Šta je novo?

SBER banka

satell200

Slavan
Učlanjen(a)
01.04.2014
Poruke
1,137
Poena
225
u vezi moratorijuma koji se primenjuje na kreditne kartice ...

Imam Super platnu karticu , Sa nama na putu platnu i Super karticu plus .... i zovem ih malopre da mi objasne u vezi moratorijuma koji se primenjuje na njih i objasne mi da ce izvodi po platnim karticama za mart april i maj sve da saberu i da ce zbirno doci na naplatu u julu .... to mi nesto ne ide ..

npr u otp banci su po pitanju master rate sve rate koje dolaze na naplatu u aprilu ,maju i junu pomerili za 90 dana .. tj dolaze na naplatu u julu , avgustu i septembru i sve se vec vidi na ebank u kalendaru naplate rata

kamata po dozvoljenom minusu i kod kombank i intese ce biti obracunata i za mart april i maj i doci ce na naplatu jul , avgust i septembar



da li neko ima drugacije informacije .. mozda ovaj operater iz sbera je pogresio ili nije ;-)
 
Po uredbi bi trebalo da se saberu kamate za ova tri meseca i da se pridodaju glavnici duga od jula.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Размишљам отворити рачун у Сбер банци, најобичнији и најјефтинији могући. Конкретно битно ми је да могу подизати новац са банкомата (пошто у комшилуку имам MoneyGet банкомат, а моја банка није чланица односно парнтер, па бих морао сваки пут плаћати провизију) и да имам eBanking.
Контактирао сам раније Сбер и рекоше да то што ми треба има у овом пакету "Платни рачун са основним услугама", месечно одржавање 95 динара.
Која је сад процедура за отварање рачуна због короне? Пошто имам здравствених проблема па избегавам гужве и задржавања у маси па гледам да ли некако то све могу да убрзам нпр. да се најавим одређеној филијали, да се документа пошаљу електронски или тако нешто?

 
@Apolo mislim da je najbolje da pozoves Sberbanku i da vidis sa njima direktno kao mogu da ti olaksaju ili zakazu termin. Znam da neke banke imaju online otvaranje racuna pa bude brze posle kada odes da potpises, jer oni vec urade odgovarajuce pretrage vezane za KYC i ostale osnovne stvari.
 
Nazad
Vrh Dno