizvodnjom svih ostalih
 
Baterija, baterija, pa onda da prestanu sa proizvodnjom ostalih :D
 
Ja sam imao iphone 6 star 5 godina tj kupljen 2015 u americi 99% Baterija... Baterija nikad i nije menjana
 
Kako se ponaša Ios 15.x na ovom telefonu (baterija, fluidnost)? Ostati na 14.8.1 ili uraditi update?
 
Trazim kompaktni telefon za ~200e. Nekako mi ovaj zvuci kao ok ponuda, sto zbog hardvera sto zbog softverske podrske (prema Applu, do 2027 godine).

Koliko su ok primerci sa domacih oglasnika? (izvan Bencha, razume se)

Nemam apple iskustva, opisi su jako shareni, koliko shvatam telefon nije dolazio fabricki sa punjacem... a ne bih da uzimam sa zemenskom baterijom.
Hvala na bilo kakvom savetu.
 
130e pa na vise su… gledaj da ima 90+ bh ali isto tako ne ocekuj neko trajanje batt jer je realno smesno… za te pare boh uzeo xs ina ih sad oko 200e
 
Nazad
Vrh Dno