Šta je novo?

Balkan retro computing FB grupa

dusxan

Slavan
Učlanjen(a)
04.06.2007
Poruke
951
Poena
330
Jel mozete da je ucinite non-prajvat , da bi i mi koji nemamo FB mogli da je pratimo >?
 
Jel mozete da je ucinite non-prajvat , da bi i mi koji nemamo FB mogli da je pratimo >?
Jesam i tamo, ali pojma nemam za ovo, nisam je organizovao... Iskreno, sumnjam da će biti otvorena, ljudi tamo šalju poruke znajući da nisu javno dostupne. FB nalog sam otvorio nekada davno, nisam ga nikada koristio da se "socijalizujem" i nisam ga obrisao samo zato što sam naleteo na tu grupu. I to je jedino za šta ga i koristim.

FB kao medijum za ostavljanje sadržaja je jedno od najgorih mogućih mesta. Ko god je tamo u nekom momentu ostavio nešto korisno, posle nekoliko dana to bude zatrpano drugim stvarima i više se maltene ne može naći. Bar je moje iskustvo takvo. U poslednje vreme ako naletim na nešto što me interesuje, snimim na svoju mašinu, tako bar znam gde kasnije mogu da nađem...
 
Pričaću sa ostalim administratorima, ali ne verujem da će se to desiti. Većina grupa tog tipa na FB je zatvorena.
 
Poslednja izmena:
FB kao medijum za ostavljanje sadržaja je jedno od najgorih mogućih mesta. Ko god je tamo u nekom momentu ostavio nešto korisno, posle nekoliko dana to bude zatrpano drugim stvarima i više se maltene ne može naći. Bar je moje iskustvo takvo. U poslednje vreme ako naletim na nešto što me interesuje, snimim na svoju mašinu, tako bar znam gde kasnije mogu da nađem...

Potpisujem. Takvo đubre od organizacije podataka odavno nisam video. Namerno su napravili tako da samo oni mogu da citaju podatke ali ne i korisnici :D
 
Nazad
Vrh Dno