Šta je novo?

Lanchiya MK180

Mislim da je mono zvuk bio aktuelan pre 70 godina.
 
Sećas se toga?
Nije mono, stereo.
Može da se koristi kao soundbar za tv
 
Za mene je to mono, možda je nekome stereo.
 
Šta mislite o ovome?

Fancy dizajnirani (i verovatno preskupi) soundbar. Fantastično urađeni branding i styling.
Dizajniran da oplemeni svaki moderni hypster-like prostor. Još ako se pored postavi gramofon slične boje i styling-a, (preporučujem beli Rega Planar 2), prelepo...
Bolji je od svakog BT zvučnika, dokle god prenosivost nije od presudnog značaja.

Čuje se prilično dobro, ako se u obzir uzmu veličina i oblik. Ugrađeni DSP jako dobro radi posao.
Ali nije to HiFi.
 
Cena fco Bgd je €240
Nije HiFi ali je kvalitet zvuka mnogo bolji nego bilo koji soundbar koji se prodaje u tom cenovnom rangu.
Firma pravi i neke ozbiljnije uredjaje koji su ezoterija u odnosu na Solid State
 
E? 240€. Pa onda izgleda mnogo bolje nego što košta. :p

Evo, ja gatam da se čuje sasvim u rangu boljih BT zvučnika tog cenovnog ranga.

OK, možda sam malo previše zajedljiv. :p
OK je ovo sprava za one kojima odgovara takav koncept uređaja.
Bilo bi sjajno da još ima i streaming sposobnosti, da u sebi ima ChromeCast, ili Alex-u, ili HomePod il' slično. Tada bi bio zaista kompletan.
 
:D
 
Imao sam ovu Lanchiya MK180 na probi par dana.
Kolegi je stigao iz Kine kao uzorak.
 
izvinjavam se što oživljavam ovu temu nakon skoro mesec dana. interesantan mi je ovaj uređaj zbog PC-USB, pojačala za slušalice i izgleda (moderno i starinski - neki bi rekli hipsteraj). pretpostavljam da podržava USB Audio Class 2 (za Windows su potrebni posebni drajveri, za Linux i OS X nisu) zbog ovoga:
The headphone amplifier can drive the headphone impedances from 32Ω to 600Ω by the advanced automatic impedance matching system. Its power is 7W. It can support all of the audio formats by the high performance of the hardware decoder. It’s compatible with DSD256, DSD128 and DSD64. Including PCM 32bit 384kHz. The vacuum tubes are used for adjusting the sound. The external sound output and the internal decode input can be freely switched.

@Dantes, da li si ga probao i preko kompa?
 
Nazad
Vrh Dno