Šta je novo?

Mortal Shell

illidan

Znamenit
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
19,999
Poena
1,305
Moja oprema  
CPU & Cooler
amd 5800x3d under noctua nh-u12a chromax.black
Matična ploča
asus proart b550
RAM
g.skill trident z neo 32gb
GPU
nvidia rtx 3060ti founders edition
Storage
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Zvuk
ifi zen dac v2 with presonus eris 3.5, akg k712 pro and kz zs10 pro
PSU
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Kućište
corsair 4000d white airflow with phanteks t30 fans
Monitor
asus vg27aql1a
Miš & tastatura
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white with cream soda switches and gmk serika 2 keycaps
Pristup internetu
  1. Optički internet
Izgleda vrhunski dobro, samo dal ce combat valjati.
Jel ovaj developer radio neke igre do sada?
 
Bolesno dobro!
Ima na Twitch 40 min novog gameplaya

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Prelepa al na žalost moju,preteška
 
Da nije neko probao mozda?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa bila je open beta...ko šta napisa,preteška za mene
 


Zvuci odlicno, jer mi je Souls bio frustrirajuci... a ovo lici na Souls, ali je osetno lakse i prijemcljivije.
 


Zvuci odlicno, jer mi je Souls bio frustrirajuci... a ovo lici na Souls, ali je osetno lakse i prijemcljivije.


Isti slucaj, Souls mi je bas bio pretezak, na Bladborn sam izgubio zivaca i zivaca ali mi je bladborn i dalje nesto najbolje sto sam igrao tog tipa. Da probamo i ovo, deluje lakse u odnosu na ove dve


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To sto deluje da je lakse nije, igra je ograniceno de*ilna. Da ja ne mogu da radim block kada ja hocu nego da imam vreme cekanja da se napuni ono kada mogu da se zamrznem je po meni mnogo glupo uradjeno. Onda boss bitke su odradjene isto tako smesno, vi njemu skidate kao da ga udarate grancicom od drveta iako imate mac od jednog metra, ali zato kada on vas udari to energija samo pada dole.

Nije dovoljno sto mora da pazite na neprijatelje, nego morate da pazite na zamke za medvede koje su postavljene na podu a isto tako i da pazite na zabe koje se zalecu i kada vas udare vas otruju.

Zali boze para koje su date za ovo. Igru sam obrisao posle pola sata igranja.

Kao neko ko je presao Dark Souls 1 i 3 i Nioh i Hellpoint mogu da kazem da je Mortal Shell igra je sve samo ne laksa a pritom ima glupu mehaniku izvodjenja. Mozda joj dam u buducnosti jos jednu sansu ali za sada nema sanse.
 
Meni je igra odlična za sad, ali nije uopšte lakša od DS/Bloodborne/Sekira. Uništavaju me, čim se pojave dva neprijatelja veća, userem se.
 
Prešao igru i promenih mišljenje. Nije baš bila vredna mog vremena. Poslednja zona najveće i najdosadnije đubre koje sam igrao, kao i poslednji boss. Traje nekih 15ak sati, sva oružja je moguće otključati odmah skoro, kao i sva tela, nema budženja statova kao u Soulsborne-u, već statovi zavise samo od shell-a i oružja.

Sam gejmplej nije uopšte loš, borbe su ok, ali je sve to plitko. Vidi se da je manji studio radio.
 
Obrisao, nije me drzala ni sat vremena, suvise amaterski.
Dobio zelju da ponovo pokusam sa Dark Souls.
 
Obrisao, nije me drzala ni sat vremena, suvise amaterski.
Dobio zelju da ponovo pokusam sa Dark Souls.

Slicno kao i sa mnom, nisam ni pola sata igrao. Ali zato jesam opet probao DS 3 i evo vec danima samo to igram, jes teska ali nekako me drzi i dalje da zavrsim. Mislim da imam jos zadnjeg bosa tako da cu izdrzati jos par desetina puta “you died”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno